İstanbul Pendik En İyi 10 İç Mimar ve Dekorasyon Firması

İstanbul / Pendik bölgesindeki yüzlerce İç Mimari ve Dekorasyon Firması arasından size en uygun fiyat teklifini verecek olan firmayı bulmanız artık çok kolay. UstasıBurada sizler için Pendik'teki en iyi referanslara sahip iç dekorasyon firmlarını aynı sayfada listeledi. Evinizin tadilatı için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ustalık hizmetlerini bir arada bulabilir, dekorasyon firmalarını ücretsiz çağrı hatlarından arayarak tadilatınız için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. 

Dekorasyon dünyası öylesine hızlı değişiyor ve ev dekorasyonlarına her geçen gün yepyeni tasarımlar ekleniyor. En modern ve güncel dekorasyon fikirlerini müşterilerine sunan iç dekorasyon firmaları müşterilerinin beklentilerine uygun seçenekler ve her bütçeye uygun alternatiflerle ev ve ofislerimizi güzelleştirmek için tam gaz hizmet sunmaya devam ediyor. İç mimarlık ofisleri müşterilerinin beklentilerini en doğru şekilde anladıktan sonra çizdikleri projelerle yapılacak işi görseller halinde müşterilerine sunarak onay alıyor. Ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, salon dekorasyonu, çocuk odası dekorasyonu, kafe dekorasyonu, restoran dekorasyonu ve aklınıza gelebilecek her çeşit iç mekanın dizaynı konusunda anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projeleri sunan iç mimarlık ofisleri sizin için her detayı düşünüyor.

İç dekorasyon firmaları ile çalışmanın en büyük avatajı ise ayrı ayrı usta bulma zahmetinden müşterilerini kurtarmaları ve tüm kırma, dökme, tesisat yenileme, ince inşaat hizmetlerini bir arada sunmaları oluyor. Parke uygulama, boya badana, alçı dekorasyonu, kartonpiyer yapımı, asma tavan yapımı, fayans döşeme, seramik kaplama, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, su tesisatı yenileme, elektrik tesisatı döşeme, dekoratif aydınlatma, mutfak dolabı montajı, hazır mutfak montajı, mutfak tezgahı değişimi, banyo kırma, duşakabin sistemlerinin montajı, jakuzi montajı, vitrifiye ürünlerin montajı, duvar kağıdı döşeme, kapı ve pencere sistemleri, cam balkon ve kış bahçesi dizaynı gibi tüm tadilat ve iç yapı hizmetlerini tek bir mimarla anlaşarak yaptırabilirsiniz. 

İç Mimari Dekorasyon ve Tadilat Firmaları'nın sundukları proje çizimi, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu ve anahtar teslim tadilat hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanmak için UstasıBurada'nın sizler için bir araya getirdiği firmalar ile hemen iletişime geçin. Ücretsiz çağrı hatlarından dekorasyon firmalarını arayarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. 

İstanbul'un Anadolu yakasında, Marmara denizi kıyısında, 9 km sahil şeridine sahip bir ilçedir Pendik. 2016 yılı verilerine göre 691.681 kişilik nüfusu ile İstanbul'un en kalabalık ilçeleri arasındadır. Tuzla ve Gebze en yakın komşularıdır. Sabiha Gökçen Havalimanı'nın Pendik'te oluşu, E-5 TEM yolu ve sahil yolu gibi ana arterlerin ilçeden geçmesi yoğun trafik akışı olmasına neden olmaktadır.  

Faydalı Yorumlar

İstanbul Pendik İç Mimari / Dekorasyon

: 83 sonuç
Efor Koltuk Döşeme Ve Mobilya İmalat. San.tic.ltd.şti. Muhammet Nas
Pendik Dekorasyon Sancak Yapı Dekorasyon Kemal Yıldız
Gümüş Tesisat Ve Dekorasyon Mevlüt Gümüş
Çelikoğlu İnşaat Ahmet Çelik
MÇ Seramik Mehmet Çürük
White Yapı & Dekor Ali Küçük
Elif Dekor Abdullah Yazici
Orhan Kurt
Kadıköy Duvar Kağıdı Ustası Cihangir Genç
1 Yorum10Puan
Ahmet Babar
Tansu Sevim
İsmail Çelikkol
Knk Mimarlık Ve İnşaat Serhat Kılıç
Nergiz Dekorasyon Metin Kaya
Köşk Yapı Onarım Enbiya Admış
Serra Dekor Ve İç Mimarlık Abdülhamit Pitofoğlu
Murat Seven
Ayhan Kara
Çimkar Yapı Zeki Çimendur
2 Yorum10Puan
Mehmet Oğul

Filtreler

  • İç Mimari / Dekorasyon
  • İstanbul
  • Pendik

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara