İstanbul En İyi 10 Oto Tamircisi ve Tamir Bakım Servisi

İstanbul'un neresinde olursanız olun aradığınız oto tamir ve bakım ustasını kolayca bulmak için sayfamızı inceleyin. UstasıBurada sizler için İstanbul'un en iyi oto mekanik ustalarını aynı sayfada bir araya getirdi. Size en yakın oto mekanik ustasını ücretsiz çağrı hattından arayarak detaylı bilgi alabilir, mobil uygulamamız üzerinden yol tarifi alarak aracınızı hemen servise götürebilirsiniz. 

2016 yılı verilerine göre trafiğe kayıtlı araç sayısının 3.6 milyon civarında olduğu İstanbul'da oto tamircilerine ve servis firmalarına ne kadar yoğun bir talep olacağını tahmin etmek güç olmamaktadır. İnsanoğlunun en komplike icatlarından biri olan otomobillerin 100'ün üzerinde farklı mekanizmanın biraraya gelişi ile bir bütünlük kazandığını düşünecek olursak, otomobili oluşturan her mekanizmanın çalışma prensipleri, arızaları ve bakımları konusunda uzmanlaşmış farklı ustalara ihtiyaç doğması kaçınılmaz olmaktadır. Oto mekanik sistemleri, oto elektrik sistemleri, motor sistemleri, fren ve lastik sistemleri gibi her biri kendi içinde uzmanlık ve tecrübe gerektiren konularda servis hizmeti veren binlerce oto tamircisi İstanbul'un farklı semtlerinde faaliyet göstermektedir.  

Oto tamircileri ve bakım servisleri olarak sınıflandırdığımız firmalarımız her marka ve modelde aracın mekanik arızalarını gidermenin yanında amortisör değişimi, klima tamiri, diferansiyel tamiri, aks düzeltme, debriyaj tamiri, balata değişimi, buji değişimi, fren ve vites kutusu tamiri, rot balans ayarı, partikül filtresi değişimi ve tamiri gibi hizmetler sunmaktadır. Aracınızın markası ne olursa olsun özel servis hizmeti alabileceğiniz oto mekanik ve yedek parça firmalarının yanında yetkili oto servislerinden de hizmet alma imkanı bulunmaktadır. Ayrıca otomobil arızalarında sıklıkla ihtiyaç duyulan orjinal yedek parça temini konusunda oto mekanikçi ve yedek parçacılar garanti kapsamlı hizmetler sunmaktadır. 

İstanbul'un 39 farklı ilçesinde hizmet veren binlerce Oto Mekanik ve Yedek Parça Firması içinden size en yakın olanlarını tek tıkla listeleyebilirsiniz. Aradığınız oto tamircisi UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Türkiye'nin en kalabalık şehri olan İstanbul, 15 milyona yaklaşan nüfusu ve 39 ilçesi ile ülkemizin ekonomik ve kültürel açıdan kalbi niteliğindeki en önemli şehridir. Hem Asya hem de Avrupa kıtasında kara parçası bulunan şehri ikiye ayıran İstanbul Boğazı tüm dünya için şehrin jeopolitik bir öneme sahip olmasını sağlamaktadır. 

Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul'da sayısız medeniyet yaşadığından tarihi öneme sahip çok fazla lokasyon bulunmaktadır. İstanbul şehrinin ilk kurulduğu bölge olarak bilinen Tarihi Yarımada başta olmak üzere Sultanahmet, Eminönü, Taksim, Beyoğlu, Karaköy, Ortaköy, Fatih, Eyüp, Fener, Balat, Üsküdar, Çamlıca, İstanbul Boğazı şehrin en fazla tarihi esere ev sahipliği yapan bölgeleridir. 

Balkan 2 Fren Paşa Balkanas
Yıldız Oto Mekanik Ve Elektrik Yaşar Yılmaz Yıldız
Akbulut Oto Ali Akbulut
Garanti Torna Atölyesi Tayfur Kaya
Jaguar Tamir Bakım Ve Yedek Parça Servisi Sefer Yaman
Lider Torna Durmuş Ali Nariç
Kardeşler Otomotiv Mustafa Çatal
Tekno Fren Mürsel Kayım
Güven Amortisör Sedat Karabak
Salih Otomatik Şanzıman Servisi Salih Yüzbaşı
Vizyon Otomotiv Michelin Euromaster Barış Oktay
Doğan Dizel Fatih Mehmet Doğan
Tuzla Otomatik Şanzıman Servisi Mustafa Ersen
Güven Oto 52 Güven Yayla
Tem Oto Benzinli Püskürtme Sistemleri Hüseyin Albayrak
Hanoğlu Otomotiv Talat Hanoğlu
Ejder Oto Servis Ve Yedek Parça Ejder Arslantaş
Öz-Özel Karbüratör Enjeksiyon Bakım Servisi Erdoğan Öztoprak
Bulut Oto Gaz Gökhan Bulut
Erkut Karbüratör Ve Lpg Servisi Hasan Özlen
Arma Hidrolik Abdurrahman Özkaya

Filtreler

  • Oto Tamir / Bakım
  • İstanbul

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara