İstanbul En İyi 10 Oto Tamircisi ve Tamir Bakım Servisi

İstanbul'un neresinde olursanız olun aradığınız oto tamir ve bakım ustasını kolayca bulmak için sayfamızı inceleyin. UstasıBurada sizler için İstanbul'un en iyi oto mekanik ustalarını aynı sayfada bir araya getirdi. Size en yakın oto mekanik ustasını ücretsiz çağrı hattından arayarak detaylı bilgi alabilir, mobil uygulamamız üzerinden yol tarifi alarak aracınızı hemen servise götürebilirsiniz. 

2016 yılı verilerine göre trafiğe kayıtlı araç sayısının 3.6 milyon civarında olduğu İstanbul'da oto tamircilerine ve servis firmalarına ne kadar yoğun bir talep olacağını tahmin etmek güç olmamaktadır. İnsanoğlunun en komplike icatlarından biri olan otomobillerin 100'ün üzerinde farklı mekanizmanın biraraya gelişi ile bir bütünlük kazandığını düşünecek olursak, otomobili oluşturan her mekanizmanın çalışma prensipleri, arızaları ve bakımları konusunda uzmanlaşmış farklı ustalara ihtiyaç doğması kaçınılmaz olmaktadır. Oto mekanik sistemleri, oto elektrik sistemleri, motor sistemleri, fren ve lastik sistemleri gibi her biri kendi içinde uzmanlık ve tecrübe gerektiren konularda servis hizmeti veren binlerce oto tamircisi İstanbul'un farklı semtlerinde faaliyet göstermektedir.  

Oto tamircileri ve bakım servisleri olarak sınıflandırdığımız firmalarımız her marka ve modelde aracın mekanik arızalarını gidermenin yanında amortisör değişimi, klima tamiri, diferansiyel tamiri, aks düzeltme, debriyaj tamiri, balata değişimi, buji değişimi, fren ve vites kutusu tamiri, rot balans ayarı, partikül filtresi değişimi ve tamiri gibi hizmetler sunmaktadır. Aracınızın markası ne olursa olsun özel servis hizmeti alabileceğiniz oto mekanik ve yedek parça firmalarının yanında yetkili oto servislerinden de hizmet alma imkanı bulunmaktadır. Ayrıca otomobil arızalarında sıklıkla ihtiyaç duyulan orjinal yedek parça temini konusunda oto mekanikçi ve yedek parçacılar garanti kapsamlı hizmetler sunmaktadır. 

İstanbul'un 39 farklı ilçesinde hizmet veren binlerce Oto Mekanik ve Yedek Parça Firması içinden size en yakın olanlarını tek tıkla listeleyebilirsiniz. Aradığınız oto tamircisi UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Türkiye'nin en kalabalık şehri olan İstanbul, 15 milyona yaklaşan nüfusu ve 39 ilçesi ile ülkemizin ekonomik ve kültürel açıdan kalbi niteliğindeki en önemli şehridir. Hem Asya hem de Avrupa kıtasında kara parçası bulunan şehri ikiye ayıran İstanbul Boğazı tüm dünya için şehrin jeopolitik bir öneme sahip olmasını sağlamaktadır. 

Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul'da sayısız medeniyet yaşadığından tarihi öneme sahip çok fazla lokasyon bulunmaktadır. İstanbul şehrinin ilk kurulduğu bölge olarak bilinen Tarihi Yarımada başta olmak üzere Sultanahmet, Eminönü, Taksim, Beyoğlu, Karaköy, Ortaköy, Fatih, Eyüp, Fener, Balat, Üsküdar, Çamlıca, İstanbul Boğazı şehrin en fazla tarihi esere ev sahipliği yapan bölgeleridir. 

Faydalı Yorumlar

 • Oğullarım Mobil Yol Yardım Lastik Servisi Engin Usta

  İşinin ehli ve pratik ... Şıp dedim damladı:) Çok ilgililer ve beklentinizi fazlasıyla karşılayabilirsiniz.

 • Emirhan Oto Selim Arık

  Karşılama hoş görü güzel işcilk uygun maliyet 20 puan olsa 20 versem

 • Kıraç Otomotiv Tuğrul Alnıak

  Bunca zaman aradığım tam anlamıyla usta sıfatında nitelendirdiğimiz arkadaşları kıraç otomotiv de buldum.Fiat doblo marka aracımın debriyajını tam bir saatte değiştirdiler.Baskı balatayı kendim aldım gittim sanayide verdiğim ücretten daha düşük fiyata ve çok daha kısa zamanda aracımı aldım.Herkese teşekkürler özellikle #ustasıburada ya

 • Akbulut Oto Ali Akbulut

  Aracımı o kadar yere götürdüm ama ben bu kadar ilgili, işini seven bir usta görmedim. Misafirperverliği de cabası teşekkürler...

 • Erkut Karbüratör Ve Lpg Servisi Hasan Özlen

  Karbüratör bakımlarımı yaptırdım. Ellerine sağlık. Aracım mükemmel oldu. Fiyatlar da ortalama düzeyde. Teşekkür ederim ustam herşey için...

Akbulut Oto Ali Akbulut
50 Yorum9.9Puan
Erkut Karbüratör Ve Lpg Servisi Hasan Özlen
7 Yorum10Puan
Oğullarım Mobil Yol Yardım Lastik Servisi Engin Usta
27 Yorum10.0Puan
Emirhan Oto Selim Arık
1 Yorum10Puan
Kıraç Otomotiv Tuğrul Alnıak
1 Yorum10Puan
Uğur Dizel Uğur Hayran
Celali Oto Aksesuar Mehmet Kul
0 Yorum10Puan
Gen Oto Servisi Fahrettin Bitigen
İşim Oto Bedri İşim
Mas Servis Bakım Onarım Aziz Şişman
Kılınç Otomotiv Aydın Kılınç
Japon Oto Abdullah Usta
Balcı Oto Murat Balcı
Şanlı Oto Ali Yiğit
Lider Oto Kemal Ayyarkan
G&M Servis Murat Gündüz
Dizayn Servis Timuçin Özer
Alman Servis Ersin Şahin
Bmr Servis Emre Yavuz
Master Service Fatih Erkek

Filtreler

 • Oto Tamir / Bakım
 • İstanbul

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara