İstanbul Eyüp En İyi 10 Mobilya Tamir Tadilat ve Boyama

İstanbul'un Eyüp ilçesinde Mobilya Tamiri ve Mobilya Boyama hizmetleri ile eski mobilyalarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturan en başarılı mobilya ustaları UstasıBurada'da. Kırık mobilyalarınızı tamir ettirerek, eskimiş mobilyalarınızı boyatarak, koltuk ve sandalye yüzlerini değiştirerek yeni mobilya alma derdinden kurtulun. Sizler için seçtiğimiz mobilya tamir ustalarının hizmetlerinden faydalanmak için ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Ev mobilyaları ve ofis mobilyalarınızda zaman içerisinde meydana gelen kırılma, aşınma, renk solması gibi sorunları ekonomik bütçelerle bir mobilya tamircisine yaptırabilirsiniz. Kırık sandalye tamiri, masa tamiri, koltuk tamiri, çekyat tamiri, çekyat makası tamiri, dolap tamiri, raylı dolap kapısı tamiri, çekmece tamiri, sürme kapı tamiri, baza tamiri, yatak tamiri, mobilya vernikleme, mobilya cilalama, mobilya boyama gibi hizmetler sunan mobilya tamircileri eski mobilyalarınızı onararak sizi yüksek fiyatlara yeni eşyalar alma derdinden kurtarabilirler. 

Ayrıca mobilya tamircileri ufak tefek mobilya onarımı ihtiyaçlarınızda telefonla aramınız durumunda evinize kadar gelerek mobilyalarınızı yerinden kaldırmadan kısa sürede onarabilirler. Yatak odası mobilyanızın renginden memnun değilseniz bir mobilya tamircisiyle anlaşarak yatak odası takımınızı istediğiniz başka bir renge boyatabilirsiniz. Ücretsiz kefiş talebinde bulunarak mobilya tamir ve boya ustasını evinize çağırabilir, mobilyaları yeninde görmesini sağlayıp, size fiyat çıkarmasını isteyebilirsiniz. Bazı mobilya tamircileri koltuk yüzü değişimi, çekyat kaplama, koltuk kaplama, sandalye kaplama, koltuk döşemesi tamiri hizmetleri de vermekteler.

Eskimiş mobilyalarınızı atmaya kıyamıyor musunuz? Yeni mobilya almak istiyorsanız ama bütçeniz yetmiyorsa elinizdeki mobilyalarla evinizi daha güzel bir görünüme kavuşturabilirsiniz. İstanbul / Eyüp ilçesinde yaşıyorsanız mobilya tamiri ve mobilya boyatma ihtiyaçlarınızda en kaliteli hizmeti alabileceğiniz ustalar UstasıBurada'da.

Eyüp ilçesi İstanbul'un en eski yerleşim bölgelerinden biri olup şehrin Avrupa yakasında bulunmaktadır. Haliç'in bittiği yerde Eyüp ilçesinin sınırları başlamakta ve Karadeniz'e doğru uzanmaktadır. Ramazan aylarında İstanbul halkının yoğun ilgi gösterdiği, Eyüp ilçesinde bulunan Feshane'de şenlikler yapılmaktadır. Haliç manzarasının en güzel izlendiği yerlerden biri olan Pierre Loti tepesi Eyüp ilçesinin en gözde mekanlarından biridir. Eyüp Sultan Türbesi, Eyüp Sultan Camii ve Caferpaşa Medresesi Eyüp'te bulunan, Osmanlı döneminde ait tarihi mekanlardan bazılarıdır. 

İstanbul Eyüp Mobilya Tamir / Boyama

: 17 sonuç
Marangoz Ustası Erol Korkmaz
Miraç Yapı Kerem Yılmaz
Zekayi Çamurlu
Cağduş Gülderen Gümrük
A.Güngör Mobilya Tamir ve Bakım Tadilat Dekorasyon Danışmanlık Hizmetleri Abdullah Güngör
Şahin Mobilya Boya Cila Ve Döşeme Abdulkadir Şahin
Kefken Ahşap Dekorasyon Murat Şen
Yıldırım Mobilya İsmail Yıldız
Hakan Koltuk Sahin Saydam

Hakan Koltuk

İstanbul / Eyüp

Mobilya Tamir / Boyama

Bekir Mobilya Yasar Cesur

Bekir Mobilya

İstanbul / Eyüp

Mobilya Tamir / Boyama

Sadık Danışmanlık ve Temizlik Hilmi Tilkicik
0 Yorum10Puan
Dizayn Koltuk Döşeme Orhan Uşar
Astema Mobilya Kurulum Montaj Servis Hizmetleri Erkan Aslan
Birol Öztürk
Beylikdüzü Mobilya Tamiri Murat Çağlar
Maltepe Mobilya Montaj ve Tamiri Erkan Sarca
Genç Mobilya ve Oto Koltuk Döşeme Rıdvan Günaydın

Filtreler

  • Mobilya Tamir / Boyama
  • İstanbul
  • Eyüp