İstanbul Pendik En İyi 10 Su Tesisatçısı ve Sıhhi Tesisat Tamiri

İstanbul / Pendik ilçesinde bulunan Su Tesisatçıları ve Sıhhi Tesisat Tamircileri ile iletişime geçmeniz UstasıBurada sayesinde artık çok kolay. Su tesisatı arızalarınızda semtinize en yakın tesisat ustasını bulmak için bu sayfadaki su tesisatçılarını yakınlığa göre listeleyebilir ve ücretsiz çağrı hatlarından arayarak arızanızı gidermeleri için servis talebinde bulunabilirsiniz.

Sıhhi tesisatlar evlerin banyo ve mutfak bölümlerinde duvar içlerinden ve zeminden geçen su borularından oluşmaktadır. Plastik su boruları dayanıklı malzemeden yapılmış olsa da yıllar içerisinde tesisat borularında çatlama, oksitlenme, tıkanıklık gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Binanın yapım aşamasında daireye döşenen su tesisatının kusursuz olması ileriki yıllarda su kaçağı problemleri ve tesisat tıkanıklığı gibi sorunlar yaşamanızı önlemektedir. Öte yandan su tesisatlarına bağlı olan çeşme, musluk, klozet gibi vitrifiye ürünlerinde arızalar yaşabilmekte, değişim ve tamir ihtiyacı doğabilmektedir. 

Su kaçağı tespiti, tesisat yenileme, batarya değişimi, musluk tamiri, çeşme tamiri, sifon tamiri, rezervuar tamiri, su tesisatı yenileme, gider tıkanıklığı açma, lavabo montajı, klozet montajı, vitrifiye ürünlerin değişimi ve tamiri vb. hizmetler sunan su ve sıhhi tesisat ustalarını mesleki eğitim almış deneyimli kişilerden seçmek gerekmektedir. Banyonuzda su kaçağı problemi varsa işini iyi bilen bir sıhhi tesisatçı çağırarak tesisatınızı kontrol ettirmeniz halinde ölçüm cihazı ile su kaçağının kaynağını tespit eden tesisat ustası banyonuzu komple kırma zahmetinden sizi kurtararak sadece sorunun olduğu bölgeye müdahele etmektedir. 

Su Tesisatçıları ve Sıhhi Tesisat Tamircileri'nin sundukları bakım, onarım ve montaj hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda en hızlı çözümü bulmanız için UstasıBurada iş başında. İstanbul'un Pendik ilçesinde yaşıyor ve işinde profesyonel bir su tesisatçısı arıyorsanız bu sayfadaki tesisatçılar ile ücretsiz çağrı numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

İstanbul'un Anadolu yakasında, Marmara denizi kıyısında bulunan ve 9 km uzunluğunda sahil şeridine sahip olan Pendik ilçesinde 691.681 nüfus yaşamaktadır. Pendik ilçesi Tuzla, Gebze, Kartal ve Sancaktepe ile komşudur. Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik ilçesindedir ve İstanbul hava trafiği açısında önemli bir potansiyele sahiptir. Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul'un Anadolu yakasındaki en büyük hastanedir. Marintürk, Viaport ve Pendorya alışveriş merkezleri Pendik ilçesindeki önemli cazibe merkezleridir. 

Faydalı Yorumlar

İstanbul Pendik Su / Sıhhi Tesisat

: 56 sonuç
Pendik Su Tesisatçısı Gümüş Tesisat İbrahim Gümüş
1 Yorum10Puan
Karataş Tesisat Mehmet Karataş
MÇ Seramik Mehmet Çürük
Yavuz Sıhhi Tesisat Hüseyin Karadağ
Zeki İnşaat Dekorasyon Ltd.şti. Hasan Akdoğan
1 Yorum2.0Puan
Sadık Danışmanlık ve Temizlik Hilmi Tilkicik
3 Yorum10Puan
Hizmet Merkezim Emin Faruk
İsmail Çelikkol
Kayra Yapı Tesisat Eser Göktuğ Alagöz
Limit Dekorasyon Yapı Tesisat Rüstem Kaya
Suden Tesisat Sancaktepe Su Tesisatçısı Burak Aydın
Uğur Akkuş
Köşk Yapı Onarım Enbiya Admış
Taha Tesisat Vedat Ergün
Yılmaz Bozkuş
Karadeniz İnşaat Ali Osman Çiftçi
Can Dekorasyon Murat Yuvak
Yıldız Su Tesisatı Nazım Yıldız
Aktepe Hırdavat Faruk Aktepe
Atılım Ticaret Okan Tavacı