Tuğra Yapı Tevrat Günindi
Elif Cam Umut Bardakçı
Fer Yapı Cam Balkon Ferdai Ak
Nuh Yapı ve Mimarlık Nuh Özcan
4 Yorum9.8Puan
Yalçınlar Yapı Ergün Yalçın
İşbilir Pen Necati İşbilir
Abdullah Usta Cam Balkon-Pvc Abdullah Bey
Akkuş Yapı Ömer Akkuş
Tekalsin Alüminyum İsmail Demiray
İst Yapı Mehmet Özaltun
Bektaş Yapı Mimarlık Fatih Bektaş
Fema Cam Balkon, Sineklik ve PVC Fatih Oğuz
Pehlivan Yapı Sabahattin Kaz
Mertcan Akbuğa Devrim hanım
Üsküdar Yapı ve Dekorasyon Yunus Emre Güldalı

İstanbul En İyi 10 PVC Pencere ve Kapı Doğrama

PVC Pencere ve Kapı Sistemleri üzerine faaliyet gösteren ve İstanbul geneline hizmet veren yüzlerce firma UstasıBurada'da, bir telefon kadar yakınınızda. PVC Kapı ve pencere imalatından montajına, tamirden yedek parça hizmetlerine kadar tüm hizmetleri alabileceğiniz en iyi ustalara ücretsiz çağrı hatlarından ulaşarak taleplerinizi iletebilir, detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Pencere imalatı, kapı imalatı, PVC doğarama, plastik doğrama, PVC balkon yapımı, PVC pencere ve kapı tamiri, Amerikan kapı imalatı, panjur imalatı, akıllı panjur, garaj kapısı montajı, kepenk montajı gibi hizmetler sunan PVC doğrama ustaları özel ölçülerde sipariş üzerine üretim yapmaktadır. Halk arasındaki yaygın adı pimapen olarak bilinse de, Pimapen PVC markalarından sadece bir tanesidir. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan PVC markaları Egepen, Winsa, Adopen, Pakpen, Fıratpen ve Pimapen olarak sıralanmaktadır. 

Kapı ve pencerelerde PVC malzemenin tercih edilmesinin en büyük nedeni üstün yalıtım özelliğidir. PVC pencere ve kapılar dışarıdaki soğuk havanın içeri sızmasına engel olmakta, geniş renk kartelası ile her zevke uygun seçenekler sunmakta, aksesuarları ve güvenlik önlemleriyle ortama uygun dekoratif çözümler sunmaktadır. PVC'ler ahşap ve alüminyum malzemeye göre üstün bir yalıtım yeteneğine sahiptir ve ısı tasarrufu sağlamaktadır. Ses yalıtımı da sağladığı için dışarıdaki gürültünün eve girmesine belirgin ölçüde engel olmaktadır. Ayrıca PVC uzun ömürlüdür, yağmur, kar, soğuk hava, güneş ışığı gibi doğal faktörlere karşı dayanıklıdır, renk solması yapmaz, bakımı ve temizliği son derece kolaydır. 

İstanbul geneline hizmet veren PVC Pencere ve Kapı Firmaları ile iletişime geçerek imalat, montaj ve tamir hizmetlerinden yararlanmak için UstasıBurada'nın hazırladığı bu sayfayı inceleyebilirsiniz. Eski ahşap pencerelerinizi uzun ömürlü PVC'ler ile değiştirin, kışın soğuktan yazın sokak gürültüsünden etkilenmeyin. 

İstanbul, hem Asya hem de Avrupa kıtasında toprağı bulunan, İstanbul Boğazı ile iki yakaya ayrılan büyüleyici bir şehirdir. Anadolu yakası ve Avrupa yakası arasında kara ulaşımı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü (Boğaziçi Köprüsü), Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve 3. köprü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile sağlanmaktadır. Geçmişte ülkemizin siyasi başkentliği yapmış olan İstanbul, günümüzde Türkiye'nin ticari, ekonomik ve kültürel anlamda kalbi niteliğindedir. 

Faydalı Yorumlar

  • Nuh Yapı ve Mimarlık Nuh Özcan

    Nuh yapıya cok teşekkürler iyiki varsınız inşaat işleri benim için önceleri bi sorundu şimdi hiç gözüm arkada değil artık