İstanbul En İyi 10 PVC Pencere ve Kapı Doğrama

PVC Pencere ve Kapı Sistemleri üzerine faaliyet gösteren ve İstanbul geneline hizmet veren yüzlerce firma UstasıBurada'da, bir telefon kadar yakınınızda. PVC Kapı ve pencere imalatından montajına, tamirden yedek parça hizmetlerine kadar tüm hizmetleri alabileceğiniz en iyi ustalara ücretsiz çağrı hatlarından ulaşarak taleplerinizi iletebilir, detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Pencere imalatı, kapı imalatı, PVC doğarama, plastik doğrama, PVC balkon yapımı, PVC pencere ve kapı tamiri, Amerikan kapı imalatı, panjur imalatı, akıllı panjur, garaj kapısı montajı, kepenk montajı gibi hizmetler sunan PVC doğrama ustaları özel ölçülerde sipariş üzerine üretim yapmaktadır. Halk arasındaki yaygın adı pimapen olarak bilinse de, Pimapen PVC markalarından sadece bir tanesidir. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan PVC markaları Egepen, Winsa, Adopen, Pakpen, Fıratpen ve Pimapen olarak sıralanmaktadır. 

Kapı ve pencerelerde PVC malzemenin tercih edilmesinin en büyük nedeni üstün yalıtım özelliğidir. PVC pencere ve kapılar dışarıdaki soğuk havanın içeri sızmasına engel olmakta, geniş renk kartelası ile her zevke uygun seçenekler sunmakta, aksesuarları ve güvenlik önlemleriyle ortama uygun dekoratif çözümler sunmaktadır. PVC'ler ahşap ve alüminyum malzemeye göre üstün bir yalıtım yeteneğine sahiptir ve ısı tasarrufu sağlamaktadır. Ses yalıtımı da sağladığı için dışarıdaki gürültünün eve girmesine belirgin ölçüde engel olmaktadır. Ayrıca PVC uzun ömürlüdür, yağmur, kar, soğuk hava, güneş ışığı gibi doğal faktörlere karşı dayanıklıdır, renk solması yapmaz, bakımı ve temizliği son derece kolaydır. 

İstanbul geneline hizmet veren PVC Pencere ve Kapı Firmaları ile iletişime geçerek imalat, montaj ve tamir hizmetlerinden yararlanmak için UstasıBurada'nın hazırladığı bu sayfayı inceleyebilirsiniz. Eski ahşap pencerelerinizi uzun ömürlü PVC'ler ile değiştirin, kışın soğuktan yazın sokak gürültüsünden etkilenmeyin. 

İstanbul, hem Asya hem de Avrupa kıtasında toprağı bulunan, İstanbul Boğazı ile iki yakaya ayrılan büyüleyici bir şehirdir. Anadolu yakası ve Avrupa yakası arasında kara ulaşımı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü (Boğaziçi Köprüsü), Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve 3. köprü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile sağlanmaktadır. Geçmişte ülkemizin siyasi başkentliği yapmış olan İstanbul, günümüzde Türkiye'nin ticari, ekonomik ve kültürel anlamda kalbi niteliğindedir. 

Faydalı Yorumlar

Ceylan Demir Doğrama İbrahim Atlıoğlu
5 Yorum10Puan
Fema Sineklik Fatih Oğuz
İşbilir Pen Necati İşbilir
Mertcan Akbuğa Devrim hanım
Enes Pen Eren Kildiş
Tekalsin Alüminyum İsmail Demiray
Tezcan Pen & Cam Ülfet Tezcan
0 Yorum10Puan
Albenia Dizayn İdris Zolim
Yakup Yigen
0 Yorum10Puan
Bilal Sancak
Platin Sineklik Mustafa İkizek
Batu Yapı Kahraman Boruk
Bin Yapı Önder Vural
Gökler Kapı Hüseyin Gök
Çkr İnşaat Taahhüt Yapı Malzemeleri San Tic. Ltd. Şti. Hüseyin Çakır
Ertay Yapı Tayyip Çoban
0 Yorum8.0Puan
Kızmazlar Yapı Edat Kızmaz
AGAH Yapı Dekorasyon ve Güvenlik Sistemleri San. Tic. Serkan ŞAMLIOĞLU
Kd Yapı Burak Eser

Kd Yapı

İstanbul / Pendik

PVC Pencere / Kapı

Hamza Tarakçı