Kadıköy Bölgesi için En iyi Boyacı, Boya Badana Ustaları Ustasiburada.com'da

İstanbul Kadıköy ilçesinde yaşıyor ve işinin ehli bir Boya Badana Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu olan UstasıBurada, sizler için Kadıköy ilçesinin en iyi badana ustalarını biraraya getirdi. En kaliteli boya badana hizmetini en uygun fiyatlara almak için yorumları okuyarak fikir edinebilir ve ustaları ücretsiz çağrı hatlarından arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Boya badana ustaları her türlü binanın iç ve dış cephe duvarları ile tavanları için boyama hizmeti vermektedir. Ayrıca boya badana ustaları tarafından duvar kağıdı uygulama, niş yapımı, korniş montajı gibi hizmetler de verilmektedir. DyoFilli BoyaJotunFaworiPolisanÇBSMarshall gibi boya markalarının plastik boya, saten boya, su bazlı boya gibi ürün çeşitleri inşaat ve yapı malzemeleri satan dükkanlarda satılmaktadır. Ev sahipleri evlerini boyatacakları boya çeşidini ve rengini kendileri seçerek satın alabailecekleri gibi badana ustaları tarafından da müşterilerinin isteklerine uygun boya malzemeleri temin edilebilmektedir. 

Bir evin badanası için ne kadar boyaya ihtiyaç olacağı evin metrekaresine göre kabaca hesaplanmaktadır. Tavan ve duvarlar için farklı boya çeşitleri ve boya fırçaları kullanan badanacılar, boya yapılacak duvarda prüzler varsa boyama işlemine başlamadan önce zımpara yapmakta, alçı ve sıva gibi dolgu malzemeleri ile işlem yaparak zemini düzleştirmekte ve boyanın kusursuz görünmesini sağlamaktadır. Badana işleminde kullanılacak boya seçilirken boyanın insan sağlığına zararlı olmamasına, neme ve rutubete karşı dayanıklılığına dikkat etmek gerekmektedir. Öte yandan evinizdeki mobilyaların ve zemindeki parke ve fayansların boyadan zarar görmemesi için badana ustasının temiz ve dikkatli çalışması gerekmektedir. 

Kadıköyde boyacı, Kadıköy boya ustası, Kadıköy boya badanacı aramalarınızda İstanbul / Kadıköy ilçesinin en iyi Boya Badana Ustaları UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Peki siz neredesiniz?

İstanbul Kadıköy Boya / Badana

: 100 sonuç
İşbilir Pen Necati İşbilir
Ar Yapı Dekorasyon Murat Bulduk
Demir Dekorasyon Erkan karademir
Mollavelioğulları Mimarlık Kenan Kalkan
Güneş Yapı Dekorasyon Mecnun Güneş
Boyarium Yapı İbrahim Kumek
Saitcan Dekorasyon Abdullah Yalın
Tam Dekorasyon Sinan Tam
Şahan Dekorasyon Hamit Zekeriya Kayalar
Hulusi Demir
Demkar Dekorasyon Ferhat Demir
Aritmetik Yapı Proje Ve İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti. Yiğit Biçici
Deniz Yapı Malzemeleri Hüseyin Deniz
0 Yorum10Puan
Orhan Yapı. Hasan Orhan
Sadıkoğlu İnş. Malz. San. Tic. Ltd. Şti. Hasan Sadıkoğlu
Pınar Yapı Boyama Ahmet Öztürk
Öztürk Yapı Malzemeleri Yaşar Öztürk
Sarıtaş Koltuk Döşeme Üstün Sarıtaş
Furkan Dekorasyon Tuncay Taşyumruk
Uğurludağ Yapı Ve Dekorasyon Adem Karaca