İstanbul Maltepe En İyi 10 Dış Cephe Yalıtımı ve Mantolama

İstanbul / Maltepe'deki Dış Cephe Yalıtımı Mantolama ve İzolasyon Firmaları için en fazla içerik UstasıBurada'da. Bina mantolama, cephe yalıtımı, su ve ısı izolasyonu yaptırarak binanızda kış aylarını daha sıcak, yaz aylarını daha serin geçirebileceğiniz konforlu yaşam alanlarına kavuşabilirsiniz. İstanbul Bina Mantolama Fiyatları hakkında bilgi almak için bu sayfadaki cephe yalıtım firmalarını ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayabilirsiniz. 

Mantolama işlemi binalardaki ısıyı korumak için dış cephe duvarları, iç cephe duvarları, çatı ve toprakla temas eden alanlara uygulanan bir ısı yalıtım yöntemidir. Mantolama işlemi yapılmış bir binada %50'ye varan düzeyde ısı tasarrufu elde edilmektedir. Cephe yalıtımı sayesinde kış aylarında bina içindeki ısınmış havanın ısı koridorlarından dışarıya çıkması engellemekte, dışarıdaki soğuk havanın da binaya girmesinin önüne geçilmektedir. Benzer şekilde sıcak yaz aylarında da binanın ısı izolasyonu iyi yapılmış ise daire içlerindeki serin havanın mahafaza edilmesi sağlanmaktadır. Mantolama işlemi maliyeti yüksek bir işlem gibi görünse de doğalgaz faturalarından ve ısınma için harcanan yakıttan tasarruf sağladığı için bir kaç senede kendini amorti etmektedir. 

Dış cephe yalıtım ve mantolama hizmeti veren firmalar site mantolama, villa mantolama, müstakil bina mantolama, apartman montolama işleri yapmakta ve mantolama fiyatlarını kullanılacak izolasyon malzemesinin metrekare fiyatlarına göre belirlemektedir. Isı izolasyonu, su izolasyonu, cephe izolasyonu, temel altı izolasyon işleri, çatı izolasyonu, teras izolasyonu, membran sürme, kompozit kaplama, rutubet yalıtımı, poliüretan zemin kaplama, zift izolasyonu gibi işlerde seçilen yalıtım malzemelerinin kalitesi kadar uygulamayı yapacak firmanın kaliteli bir işçilik sunması da bina yalıtımından maksimum faydanın sağlanması için önem arzetmektedir. 

Mantolama ve Dış Cephe Yalıtımı konusunda Maltepe'de faaliyet gösteren en iyi izolasyon firmaları UstasıBurada'da, bir telefon kadar yakınınızda. Yorumları okuyarak yalıtım firmalarının işçilikleri hakkında fikir edinebilir, ücretsiz çağrı hatlarından arayarak dış cephe yalıtım fiyatları için teklif isteyebilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

İstanbul'un Anadolu yakası ilçelerinden biri olan Maltepe ilçesi Marmara denizi kıyısında bulunmaktadır ve uzun bir sahil şeridine sahiptir. Maltepe'nin komşu ilçeleri Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Ataşehir'dir. Maltepe Süreyya Plajı'nda bulunan Bakireler Tapınağı Yunan mitolojisine göre tarihte evlenmek isteyen genç kızların dua ettikleri bir tapınaktır. Eskiden denizin ortasında bulunan Bakireler Tapınağı günümüzde sahilin dordurulmuş olması sebebiyle karaya çıkmış durumdadır.  

İstanbul Maltepe Cephe Yalıtım / İzolasyon

: 52 sonuç
Nergiz Dekorasyon Metin Kaya
Sametcan Dekorasyon Tuncer Bulan
Sahra Yapı Nejdet Salduz
Mimari Boya Yapı Dekorasyon Mehmet Dokumacı
Çelikoğlu Mimarlık Veysel Çelik
Ahmet Babar
Tansu Sevim
Bin Yapı Önder Vural
Uğur Akkuş
Erdem Dekorasyon Ayhan Erdem
Mustafa Demir
Murat Seven
Akoğlu Yapı Orhan Köylü
Bayram Koçmar
Hevsel Dekorasyon Mehmet Ekinci
Akm Yapı Dekor Kerim Çalışkan
Nayif Kaya
Cemal Ertekin

Cemal Ertekin

İstanbul / Maltepe

Cephe Yalıtım / İzolasyon

Zümra Dekorasyon Serdar Öztürk

Zümra Dekorasyon

İstanbul / Maltepe

Cephe Yalıtım / İzolasyon

Neka Yapi Dekorasyon Necmettin Bey

Neka Yapi Dekorasyon

İstanbul / Maltepe

Cephe Yalıtım / İzolasyon