İstanbul Pendik En İyi 10 Marangoz ve Ahşap Mobilya Onarım

UstasıBurada sizler için Marangozluk Hizmetleri ve Ahşap Mobilya İmalatı yapan en iyi marangoz ustalarını bir telefon kadar yakınınıza getirdi. İstanbul'un Pendik ilçesine hizmet veren marangozlar ve mobilya üreticilerini ücretsiz çağrı hatlarından arayarak özel ölçülerde mobilya siparişiniz için fiyat teklifi alabilir, tamamen sizin zevklerinize uygun yepyeni ahşap mobilyalara kavuşabilirsiniz.

Ahşaba şekil vererek, keserek, yontarak evlerimizde ve ofislerimizde kullandığımız mobilyalara dönüştüren, sonrasında da mobilyaya uyguladıkları zımpara, boyama ve vernikleme işlemleri ile harikalar yaratan meslek erbaplarıdır marangozlar. Mobilya üretimi yapan marangoz ustaları hünerli elleriyle dolap imalatı, masa imalatı, yatak odası mobilyası, sandalye imalatı, sehpa imalatı, kitaplık imalatı, TV ünitesi imalatı, ranza imalatı, komodin imalatı, vestiyet imalatı, mutfak dolabı imalatı, banyo dolabı imalatı, genç odası ve çocuk odası imalatı yapmaktadır. Mobilya yapımında kullanılan ahşap çeşitleri sunta, mdf, kontrplak, masif gibi isimlerle anılmaktadır. 

Marangozların marifetleri sadece bununla sınırlı kalmayıp profesyonel marangozluk atölyelerinin verdiği hizmetler arasında ahşap merdiven yapımı, ahşap bağ evi yapımı, ahşap korkuluk, giyinme odası imalatı, ahşap tavan kaplama, kamelya yapımı, çardak yapımı, ahşap kapı imalatı, yüklük odası, ahşap pleksi işleri, çatı katı merdiven, küpeşte işleri, fuar standı yapımı, merdiven altı dolap yapımı, ahşap cnc kesim işleri, parke üretimi gibi sayısız hizmet bulunmaktadır. Eğer evinizin ve ofsinizin mobilya tasarımını kendiniz yapmak istiyorsanız iyi bir marangoz ustası ile anlaşarak projenize uygun, özel ölçülerde, sizin isteklerinize göre çizilmiş modellerde mobilyalar yaptırabilirsiniz. 

İstanbul / Pendik ilçesindeki en iyi Marangozlar ve Ahşap Mobilya Ustaları ile ücretsiz çağrı hatlarını arayarak hemen iletişime geçebilir ve hayalinizdeki mobilya için en iyi fiyat teklifini alabilirsiniz. Mobilyalarınızı kendiniz tasarlamaya ve dilinizden anlayan bir marangoza özel olarak yaptırmaya ne dersiniz? Ahşap mobilya imalatının profesyonelleri UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Sabiha Gökçen Havalimanı'na ev sahipliği yapan Pendik ilçesi İstanbul hava ulaşımında önemli bir yere sahip olduğu için son derece hareketli bir bölgedir. Tuzla ve Gebze ile komşu olan Pendik ilçesi Marmara denizi kıyısında olup 9 km uzunluğunda sahil şeridine sahiptir. Sahil boyunca bölge halkının yürüyüş yapıp güzel vakit geçirebilecekleri sosyal alanlar, parklar ve peyzaj düzenlemesi yapılmış sahil yolları bulunmaktadır. İlçedeki en gözde alışveriş merkezleri Viaport AVM ve Pendorya AVM'dir.

İstanbul Pendik Marangoz / Ahşap Mobilya

: 39 sonuç
Bayraktar Mobilya Muzaffer Bayraktar
MÇ Seramik Mehmet Çürük
Vakit Mobilya Dekorasyon Serdar Vakit
Elif Dekor Abdullah Yazici
Recep Birer
Osmancık Mobilya Mehmet Büyükbayram
Suit Dekorasyon Abdurrahman Boz
Koç Yapı ve Mimarlık Ömer Koç
Ranza Dünyası Sedat Solmaz
Deniz Mobilya Vahdet Görünüş
Derin Yapı Gül Çakıray
Irmak Metal Dekorasyon Mehmet Demirel
Burak İnan

Burak İnan

İstanbul / Pendik

Marangoz / Ahşap Mobilya

Akın Parke Mesut Lafçı

Akın Parke

İstanbul / Pendik

Marangoz / Ahşap Mobilya

Orisdecor Ayhan Bozoğlan

Orisdecor

İstanbul / Pendik

Marangoz / Ahşap Mobilya

Orisdecor Mücahit Bey

Orisdecor

İstanbul / Pendik

Marangoz / Ahşap Mobilya

Baran Yapı Dekorasyon Baran Barış
Şevket Ortakçı
1 Yorum10Puan
Durusu Dekorasyon Turgay Gürbüz
4 Yorum9.8Puan
Ömür Ahşap Ali Osman İşcan

Ömür Ahşap

İstanbul / Ataşehir

Marangoz / Ahşap Mobilya

2 Yorum10Puan

Filtreler

  • Marangoz / Ahşap Mobilya
  • İstanbul
  • Pendik

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara