İstanbul Esenyurt En İyi 10 Oto Kurtarma Çekici ve Yol Yardım

İstanbul / Esenyurt ve civar semtlerde yolda kalan araçlar için Oto Kurtarıcı Çekici ve Yol Yardım hizmeti veren en profesyonel firmalar UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Trafik kazası veya arıza sebebiyle yolda kalan aracınızı oto tamirhanesine nakliye etmek için ücretsiz çağrı hatlarından bu sayfadaki Yol Yardım ekiplerini hemen arayın.

Ulaşım ve yük taşıma amacıyla kullanılan milyonlarca araç şehiriçi ve şehirler arası yollarda 7/24 seyir halindeler. Trafikte meydana gelen kazaların ve araç arazılarının önüne geçmek maalesef mümkün değil. Bazı kazalar ve arızalarda aracı çalıştırarak tamirhaneye sürmek teknik olarak mümkün olmayabiliyor. Bir de olay mahalli şehir dışında ve çevreden yardım alamayacağınız ıssız yollarda ise yapılması gereken en doğru şey olay yerine en yakın yol yardım ekibini çağırmak ve oto çekici hizmetlerinden yararlanmak oluyor. Oto kurtarma hizmeti veren firmalar genellikle merkez ilçeler ve yakın çevrelerine oldukça kısa sürede yardım götürebiliyorlar. 

Yolda kalan aracınızın markası ne olursa olsun yol yardım ekipleri aracınızın yanına geldiklerinde yerinde müdahele edilerek çözülebilecek arızaları hemen çözüme kavuşturuyor ve yolunuza güvenle devam etmenizi sağlıyorlar. Lastik yol yardım, yakıt takviyesi, aracı tamirhaneye götürmeden çözülebilecek ufak sorunlar bunlardan bazıları. Ancak araçtaki hasar veya arıza olay yerinde çözülemeyecek boyutta ise aracınız vinç yardımıyla oto çekiciye yüklenerek en yakın servise götürülüyor. Araç sahibinin gideceği yere ulaşması için yol yardım şirketleri ikame araç temini de yapıyor. 

7/24 Acil Oto Kurtarma Çekici ve Yol Yardım ihtiyaçlarınızda UstasıBurada mobil uygulaması üzerinden en yakın çekiciye saniyeler içinde ulaşabilir, uygun fiyatlarla oto çekici hizmetini İstanbul'un en güvenilir yol yardım firmalarından alabilirsiniz. 

Esenyurt, 2008 yılında Büyükçekmece ilçesinden ayrılarak ilçe olmuştur. İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Esenyurt ilçesi 44 mahalleden oluşmakta ve ilçede 2016 rakamlarına göre 795 bin kişi yaşamaktadır. İlçe kozmopolit bir yapıya sahiptir ve her kesimden insan yaşamaktadır. Alışveriş merkezlerinin bolluğu sebebiyle Esenyurt ilçesi pek çok alışveriş tutkununun uğrak noktasıdır. Akbatı, Eskule, Torium, Marmara Park, Carrefour, Bauhaus, City Center Avm ilçedeki en popüler AVM'ler arasındadır. 

İstanbul Esenyurt Oto Kurtarma / Çekici

: 2 sonuç
Avşaroğulları Oto Kurtarıcı Şaban Avşar
Karabüklü Kardeşler Orhan Tuzcu