İstanbul Pendik En İyi 10 Alarm ve Kamera Güvenlik Sistemi

İstanbul / Pendik bölgesinde hizmet veren Alarm Şirketleri ve Güvenlik Kamera Sistemleri için en fazla içerik UstasıBurada'da. Yorumları okuyabilir, yüzlercesi arasından en uygun En İyi 10 Alarm ve Kamera Güvenlik Sistemi seçeneğini hemen bulabilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyat almak için alarm şirketlerine ücretsiz çağrı hatlarından 7/24 ulaşabilirsiniz.

Güvenlik sistemleri denilince akla gelen en yaygın sistemler güvenlik kameraları ve hırsız alarmlarıdır. Ev güvenliği, ofis güvenliği ve her çeşit işletmenin güvenliğini sağlamak için 4-5-6 kamera güvenlik sistemleri kurulmakta, cep telefonlarından bile 7/24 ortamı izleme imkanı sağlanmaktadır. Çocuğunu bakıcıya bırakan anneler evlerine bebek bakıcısı kamerası kurdurarak işteyken çocuklarını izleyebilmektedir. Neredeyse tüm kreşler ve çocuk bakım yuvalarında güvenlik kamerası bulunmaktadır. Hatta bazı kreşlerde velilerin cep telefonlarına yükledikleri program sayesinde çocuklarını kreşte bile izleme imkanı bulunmaktadır. 

Güvenlik kamerası, hırsız alarmı, yangın alarmı, hareket sensörü, duman sensörü, otopark bariyer sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, x-ray cihazları, görüntülü diafonlar, sesli diafonlar, gece görüş kameraları, bekçi kameraları, bebek bakıcı kameraları, parmak okuma sistemleri, yüz tanıma sistemleri, bina otomasyonu, akıllı ev sistemleri, mobesse kameraları, geçiş kontrol sistemleri ve daha onlarca güvenlik tedbiri evlere, ofislere, açık ve kapalı tüm alanlara uygulanabilmektedir. Güvenlik kameraları ve alarm sistemlerinin satışını yapan firmalar tarafından kurulum, bakım ve tamir hizmetleri de garanti kapsamında verilmektedir. 

Pendik'teki Alarm ve Güvenlik Kamera Sistemleri satışı yapan firmalar ile iletişime geçmenin en kolay yolu UstasıBurada'da. Ücretsiz çağrı numaralarından firmaları arayarak hırsız alarmı ve güvenlik kamerası taktırmak için fiyat teklifi alabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Roma, Bizans, Doğu Roma ve Latin imparatorluklarına tarihte ev sahipliği yapmış olan Pendik ilçesinin eski adı Pantikapeun'dur. 1306 yılında Osmanlı hakimiyetine geçen Pendik ilçesi küçük bir balıkçı kasabası durumundaymış. İlçenin günümüzde de Marmara denizine 9 km uzunluğunda bir sahil şeridi bulunmaktadır. Pendik ilçesinin en yakın komşuları Tuzla ve Gebze'dir. İstanbul'un hava ulaşımında çok önemli yeri olan Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik ilçesindedir. Bahçelievler, Çamçeşme, Yayalar, Esenyalı, Şeyhli, Yenişehir, Çarşı, Dolayoba semtleri Pendik sınırları içindedir. İlçedeki Viaport AVM açıkhava mağazaları, eğlence mekanları ve restoranları ile Pendik'teki en gözde cazibe merkezleri arasındadır. 

İstanbul Pendik Alarm / Kamera Sistemleri

: 39 sonuç
Kaptan Elektrik Erol Kaptan
Ater Aydınlatma Ertuğrul Soylu
2 Yorum10Puan
Kontroline Güvenlik Teknolojileri Selim Şahin
Nora Güvenlik Önder Demir
Kuark Elektrik Elektronik Mustafa tanrıgül
Ataşehir Uydu Şenol Yıldız
Uydu Dükkanı Taner Dönmez
Teknoloji Bilişim Hizmetleri Bariş Yiğit
Kardelen Elektrik Elektronik Özcan Genç
Tuzla Elektrik ve Dekorasyon Ramazan Şen
Rıza Elektrik Rıza Urtanur
Nokta Güvenlik Sistemleri Mustafa Koç
Nedim Gündüz
Seval Elektrik / Beykoz Elektrikçi Serdar Kurt
Sare Bilişim Güvenlik Seyfi Çakmak
Güçlütürk Teknoloji Cebrail Güçlütürk
Sönmez Elektrik Mehmet Sönmez

Sönmez Elektrik

İstanbul / Pendik

Alarm / Kamera Sistemleri

Bilişim Kontrol Ve Güvenlik Sistemleri Tic Ltd Şti Erdinç Bey
Navi Güvenlik Sistemleri Sedat Kurt
Yasin Elektrik Güvenlik Sistemleri Sezgin Gülcan

Filtreler

  • Alarm / Kamera Sistemleri
  • İstanbul
  • Pendik

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara