İstanbul Kağıthane Oto Klima Tamiri Tamircileri

İstanbul’da Oto Klima Tamiri alanında hizmet veren, Kâğıthane bölgesinin en kaliteli ustaları Türkiye’nin usta bulma platformu UstasıBurada’da. Oto klima arızalarınızın tümünde Kâğıthane bölgesinde hizmet veren sizler için en uygun En İyi 10 Oto Klima Ustasını yorumları inceleyerek bulabilir, ustalara ücretsiz çağrı hatlarından ulaşabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalarda hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Otomobiller hayatımızda son derece önemli bir yere sahiptir. Tarihte ilk klimaları otomobil 1939 yılında Packart tarafından üretilmiştir. Hava düzenleme sisteminden yapılmış olan bu klima sistemi, üretildiği dönemde tüm araçlarının motorlarına bağlanarak kullanılabilmekteydi. Markası ve modeli ne olursa tüm araçlarda mutlaka olması gereken ve yaz aylarının en büyük kurtarıcısı olan klimalar düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyan sistemlerdir. Klimanın en önemli parçası olan kompresörler, klima gazını sisteme depolayarak klimanın çalışmasını sağlayan parçadır. Kompresörler zamanla istenilen performansta çalışmayabilir veya sesli çalışmaya başlayabilir. Bu ve benzeri durumlarda arıza çıkaran parçalar, tamir edilebilecek durumdaysa işinin ehli ustalar tarafından demonte edilerek temizlenmekte ve çeşitli testlere tabii tutulmaktadır. Aynı zamanda klimanız soğutmuyor veya çalışmıyorsa, klima gazı bitmiş veya azalmış olabilir. Klima gazı dolumu yaptırarak bu sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Ancak klima gazı miktarı hızlı bir şekilde düşüyor ise mutlaka sızdırmazlık kontrolü yaptırmanız gerekmektedir. Klimalarınızın uzun ömürlü olması için bakım yaptıracağınız servisi seçerken referansları yüksek, alanında uzman personellerle hizmet veren bir servis olmasını dikkate almanızı öneririz. Klimanıza senede en az 1 defa bakım yaptırmanız, klimanızın sorunsuz olarak çalışmasında etkin rol oynamakla birlikte aynı zamanda maddi zararlarında önüne geçmektedir.

Oto klima bakımı, oto kalorifer temizliği, vakum ile klima temizleme, oto klima tamiri, oto radyatör tamiri, klima gaz dolumu, klima kaçak ölçümü, eşanjör tamiri, yağ soğutucu, kasnak pleyt tamiri, basınç müşürü, oto radyatör hortum değişimi ve oto radyatör fan motoru tamiri hizmetleri veren klima tamiri ustaları her marka ve model araç için parça değişimi ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlarda, garantili hizmet vermektedir.

Oto Klima Tamiri alanında Kâğıthane bölgesinde hizmet veren yüzlerce ustayı sizler için bir araya getirdik. Bu sayfada bulunan ustaları yakınlığa göre listeleyerek sizler için En İyi 10 Oto Klima Tamiri ustasına ulaşabilirsiniz. Aradığınız Oto Klima Tamiri ustası UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Kâğıthane ilçesi İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer almakla birlikte Sarıyer ve Şişli ilçeleriyle komşudur. 23km2 yüz ölçümüne sahip olan Kâğıthane, 19 mahallesi ve 442.694 nüfusuyla İstanbul’un önemli ilçelerinden biridir.

İstanbul Kağıthane Oto Klima Tamir

: 5 sonuç
Oto Teknik Kardeşler Kerim Şeker
Topkapı Özlem Bmw Servisi İsmail Filik
Maslak Rover Kadir Baş
Karadeniz Oto Bahattin Çimen
Ersan Oto Ersan Topuz

Filtreler

  • Oto Klima Tamir
  • İstanbul
  • Kağıthane