İstanbul Şişli En İyi 10 Boyacı ve Boya Badana

İstanbul / Şişli'deki Boya ve Badana Ustaları için en fazla seçenek UstasıBurada'da. Size en yakın boya ustasına ulaşmak için yakınlığa göre listeleme yaparak bu sayfadaki ustalar ile iletişime geçebilir, yorumları okuyarak yüzlercesi arasından en uygun En İyi 10 Boyacı ve Boya Badana seçeneğini hemen bulabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Bir evin boya ve badanasının temiz olması evin temiz görünmesinde en önemli etkenler arasındadır. Duvar boyası ve tavan boyası kirli olan bir ortamda hem hijyen sorunları yaşanır hem de ortamın kötü görünmesine sebep olur. Badana yaptırmak için genellikle bahar ve yaz ayları tercih edilmektedir. Boya badana yaptırırken evin dağılacak olması ve badanın ardından dip doruk bir temizlik gerekmesi nedeniyle badana için daha çok sıcak havalar beklenmektedir. Öte yandan boyalardaki kimyasalların insan sağlığına zarar vermemesi için badana yapıldıktan sonra iyice kurutulması ve evin boya kokusundan arınması için birkaç gün havalandırılması gerekmektedir. Bu nedenle kapı ve pencelerin rahatça açık tutulabileceği mevsimler badana yaptırmak için daha uygun görünse de çok yağış olmayan kış günlerinde bile boya badana yaptırmak mümkündür. 

Piyasada kendisini badana ustası olarak tanıtan ama aslında boya yapma tekniğini bilmeden sadece iyi fırça kullandığı için boş zamanlarında evlere badana yapmaya giden çok sayıda insan vardır. Ancak gerçek anlamda boya ustaları fırça kullanma konusunda el yetenekleri gelişmiş ve badanacılık üzerine mesleki eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Ev badanası, ofis badanası, duvar boyama, tavan boyama, dekoratif boya, desenli boya, oda boyama, kapı ve pencere boyama konusunda ustalık belgesine sahip boya ustalarından hizmet almanız kusursuz bir sonuç elde etmeniz açısından önemlidir. 

Şişli'deki Boya Ustaları ve Badana Ustaları ile iletişime geçmenin en kolay yolu UstasıBurada'da. Bu sayfadaki ustaları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak Boya Badana fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Şişli, İstanbul'un Avrupa yakasındaki ilçelerinden biri olup Beyoğlu, Kağıthane ve Beşiktaş ile komşudur. 25 mahalleden oluşan Şişli ilçesinde 2016 verilerine göre 272.803 kişi yaşamaktadır. Ayazağa, Teşvikiye, 19 Mayıs, Pangaltı, Okmeydanı, Bozkurt, Cumhuriyet, Meşrutiyet, Mecidiyeköy, Esentepe, Duatepe, Feriköy, Halaskargazi, Maslak, Harbiye ve Halideedip semtleri Şişli ilçesinde bulunmaktadır. Zincirlikuyu Mezarlığı, Şişli Etfal Hastanesi, Teşvikiye Cami, Cemil Topuzlu(Harbiye) Açıkhava Tiyatrosu ve Ali Sami Yen Stadı Şişli ilçesindedir. 

İlk Adım İnşaat Bilal Kulak
Samet Gündoğdu
İşbilir Pen Necati İşbilir
Nuh Dekorasyon Cengiz Taşdemir
Orhan Kurt
Miraç Yapı Kerem Yılmaz
Miss Temizlik Ali Adnan
4 Yorum10Puan
Köşk Yapı Onarım Enbiya Admış
Diken İnşaat ve Dekorasyon Harun Diken
4 Yorum10Puan
Ramazan Aydın
Ahmet Babar
Zafer Çon
Mehmet Polatcanlı
Pendik Dekorasyon Sancak Yapı Dekorasyon Kemal Yıldız
Tanju Aras
Erdem Çınar
Erdem Dekorasyon Ayhan Erdem
Bayram Koçmar
İstanbul Eyüp Tadilat Dekorasyon Mehmet İsmailoğulları
1 Yorum10Puan
Halit Atlı