İstanbul Kartal En İyi 10 Beyaz Eşya Tamiri ve Servisi

Beyaz Eşya Tamiri konusunda İstanbul Kartal bölgesindeki en iyi teknik servisler UstasıBurada'da. Size en yakın beyaz eşya tamircilerini bu sayfada listeleyebilir, ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Buzdolabı arızalarından çamaşır makinesi arızalarına, bulaşık makinesi tamirden fırın tamirine her marka beyaz eşya için tamir hizmeti alabileceğiniz yüzlerce servis UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Ev işlerini kolaylaştıran ve elektrik enerjisi ile çalışan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu gibi cihazlara genel adıyla beyaz eşya denmektedir. Beyaz eşyalar üretici firma garantisinde satışa sunulmakta, garanti süreleri 2-10 yıl arasında değişiklik göstermektedir. Yeni aldığınız bir beyaz eşyanın garanti kapsamına girmesi için ilk kurulumlarının yetkili bir beyaz eşya servisi tarafından yapılması ve garanti belgesinin servis tarafından imzalanması gerekmektedir. Garanti süresi içerisinde beyaz eşyalarınızda meydana gelen arızalar yetkili servis tarafından ücretsiz olarak tamir edilmektedir. Ancak garanti süresi dolduktan sonra beyaz eşyanızın bozulması halinde tamir işlemi ücrete tabi olmaktadır. 

Arçelik, Beko, Siemens, Bosch, Profilo, Ariston, Hotpoint, İndesit, Philips, AEG gibi markaların beyaz eşyaları yetkili servisler ve özel beyaz eşya servisleri tarafından yerinde tamir edilmekte ya da gereken durumlarda cihaz tamir için servise götürülmektedir. Beyaz eşya tamircileri tarafından çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, fırın tamiri, ocak tamiri, davlumbaz tamiri, kurutma makinesi tamiri, derin dondurucu tamiri, set üstü ocak tamiri, ankastre fırın tamiri, mini bar tamiri, sanayi tipi buzdolabı tamiri, market dolabı tamiri, sütlük tamiri gibi onarım hizmetleri verilmektedir. 

İstanbul / Kartal bölgesine hizmet veren yüzlerce Beyaz Eşya Servisi ve Beyaz Eşya Tamircisi UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Arızalanan beyaz eşyalarınız için işinde uzman tamircilerden hizmet alarak beyaz eşya sorunlarınıza kesin çözüm bulabilir, yeni çamaşır makinesi almak zorunda kalmadan eski makinenizdeki arızayı uygun bütçelerle tamir ettirebilirsiniz.

Kocaeli yarımadasının güney batısında yer alan Kartal ilçesi İstanbul'un Marmara denizine kıyısı olan ilçelerinden biridir. Pendik, Maltepe, Sultanbeyli ve Sancaktepe ilçelerine komşu olan Kartal ilçesi 20 mahalleden oluşmaktadır. Aydos Tepesi, Aydos Ormanı, Dragos Tepesi, Kartal Sahili ilçede gezilecek doğal güzelliklerin başında gelmektedir. Kartal ilçesinde son yıllarda yükselen lüks inşaat projeleri nedeniyle bölgede hızla gelişen bir gayrimenkul piyasası bulunmaktadır. 

İstanbul Kartal Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

: 15 sonuç
Samet Beyaz Eşya Teknik Servisi Samet Çalış
İstek Servis Ahmet Şahin
Kerem Çağatay Beyaz Eşya Kombi Servisi İbrahim YÜREK
3 Yorum10Puan
Ceren Soğutma Ömer Soylu
53 Yorum9.9Puan
Yetkili Teknisyen Servisi Cemil Güven
5 Sa Teknik Servis Serkan Ardin

5 Sa Teknik Servis

İstanbul / Kartal

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Yeğinler Güvenlik Sistemleri Cem Yeğin
Hasan Soydan

Hasan Soydan

İstanbul / Kartal

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Banasor Hasan Soydan

Banasor

İstanbul / Kartal

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Volkan Ateş

Volkan Ateş

İstanbul / Kartal

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Can Teknik Çağlar Çağlı

Can Teknik

İstanbul / Pendik

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

1 Yorum10Puan
VS Teknik Semih Güneş

VS Teknik

İstanbul / Esenyurt

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Ustasından Servis Hizmetleri Mutlu Fidan
Bt Teknik Servis Musa Demir

Bt Teknik Servis

İstanbul / Pendik

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Avrasya Beyaz Eşya Servisi Barış Çoban