İstanbul Sarıyer En İyi 10 Oto Tamircisi ve Tamir Bakım Servisi

İstanbul Maslak'ta atölyeleri bulunan ve tüm İstanbul'lulara oto tamir, bakım ve yedek parça hizmeti sunan onlarca firma arasından aracınızın mekanik sorununu çözecek en yetenekli Oto Mekanik Tamiri ve Yedek Parça Firmaları bu sayfada bir arada. UstasıBurada sizler için İstanbul'daki oto tamiri konusunda en fazla içeriği bir araya getirdi. Bu sayfayı inceleyerek oto tamircileri arasından en uygun seçeneği bulabilir, yol tarifi alarak aracınızı hemen servise götürebilirsiniz.

İcatlarıyla birlikte insanlığa büyük katlılar sağlayan mühendislik harikası otomobiller 100 yılı aşkın bir süre içerisinde dünyanın farklı yerlerinde icat edilen mekanizmaların bir araya getirilmesi ile üretilmeye başlanmıştır. İlk üretilen otomobiller buhar kazanlı olup zaman içerisinde geliştirilen her yeni sistem ile yeni arabalar üretilmiş ve her seferinde daha ileri teknoloji otomobiller ortaya çıkmıştır. Türkiye'de üretilen ilk otomobil olarak bilinen Devrim, 1961 yılında dönemin devlet başkanı Cemal Gürsel'in emri ile Eskişehir Devlet Demir Yolları'nda çalışan mühendislerce tasarlanmış ve tamamen Türk yapımı ilk otomobil olarak tarihteki yerini almıştır.  Sonraki yıllarda Zafer ve Anadol marka otomobiller üretilmişse de ülkemizde otomobilin seri üretimine geçilmesini destekleyen yeterli yatırımlar yapılmadığı için yerli otomobil rüyası sona ermiş ve ithal otomobiller yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. 

Türkiye'de en yaygın kullanılan otomobil markalarının başında VolkswagenRenaultFord, Opel, Fiat, Toyota, Nissan, Hyundai, Dacia, Mercedes, Peugeot gelmektedir. 100'ün üzerinde farklı mekanizmanın biraraya gelişi ile bugünkü halini alan otomobiller son derece karmaşık ve alanında uzmanlık gerektiren makinelerdir. Motor, aktarma organları, fren sistemi, direksiyon, süspansiyon ve teker sistemi, elektrik mekanizması, egsoz sistemi gibi onlarca elektronik ve mekanik düzenekten oluşan otomobillerin tamir, bakım ve yedek parça hizmetlerini veren binlerce firma İstanbul'da hizmet vermektedir. 

İstanbul'da trafiğe kayıtlı araç sayısının 2016 yılı verilerine göre 3.6 milyon civarında olduğunu düşündüğümüzde oto tamircilerine ne kadar yoğun bir talep olduğunu anlamak güç olmamaktadır. Oto tamir ve bakım servisleri mekanik arıza tespiti, oto elektrik işleri, lastik tamiri, rot balans ayarı, radyatör ve oto klima tamiri, otogaz ve LPG sistemleri, kaporta boya hizmetleri, amortisör değişimi, yağ değişimi, diferansiyel tamiri, aks düzeltme, debriyaj tamiri, balata değişimi, buji değişimi, fren ve vites kutusu tamiri, partikül filtresi değişimi ve tamiri gibi hizmetler sunmaktadır. Ayrıca orjinal yedek parça temini konusunda geniş bir tedarik ağı ile acil ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde çözmektedirler. 

İstanbul'un Sarıyer ilçesine bağlı Maslak önemli iş ve finans merkezlerinden biri konumundadır. Semtte yüksek binalar, gökdelenler ve iş merkezleri yoğun olarak bulunmaktadır. Yerli ve yabancı bir çok büyük firmanın genel merkezini taşıdığı Maslak'ta mesai saatleri içerisinde nüfus ciddi şekilde artmaktadır ve bu durum trafiğin gün içerisinde yoğun olmasına neden olmaktadır. Semtte yerleşik nüfus oldukça azdır.

Faydalı Yorumlar

  • Garanti Torna Atölyesi Tayfur Kaya

    İşinin ehli, hizmette sınır tanımayan çalışanlarıyla prestijli bir işletme. Çok memnun kaldım. Teşekkürler Garanti Torna ve çalışanları. Ve tabiki işletme sahibi Tayfur Kaya...

İstanbul Sarıyer Oto Tamir / Bakım

: 32 sonuç
Çiçek Otomotiv İbrahim Çiçek
Tuzla Otomatik Şanzıman Servisi Mustafa Ersen
Arma Hidrolik Abdurrahman Özkaya
Doğan Dizel Fatih Mehmet Doğan
1 Yorum9.0Puan
Topkapı Özlem Bmw Servisi İsmail Filik
Garanti Torna Atölyesi Tayfur Kaya
3 Yorum10Puan
Jaguar Tamir Bakım Ve Yedek Parça Servisi Sefer Yaman
Salih Otomatik Şanzıman Servisi Salih Yüzbaşı
Maslak Otomatik Sanziman Serkan Uran
Özyıldız Dizel Recep Özlü
Maslak Rover Kadir Baş
Opel İstanbul İsmail Yılmaz
Bostancı Turbo Servisi Ferhat Karadoğan
Zen Car Oto Servis İbrahim Yeşil
3 Yorum10Puan
Erbaşlar Otomotiv Rıza Erbaş
Efe Motors Mehmet Akif Şahin
Haytaoğlu Oto Bayram Aydın
1 Yorum10Puan
Uğur Dizel Uğur Hayran
Ali Kadir Mutlu
Aes Sönmezler Otomotiv Ahmet Sönmez

Filtreler

  • Oto Tamir / Bakım
  • İstanbul
  • Sarıyer

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara