Kartal Alçı Alçıpan Ustası Kartal Kartonpiyer ustaları ustasiburada.com'da

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez unsurlarından olan alçı ve kartonpiyer uygulamaları konusunda kusursuz işçilikleriyle Kartal ilçesinde faaliyet gösteren en iyi Alçı ve Kartonpiyer Ustaları bu sayfada birarada. UstasıBurada'nın sizler için seçtiği onlarca alçı ve kartonpiyer ustası içinden size en uygun olanına ücretsiz çağrı hattından hemen ulaşabilir, evinize yaptırmak istediğiniz alçı dekorasyonu konusunda bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

İç mekanların dekorasyonunda yaygın olarak kullanılan iç yapı malzemelerinin başında alçı ve alçıpan ürünleri gelmektedir. Alçı malzemesinin nefes alma özelliğine sahip olması mekandaki fazla nemi bünyesine hapsetmesini sağlamakta ve ortamın nemi azaldığında da ortama tekrar nem bırakmasını sağlamaktadır. Bu yönüyle son derece sağlıklı bir yapı malzemesi olan alçı, aynı zamanda ateşe dayanıklı olduğu için de yangın tehlikesi yönünden son derece güvenlidir. Hafif bir malzeme olması, kolay uygulanabilirliği, görsel olarak son derece hijyenik ve temiz bir görünüm sağlaması alçının sık tercih edilen bir dekorasyon malzemesi olma nedenlerinden bazılarıdır. 

Alçı uygulamaları evlerin daha çok duvar ve tavan bölümlerine yapılmaktadır. Alçı, mukavva, tutkal ve iplik lifinden oluşan harcın desenli kalıplarda şekil verilerek tavana uygulanan şekline de kartonpiyer denmektedir. Kartonpiyerler iç mekaların tavanlarında, kabartma desenli göbek yapımında, kapı kemerlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Alçı ve kartonpiyer ustaları tarafından asma tavan yapımı, alçı sıva, alçı sütun, alçı duvar yapımı, alçı yalıtımı, alçıpan giyinme odası yapımı, alçı şömine, kartonpiyer yapımı, renkli alçı uygulamaları, alçı oyma, alçıpan tavan, alçıpan ışık bandı gibi ustalık işleri yapılmaktadır. Alçı uygulamaları en ufak kusuru bile kolayca belli ettiği için alçı, alçıpan ve kartonpiyer ustalarının el becerileri ve temiz işçilikleri, yapılan alçı uygulamasının kusursuz görünmesi ve uzun ömürlü olması açısından önemlidir. 

Kartal Alçı Ustası, Kartalda Alçı Ustası, Alçı ustası Kartal, Kartal Alçıpan ustası, Kartal Kartonpiyer, Kartal Asma Tavan, Kartal Alçı Sıva, Atalar Mahallesi Alçı Ustası, Gümüşpınar Alçı Ustası, Cevizli Alçı Ustası, Soğanlık Alçı Ustası, Topselvi Alçı Ustası, Karlıktepe Alçı Ustası, Yakacık Alçı Ustası, Esentepe Alçı Ustası, arayışlarınızda ustasiburada.com yanınızda

İstanbul / Kartal ilçesinde hizmet veren, kaliteli işçiliği uygun fiyatlar ile müşterilerine sunan en iyi Alçı ve Kartonpiyer Ustaları UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

İstanbul Kartal Alçı / Kartonpiyer

: 65 sonuç
Ramazan Aydın
Miraç Yapı Kerem Yılmaz
Mayes Elektrik İnşaat Yılmaz Bozkuş
Pendik Dekorasyon Sancak Yapı Dekorasyon Kemal Yıldız
Ahmet Babar
İsmail Çelikkol
Erdem Dekorasyon Ayhan Erdem
Tanju Aras
Mustafa Demir
Köşk Yapı Onarım Enbiya Admış
Erdem Çınar
Bayram Koçmar
İstanbul Dekorasyon Cengiz Taşdemir
1 Yorum10Puan
Nurullah Gümüş Sancaktepe Boya Ustası Nurullah Gümüş
MÇ Seramik Mehmet Çürük
Mehmet Oğul
Çelikoğlu İnşaat Ahmet Çelik
YÇ Dekorasyon Yunus Çoban
Sönmez İç Dekorasyon Cemil Uka
Çerçioğlu İnşaat Bülent çerçioğlu