İstanbul Pendik En İyi 10 Boyacı ve Boya Badana

İstanbul / Pendik Boya Badana Ustaları için en fazla seçenek ve en uygun fiyatlar UstasıBurada'da. Pendik ilçesindeki tüm semtlere ev boyama ve ofis boyama konusunda profesyonel badana hizmeti veren yüzlerce boya ustası arasından size en uygun olanını bulmak için yorumları okuyabilir, ücretsiz çağrı hatlarından arayarak İstanbul Badana Fiyatları hakkında detaylı bilgi alablirsiniz. 

Özellikle bahar ve yaz aylarında boya badana yaptırmak isteyenlerin sayısı arttığından badanacılara talep yükselmektedir. Yaz boyu evden eve koşturup boya badana yapan ustalar bir evi ortalama 2 gün gibi bir sürede boyayabilmekte, evin metrekaresine ve oda sayısına göre bu süre değişebilmektedir. Bir evi yada bir odayı boyamak için kaç kilo boya almanız gerektiğini badana ustanıza veya boyayı aldığınız yapı marketteki satış görevlisine danışabilirsiniz. 2,5 litre boya ile ortama 10-15 metrekarelik bir oda boyanabilmekte ancak bu hesaplama boyanın türüne, evin tavan yüksekliğine ve pencerelerin genişliğine göre değişebilmektedir. 

Saten boya, ipek boya, su bazlı boya, yağlı boya, astar boyası gibi boya çeşitlerinin üretimini yapan Dyo, Marshall, Filli Boya, Merbolin, Çbs, Jotun, Polisan, Fawori gibi boya markalarının ürünleri yüzlerce renk alternatifi ile yapı marketlerde satışa sunulmaktadır. Evinizi veya ofisinizi boyatırken duvar ve tavan boyanızı kendiniz satın alabileceğiniz gibi badananızı yapacak usta ile boya dahil fiyat üzerinden de anlaşabilirsiniz. Duvar boyama, tavan boyama, ev boyama, ofis boyama, kapı boyama, pencere boyama işlerinizi özenle yapan boya badana ustalarının pek çoğu aynı zamanda binaların dış cephe boyama hizmetlerini de vermektedirler. 

Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alabileceğiniz Boyacı Boya ve Badana Ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz. UstasıBurada bu sayfada sizler için İstanbul'un en iyi Boya Badana Ustalarını biraraya getirdi. 3+1 dairenizi ne kadara boyatabileceğinizi öğrenmek için ücretsiz çağrı hatlarından badana ustalarını arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Eski adıyla Pantikapeun, yani Pendik, İstanbul'un Anadolu yakasında ve Marmara denizi kıyısında bulunun sahil şeridindeki ilçelerden biridir. İlçenin tarihi Roma, Bizans, Doğu Roma ve Latin İmparatorluğu dönemlerine kadar dayanmaktadır. Tuzla ve Gebze ile komşu olan Pendik ilçesinde ulaşım sahil yolu ve E 5 TEM üzerinden sağlanmaktadır. İstanbul hava ulaşımında büyük öneme sahip olan Sabiha Gökçen Havalimanı da Pendik'in Kurtköy semtinde bulunmaktadır. 

İşbilir Pen Necati İşbilir
Mollavelioğulları Mimarlık Kenan Kalkan
Aydın Dekorasyon Sadık Aydın
Demir Dekorasyon Erkan karademir
Ar Yapı Dekorasyon Murat Bulduk
Güneş Yapı Dekorasyon Mecnun Güneş
Mayes Elektrik İnşaat Yılmaz Bozkuş
 Ayyıldız Tadilat Ve Temizlik Hizmetleri Fırat Ayyıldız
0 Yorum10Puan
Balca İnşaat & Dekorasyon Orhan Yıldırım
Sametcan Dekorasyon Tuncer Bulan
Sahra Yapı Nejdet Salduz
Osman Sarıgül
Çelikoğlu İnşaat Ahmet Çelik
Külünkoğlu İnşaat Mekanik Sıhhi Tesisat Mehmet külünkoğlu
Tuncerler Ticaret Halit Tuncer
Can Dekorasyon Murat Yuvak
Çağlar Yapı Malzemeleri İsmail Çağlar
Best Yapı Sistemleri & Dekorasyon Yasin Oğuz
Başoğlu İnşaat Malzemeleri Fikret Başoğlu
Villa Yapı İnşaat Malzemeleri Osman Kaya