İstanbul Maltepe En İyi 10 Boyacı ve Boya Badana

UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada İstanbul / Maltepe ilçesindeki yüzlerce Boya ve Badana Ustası'nı bir arada listeleyebilir, yorumları okuyarak yüzlercesi arasından en uygun En İyi 10 Boyacı ve Boya Badana seçeneğini hemen bulabilirsiniz. İstanbul Boya Badana Fiyatları hakkında bilgi almak için badanacıları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayabilirsiniz. 

Evlerin ve ofislerin iç dekorasyonunda olmazsa olmaz detayların başında boya ve badana gelmektedir. Bir dairenin bakımlı ve temiz bir görünüme sahip olmasında tavan ve duvar boyalarının yapılmış olması büyük bir etkendir. Su bazlı boya, plastik boya ve yağlı boya gibi duvar boyası çeşitleri yapı marketlerinde onlarca renk alternatifi ile satılmaktadır. Plastik boyalar silinebilme özelliğine sahip değildir. Ancak su bazlı boyaların yarı mat, saten ve sentetik olanları silinebilmektedir. En kusursuz silme özelliği yağlı duvar boyalarında bulunmaktadır. Ancak duvara nefes aldırmadığı ve kokusu birkaç gün boyunca evden çıkmadığı için yağlı boyalar pek fazla tercih edilmemektedir. 

Marshall, Dyo, Polisan, Filli Boya, Çbs, Fawori, Jotun, Kale Color gibi boya markalarının duvar boyalarını yapı marketlerden kendiniz alabilir ya da bir boya badana ustası ile anlaşarak herşey dahil bir badana fiyatı vermesini isteyebilirsiniz. Boya badana ustaları evinizin ihtiyacı kadar duvar boyası, tavan boyası, astar, boya fırçası ve diğer malzemeleri temin etmektedir. Öte yandan boyacılar tarafından daire iç kapısı boyama, duvar kağıdı uygulama, niş yapımı, duvar sıvası, boya astarı, sedef boyama, desenli boyama ve dekoratif boya hizmetleri de verilmektedir. 

Maltepe'deki Boya ve Badana Ustaları ile iletişime geçerek tüm dairenizi badana yaptırmak için fiyat teklifi alabilir, tertemiz boyanmış bir evde oturmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Badana yaptırmak için yazı beklemenize gerek yok. UstasıBurada'nın sizler için seçtiği badana ustalarından yılın 12 ayı boyunca uygun fiyatlarla boya badana hizmeti alabilirsiniz. 

Maltepe ilçesi 2016 yılında açıklanan 490 bin kişilik nüfusu ile İstanbul'un en kalabalık 10. ilçesidir. Maltepe'de Zümrütevler mahallesi, Fındıklı mahallesi, Bağlarbaşı mahallesi ve Cevizli mahallesi başta olmak üzere toplam 18 mahalle bulunmaktadır. Maltepe Park AVM ve HillTown AVM Maltepe ilçesindeki alışveriş merkezlerinden bazılarıdır. Maltepe sahilinden kalkan Mavi Marmara'ya ait vapurlar ile Heybeli Ada ve Büyük Ada'ya deniz ulaşımı sağlanmaktadır. 

Sametcan Dekorasyon Tuncer Bulan
Zeki İnşaat Dekorasyon Ltd.şti. Hasan Akdoğan
Cihangir Genç
1 Yorum10Puan
İşbilir Pen Necati İşbilir
Aytaş Dekorasyon Hüseyin Aytaş
2 Yorum9.5Puan
Sadık Danışmanlık ve Temizlik Hilmi Tilkicik
3 Yorum10Puan
 Ayyıldız Tadilat Ve Temizlik Hizmetleri Fırat Ayyıldız
1 Yorum10Puan
Delta İnşaat Dekarasyon Hayati Bilgin Doğan
Deniz Dekorasyon Sedat Coşkun
Mimari Boya Yapı Dekorasyon Mehmet Dokumacı
Sahra Yapı Nejdet Salduz
Miraç Yapı Kerem Yılmaz
Ramazan Aydın
Ahmet Babar
Hevsel Dekorasyon Mehmet Ekinci
Zafer Çon
Çamkıran Yapı Şener Çamkıran
Mehmet Polatcanlı
Portföy Express Türkiye Erdal Doğan
Orhan Kurt