İstanbul En İyi 10 Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme

İstanbul Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme sektöründeki en profesyonel yüzlerce firma UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Halı yıkama fabrikaları hakkında yapılan yorumları okuyarak fikir edinebilir, firmaları ücretsiz çağrı hatlarından arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Şagi halı, nepal halı, makine halısı, yün halı, Isparta halısı, el dokuması halı ve daha onlarca halı çeşidi evlerde yer örtüsü olarak kullanılmaktadır. Halı temizliği evde yapılması zor, fiziksel olarak yorucu ve fazla su tüketimine sebep olan meşakkatli bir süreç olduğundan ev hanımları halı yıkama hizmetini dışarıdan almayı tercih etmektedir. Günümüzde halı yıkama hizmeti veren fabrikalarda kullanılan sistemler tam otomatik halı yıkama makinelerinden oluşuyor. Her çeşit halıya uygun ısıda yıkama yapılıyor ve doğru fırçalama tekniği kullanılarak halılarınızın formunun bozulmasına engel olunuyor. Ayrıca halı yıkama fabrikalarında yıkama işlemi sonrasında otomatik kurutma işlemi ve hav alma işlemi yapılarak halılarınız paketleniyor, servis aracına yüklenerek kapınıza teslim ediliyor. 

Yerinde halı yıkama hizmeti de veren halı yıkama firmaları sadece bu hizmetle sınırlı kalmayıp koltuk yıkama, halıfleks yıkama, perde yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, paspas yıkama, yolluk yıkama, kilim yıkama ve overlok çekme işlerinizi özenle yapıyor. Cami halısı yıkama, okul halısı yıkama, kreş halısı yıkama, otel halısı yıkama konularında kalabalık yıkama ekipleriyle tam otomatik makineler kullanılarak yerinde yıkama işlemi yapılyor. 

Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme alanında İstanbul'un heryerine hizmet veren yüzlerce halı yıkama fabrikasına ulaşmanın en kolay yolu UstasıBurada'da. Halı yıkama fiyatları hakkında bilgi almak, koltuk yıkama ve stor perde temizliği hizmetlerinden faydalanmak için firmaları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayabilirsiniz. 

İstanbul, ülkemizin en kalabalık şehri olmasının yanısıra ticari, ekonomik, sosyal ve kültürel açılardan da Türkiye'nin kalbi niteliğinde bir metropol şehirdir. İktisadi büyüklüğü dünyada 34. sıraya yerleşmesini sağlamıştır. Asya ve Avrupa kıtalarını birbirinden ayıran İstanbul Boğazı'nın eşsiz manzarası şehre büyülü bir güzellik katmaktadır. İki yaka arasında karayolu bağlantısı Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Boğaziçi Köprüsü (15 Temmuz Şehitler Köprüsü) ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü (üçüncü köprü) ile sağlanmaktadır. Tarihi yarımada olarak bilinen bölge günümüzde Fatih ve Eminönü ilçelerinden oluşmaktadır. Eski İstanbul sınırlarını tarihi surlar, Haliç ve Marmara Denizi belirlemektedir. 

Faydalı Yorumlar

 • Aksu Halı Yıkama Mustafa Aksu

  Her şeyin en kalitesi için Aksu halı yıkama fab. teşekkür ederim hizmetten çok memnun kaldım

 • Öz Halı Yıkama Fabrikası Hamit Dari

  Halılarımızın temizliğinden çok memnun kaldık. Güler yüzlü, harika bir hizmet. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Sur - Tem Halı Yıkama Vural Ok

  Halılarım geldi, çok beğendim. Servis saatlerinizi uzatabilirseniz çok daha verimli olur. Teşekkür ediyorum.

  Biz teşekkür ederiz, öneriniz değerlendirilecektir.

 • Teknik Halı ve Koltuk Yıkama Recep Coşkun

  Recep Bey geldi ve her şeyi sıfır ayarında yaptı. Kendisi işinin erbabı bir usta. İyi ki buradan sizi bulmuşum. Hizmetlerinizden çok memnun kaldım, teşekkür ediyorum. Artık koltuğun keyfini çıkaracağım.

İstanbul Halı Yıkama / Temizleme

: 103 sonuç
Aksu Halı Yıkama Mustafa Aksu
2 Yorum10Puan
Öz Halı Yıkama Fabrikası Hamit Dari
3 Yorum10Puan
Sur - Tem Halı Yıkama Vural Ok
3 Yorum10Puan
Teknik Halı ve Koltuk Yıkama Recep Coşkun
2 Yorum10Puan
Öz Erdem Halı Yıkama Recep Koca
Lila Halı Yıkama Volkan Gündoğdu
0 Yorum10Puan
Hira Halı Koltuk Yıkama Eyyüp Yüksel
Kardelen Halı Yıkama Murat Arsakay
0 Yorum8.9Puan
Beylikdüzü İnci Halı Yıkama İnci Halı Yıkama
Gökçeler Halı Yıkama Muhammet Kartal
Swan Halı Yıkama Tamir Hizmetleri Mustafa Emirgan
0 Yorum10Puan
Bera Halı Yıkama Adem KESKİN
Öykü Temizlik Güngör Kaynakçı
Umut Halı Yıkama Mahmut Bayşu
0 Yorum10Puan
Dost Halı Yıkama Tolga Bakan
0 Yorum10Puan
Madalyon Halı Yıkama Resul Altunbey
0 Yorum9.6Puan
Poyraz Halı Yıkama İbrahim Erdem
Uzay Halı Yıkama Hüseyin Ataç
0 Yorum10Puan
Venedik Halı Ve Koltuk Yıkama Metin Yıldız
0 Yorum10Puan
Arı Halı Yıkama ve Kuru Temizleme Meliha Arı