İstanbul En İyi 10 Egzozcu ve Egzoz Tamiri

İstanbul'daki en iyi Egzoz Tamircileri ve Egzoz Servisleri UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Bu sayfadaki yüzlerce egzozcu arasından size en yakın olanlarını bulmak için yakınlığa göre listeleme yapabilir, yorumları okuyarak egzoz servislerinin hizmet kalitesi hakkında fikir edinebilir, ücretsiz çağrı hatlarından telefonla arayarak egzoz fiyatları ve egzoz tamiri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Egzoz satışı, egzoz değişimi, egzoz muayenesi, emisyon ölçümü, egzoz temizliği, egzoz alev kiti, egzoz susturucu işlemleri, egzoz modifiyesi, performans egzoz sistemlerinin montajı, egzoz arka susturucu, egzoz hortum değişimi egzoz conta değişimi, egzoz desibel ölçümü, egzoz kelepçesi, egzoz nikelaj işlemleri, kumandalı egzoz, vanalı egzoz, abart egzoz gibi ihtiyaçlarınızda hizmet alabileceğiniz egzoz servisleri her marka araç için egzoz satışı ve egzoz tamiri hizmetlerini sunmaktadır. Ülkemizde en yaygın olarak kullanılan egzoz markalarının başında Custom, Devil, Remus, Supersprint, Sebring, Eksan, Universal, Borla, Afanoz, Aes, Esa, Ağar, Vareks ve Stel gelmektedir. 

Otomobillerde egzozun temel işlevi motorda yanan akaryakıttan çıkan gazın dışarı atılmasını sağlamasıdır. Yanan gaz dışarı çıkarken çok yüksek seviyede ses çıkarmakta ve egzozlardaki susturucular ses seviyesini en aza indirmektedir. Egzoz modifiyesi yapan otomobil kullanıcıları sesi daha fazla dışarı veren ama aracın performansını arttıran performans egzoz sistemlerini tercih etmektedir. Egzoz modifiyesinde egzoz arka susturucusuna müdahele edilmektedir. TÜVTÜRK araç muayene istasyonlarında yapılan egzoz emisyon ölçümünün amacı aracın egzozundan çıkan gazın hava kirletici seviyesinin kanunla belirlenen sınırlamaya uygun olup olmadığının kontrol edilmesidir. 

Egzozcular ve Egzoz Tamir Servisleri için en fazla içerik UstasıBurada'da. İstanbul'daki yüzlerce egzoz servisini bu sayfada listeleyebilir, yorumları okuyarak size en uygun En İyi 10 Egzozcu ve Egzoz Tamircisi seçeneğini kolayca bulabilirsiniz. Egzoz fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız ücretsiz çağrı hatlarından egzoz servislerine 7/24 telefonla ulaşabilirsiniz. 

İstanbul Boğazı'nın ikiye ayırdığı, hem Asya hem de Avrupa kıtasında toprakları bulunan dünyanın en güzel şehirlerinden biridir İstanbul. Avrupa yakası ve Anadolu yakası arasında kara ulaşımını sağlayan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Boğaziçi Köprüsü (15 Temmuz Şehitler Köprüsü) ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü (3.Köprü) ihtişamlı görüntüsüyle boğaz manzarasına büyülü bir güzellik katmaktadır. Boğazdan geçen yük gemileri, İstanbul şehiriçi vapur hatları ve deniz otobüslerinin yarattığı hareketlilik nedeniyle İstanbul Boğazı'nda durmak bilmeyen bir deniz trafiği yaşanmaktadır. Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul'da Bizans, Roma, Osmanlı başta olmak üzere bir çok imparatorluk hüküm sürmüş ve sayısız medeniyet yaşamıştır. 

Faydalı Yorumlar

 • Albayrak Oto Egzoz Suat Albayrak

  İşini çok güzel, titizlikle yapıyor. Egzoz değişimi yaptırdım ve çok memnun kaldım. Bundan sonrada mutlaka Suat ustaya egzozumu yaptırırım ve herkese de tavsiye ederim.

 • Güven İş Oto Metin Ve Tekin Usta

  Aracımda klima soğutma sorunu vardı. Aracımı bırakıp gittim, geldiğimde soğutma sistemi ve bakımı çok güzel yapılmıştı. Teşekkür ediyorum. Ayrıca ustalarımız çok güler yüzlü insanlar, çok memnun kaldım.

 • Baştanlar Egzost Adem Usta

  Dört dörtlük usta. İnsan olarak adam gibi adam. İşlerinde daha güzel müşteriler olsun inşallah.

 • Vefalı Egzos İsmet Usta

  Vefalı Egzos'a senelerdir gidiyorum. İsmet Usta bu konuda güvenilir ve işini hakkını vererek yapan biridir. Tavsiye ederim...

 • Korkmaz Eksoz Ahmet Korkmaz

  İki kez aracıma egzoz yaptırdım. İşini oldukça özenerek yapıyor. Şahsen çok memnun kaldım. Aynı zamanda fiyat olarak piyasanın altında uygun rakamlarla çalışmayı prensip edinmiş. Teşekkürler Ahmet Usta.

 • Esa Egzoz Fabrikası Halil İbrahim Topkaya

  Eski ve kaliteli bir firma. Fiyatları gayet uygun. Tavsiye ederim.

 • Yüksek Oto Egzoz H.basri Yüksek

  Aracımın sorununu hemen buldu ve çözüm üretti. Kendisi çok iyi bir usta, kesinlikle tavsiye ederim. Aldığımız hizmetten fazlasıyla memnun kaldık.

 • Burak Oto Egzoz Engin Albayrak

  Düzgün iş ve ilgili bir usta.

İstanbul Egzozcu / Egzoz Tamiri

: 100 sonuç
Korkmaz Eksoz Ahmet Korkmaz
3 Yorum10Puan
Kaan Egzoz Süreyya Akça
Güven İş Oto Metin Ve Tekin Usta
1 Yorum10Puan
Albayrak Oto Egzoz Suat Albayrak
3 Yorum10Puan
Burak Oto Egzoz Engin Albayrak
3 Yorum9.7Puan
Ensar Egzoz Servisi Serhat Albayrak
Esa Egzoz Fabrikası Halil İbrahim Topkaya
1 Yorum10Puan
Vefalı Egzos İsmet Usta
1 Yorum9.0Puan
Yüksek Oto Egzoz H.basri Yüksek
1 Yorum10Puan
Güven Egzoz Salim Yılkın

Güven Egzoz

İstanbul / Sarıyer

Egzozcu / Egzoz Tamiri

Baştanlar Egzost Adem Usta
1 Yorum10Puan
Doruk Egzoz

Doruk Egzoz

İstanbul / Beykoz

Egzozcu / Egzoz Tamiri

Kardeşler Egsoz Erdal Demirci
Karaca Egzoz Ferhat Karaca

Karaca Egzoz

İstanbul / Kadıköy

Egzozcu / Egzoz Tamiri

Mete Otomotiv Egzoz Vural Özçelik
Cemer Egzoz Murt Usta

Cemer Egzoz

İstanbul / Şişli

Egzozcu / Egzoz Tamiri

Ot Egzoz Necmi Usta Necmi Bey
Reşat Oto Reşat Orak

Reşat Oto

İstanbul / Kağıthane

Egzozcu / Egzoz Tamiri

Özgüven Oto Sebahittin Özbey
Öz Şesan Şükrü Özdemir

Öz Şesan

İstanbul / Kağıthane

Egzozcu / Egzoz Tamiri