İstanbul En İyi 10 Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme

İstanbul Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme sektöründeki en profesyonel yüzlerce firma UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Halı yıkama fabrikaları hakkında yapılan yorumları okuyarak fikir edinebilir, firmaları ücretsiz çağrı hatlarından arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Şagi halı, nepal halı, makine halısı, yün halı, Isparta halısı, el dokuması halı ve daha onlarca halı çeşidi evlerde yer örtüsü olarak kullanılmaktadır. Halı temizliği evde yapılması zor, fiziksel olarak yorucu ve fazla su tüketimine sebep olan meşakkatli bir süreç olduğundan ev hanımları halı yıkama hizmetini dışarıdan almayı tercih etmektedir. Günümüzde halı yıkama hizmeti veren fabrikalarda kullanılan sistemler tam otomatik halı yıkama makinelerinden oluşuyor. Her çeşit halıya uygun ısıda yıkama yapılıyor ve doğru fırçalama tekniği kullanılarak halılarınızın formunun bozulmasına engel olunuyor. Ayrıca halı yıkama fabrikalarında yıkama işlemi sonrasında otomatik kurutma işlemi ve hav alma işlemi yapılarak halılarınız paketleniyor, servis aracına yüklenerek kapınıza teslim ediliyor. 

Yerinde halı yıkama hizmeti de veren halı yıkama firmaları sadece bu hizmetle sınırlı kalmayıp koltuk yıkama, halıfleks yıkama, perde yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, paspas yıkama, yolluk yıkama, kilim yıkama ve overlok çekme işlerinizi özenle yapıyor. Cami halısı yıkama, okul halısı yıkama, kreş halısı yıkama, otel halısı yıkama konularında kalabalık yıkama ekipleriyle tam otomatik makineler kullanılarak yerinde yıkama işlemi yapılyor. 

Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme alanında İstanbul'un heryerine hizmet veren yüzlerce halı yıkama fabrikasına ulaşmanın en kolay yolu UstasıBurada'da. Halı yıkama fiyatları hakkında bilgi almak, koltuk yıkama ve stor perde temizliği hizmetlerinden faydalanmak için firmaları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayabilirsiniz. 

İstanbul, ülkemizin en kalabalık şehri olmasının yanısıra ticari, ekonomik, sosyal ve kültürel açılardan da Türkiye'nin kalbi niteliğinde bir metropol şehirdir. İktisadi büyüklüğü dünyada 34. sıraya yerleşmesini sağlamıştır. Asya ve Avrupa kıtalarını birbirinden ayıran İstanbul Boğazı'nın eşsiz manzarası şehre büyülü bir güzellik katmaktadır. İki yaka arasında karayolu bağlantısı Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Boğaziçi Köprüsü (15 Temmuz Şehitler Köprüsü) ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü (üçüncü köprü) ile sağlanmaktadır. Tarihi yarımada olarak bilinen bölge günümüzde Fatih ve Eminönü ilçelerinden oluşmaktadır. Eski İstanbul sınırlarını tarihi surlar, Haliç ve Marmara Denizi belirlemektedir. 

Faydalı Yorumlar

 • Özpak Halı Yıkama Enes Karakoç

  Denedik ve memnun kaldık. Herkese tavsiye edebilirim, en zor lekeler bile kalmamış halım da. Çok teşekkür ederim. Elinize sağlık.

  Teşekkürler Ümit Bey, sizlerin memnuniyeti bizleri de fazlasıyla memnun etmektedir. ''Daha iyi bir hizmet'' gayretimizi daima dinamik tutmaktayız.

 • VIP Plus Temizlik Fabrikası Samet Çay

  Verilen hizmet, hizmet sonrası takip, mesajla sürekli verilen bilgi... Kısacası şahane. Vip Plus ailesine teşekkür ederim.

  Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

 • Lila Halı Yıkama Volkan Gündoğdu

  Hızlı hizmet aldım. Tarihi yün halılarım ilk günkü gibi tertemizdi. Teşekkürler.

  Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

 • Uzay Halı Yıkama Hüseyin Ataç

  Müşteri ile ilişkileri çok düzgün. İşlerinin hakkını veriyorlar, verdiğim para sonuna kadar helal olsun.

 • Umut Halı Yıkama Mahmut Bayşu

  Açıldığı günden beri halılarımızı güvenle teslim ettiğimiz tek adres. Emeğinize sağlık.

 • Bambu Halı Yıkama Samet Bozkurt

  Profesyonel halı yıkamanın adresi Bambu Halı Yıkama. Bu firmaya ikinci el halı verdim, halılarımız sıfır ayarında geldi. Bütün çevreme tavsiye edeceğim. Bu profile giren arkadaşlar hiç tereddüt etmeyin.

  Bütün güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz Yunus Bey.

 • Madalyon Halı Yıkama Resul Altunbey

  Hızlı ve temiz yıkama. Ayrıca koltuk yıkamada da başarılısınız. Güler yüzlü çalışanlar, tavsiye ederim.

 • KarÇiçeği Halı Yıkama Mustafa Demir

  Arkadaşımın tavsiyesiyle halılarımı Karçiçeği Halı Yıkama firmasına yıkattım. Çok çok memnun kaldım. Güler yüzlü çalışanları ve profesyonel temizliğinden dolayı Karçiçeği Halı Yıkama'ya gönülden teşekkürler.

 • Venedik Halı Ve Koltuk Yıkama Metin Yıldız

  Halılarım gayet güzel geldi, teşekkür ederim. Bu zamanda kaliteli halı yıkayacak yer bulmak zor oldu. Tavsiye ederim.

 • Ersu Temizlik Enes Şirinyurt

  Koltuklarımı yıkattım, tahminimden daha temiz oldu. Ayrıca kusmaya karşı ücretsiz yıkama garantisi veriyorlar. Tavsiye ediyorum.

İstanbul Halı Yıkama / Temizleme

: 128 sonuç
Gökçeler Halı Yıkama Muhammet Kartal
İn - Sa Kuru Temizleme İbrahim Gül
Lila Halı Yıkama Volkan Gündoğdu
1 Yorum10Puan
VIP Plus Temizlik Fabrikası Samet Çay
5 Yorum9.2Puan
Bera Halı Yıkama Adem KESKİN
Swan Halı Yıkama Tamir Hizmetleri Mustafa Emirgan
1 Yorum10Puan
Kuru Temizleme Sepetim Haldun Kurtkaya
Bambu Halı Yıkama Samet Bozkurt
2 Yorum9.5Puan
Özpak Halı Yıkama Enes Karakoç
6 Yorum9.7Puan
Umut Halı Yıkama Mahmut Bayşu
2 Yorum10Puan
KarÇiçeği Halı Yıkama Mustafa Demir
2 Yorum10Puan
Beylikdüzü İnci Halı Yıkama İnci Halı Yıkama
Sur - Tem Halı Yıkama Vural Ok
1 Yorum10Puan
Görsev Halı Yıkama Serkan Hasbet
Venedik Halı Ve Koltuk Yıkama Metin Yıldız
1 Yorum10Puan
Ersu Temizlik Enes Şirinyurt
12 Yorum10Puan
Yüksel Halı Yıkama Yılmaz Yüksel
3 Yorum10Puan
Madalyon Halı Yıkama Resul Altunbey
8 Yorum9.5Puan
Uzay Halı Yıkama Hüseyin Ataç
2 Yorum10Puan
Dost Halı Yıkama Tolga Bakan
4 Yorum10Puan