İstanbul En İyi 10 PVC Pencere ve Kapı Doğrama

PVC Pencere ve Kapı Sistemleri üzerine faaliyet gösteren ve İstanbul geneline hizmet veren yüzlerce firma UstasıBurada'da, bir telefon kadar yakınınızda. PVC Kapı ve pencere imalatından montajına, tamirden yedek parça hizmetlerine kadar tüm hizmetleri alabileceğiniz en iyi ustalara ücretsiz çağrı hatlarından ulaşarak taleplerinizi iletebilir, detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Pencere imalatı, kapı imalatı, PVC doğarama, plastik doğrama, PVC balkon yapımı, PVC pencere ve kapı tamiri, Amerikan kapı imalatı, panjur imalatı, akıllı panjur, garaj kapısı montajı, kepenk montajı gibi hizmetler sunan PVC doğrama ustaları özel ölçülerde sipariş üzerine üretim yapmaktadır. Halk arasındaki yaygın adı pimapen olarak bilinse de, Pimapen PVC markalarından sadece bir tanesidir. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan PVC markaları Egepen, Winsa, Adopen, Pakpen, Fıratpen ve Pimapen olarak sıralanmaktadır. 

Kapı ve pencerelerde PVC malzemenin tercih edilmesinin en büyük nedeni üstün yalıtım özelliğidir. PVC pencere ve kapılar dışarıdaki soğuk havanın içeri sızmasına engel olmakta, geniş renk kartelası ile her zevke uygun seçenekler sunmakta, aksesuarları ve güvenlik önlemleriyle ortama uygun dekoratif çözümler sunmaktadır. PVC'ler ahşap ve alüminyum malzemeye göre üstün bir yalıtım yeteneğine sahiptir ve ısı tasarrufu sağlamaktadır. Ses yalıtımı da sağladığı için dışarıdaki gürültünün eve girmesine belirgin ölçüde engel olmaktadır. Ayrıca PVC uzun ömürlüdür, yağmur, kar, soğuk hava, güneş ışığı gibi doğal faktörlere karşı dayanıklıdır, renk solması yapmaz, bakımı ve temizliği son derece kolaydır. 

İstanbul geneline hizmet veren PVC Pencere ve Kapı Firmaları ile iletişime geçerek imalat, montaj ve tamir hizmetlerinden yararlanmak için UstasıBurada'nın hazırladığı bu sayfayı inceleyebilirsiniz. Eski ahşap pencerelerinizi uzun ömürlü PVC'ler ile değiştirin, kışın soğuktan yazın sokak gürültüsünden etkilenmeyin. 

İstanbul, hem Asya hem de Avrupa kıtasında toprağı bulunan, İstanbul Boğazı ile iki yakaya ayrılan büyüleyici bir şehirdir. Anadolu yakası ve Avrupa yakası arasında kara ulaşımı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü (Boğaziçi Köprüsü), Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve 3. köprü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile sağlanmaktadır. Geçmişte ülkemizin siyasi başkentliği yapmış olan İstanbul, günümüzde Türkiye'nin ticari, ekonomik ve kültürel anlamda kalbi niteliğindedir. 

Faydalı Yorumlar

 • Furkan Yapı Rahim Kılıç

  Mükemmel iş ve işçilik bundan daha iyisi düşünülemez ellerinize sağlık daha işimiz olacak sizinle teşekkürler

 • Mudi Panjur Muammer İzgin

  İşin ehli ve çok kibar bir usta. Sineklik işini dediği günde çok çabucak halletti. Teşekkür ederim.

 • Kılıç Cam Erdem Kılıç

  Balkonumuza katlanır cam yapmak için internette birkaç araştırma yaptıktan sonra Kılıç Cam'ı aradık. Telefona firma yetkilisi Erdem bey çıktı. İçten konuşmasıyla bizi telefonda gerçekten bu işi layığıyla yaptığına ikna ettiler. Keşif için evimize geldiler, sözleşmemizi yaptık ve on gün sonra cam balkonumuzu taktılar. İşlerini çok sahipleniyorlar, gerçekten tavsiye ederim.

 • Düzgün Yapı Ömer Düzgün

  İlgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim, aynı gün içinde sinekliklerime kavuştum.

  İyi günlerde kullanın efendim.

 • Evliya Atay Evliya Atay

  Evliya Atay

  Yaptığı işi gayet güzel başarılı ve estetik bir şekilde yapmıştır çıkan diğer işler içinde kesinlikle tercih ederim

 • Yakup Yigen Yakup Yigen

  Yakup Yigen

  Pratik ve çok temiz çalışan bir usta. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

 • Ceylan Demir Doğrama İbrahim Atlıoğlu

  Gayet güzel, temiz çalışılıyor ve tam zamanında oluyor. Sözlerini tutan nadir esnaflardan.

 • Meral Demir Doğrama Adem Meral

  Benim beklediğimin kat ve kat üstünde bir kapı geldi. Süper...

 • Elifdekor Ercan Cellat

  Teşekkür ederiz. Verdiğiniz hizmet çok iyi.

Evliya Atay
2 Yorum10Puan
Alper Cam Ali İzgin
Kılıç Cam Erdem Kılıç
1 Yorum10Puan
Ceylan Demir Doğrama İbrahim Atlıoğlu
4 Yorum10Puan
Hilal Yapı Seyhan Gökçe
Ertay Yapı Tayyip Çoban
Yakup Yigen
2 Yorum10Puan
İşbilir Pen Necati İşbilir
Şengül Pen Sefa Şengül
Düzgün Yapı Ömer Düzgün
5 Yorum9.8Puan
Mudi Panjur Muammer İzgin
1 Yorum10Puan
Tezcan Pen & Cam Ülfet Tezcan
Bin Yapı Önder Vural
Haydar Hızlı
Cevdet Aktaş
Ss Alüminyum Ve Pvc Doğrama Sistemleri San Tic Ltd Şti Ss Alüminyum Ve Pvc Doğrama Sistemleri
Kayganlar Pen& Cam Cahit Kaygan
Engin Metal Engin Karlı
Özlem Yapısan Cihat Türk