İstanbul Sultangazi En İyi 10 Temizlikçi ve Ev İşyeri Temizlik Firması

UstasıBurada sizler için bu sayfada Sultangazi ilçesine hizmet veren en iyi Temizlik Firmaları'nı listeleyerek tüm hijyen ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyor. Evinize düzenli olarak gelen temizlikçi işi mi bıraktı? Ofis temizliği için titiz bir temizlik personeli arıyor ama bir türlü kafanıza göre eleman bulamıyor musunuz? 

O halde eşe dosta haber salıp, deneme yanılma yaparak temizliğinden memnun kalacağınız bir gündelikçi bulmak için zamanınızı boşa harcamayın. Ayrıca hiç tanımadığınız ve güvenilir olup olmadığını bilmediğiniz kişilere evinizi emanet ederken hissettiğiniz tedirginlikten artık kurtulun. Bırakın sizin için temizlik hizmetlerini şirket olarak sunan profesyoneller herşeyi düşünsün. Profesyonel temizlik şirketleri bünyelerinde çalışan temizlik personellerinin sabıka kaydını, kimlik bilgilerini, iletişim ve adres kayıtlarını sizin için dosyalıyor ve eleman alımı yaparken personeli deneme süreçlerinden, sağlık kontrollerinden ve mülakattan geçirerek işe alıyorlar. Evinize veya işyerinize gönderilen personelin denetlenmesinden, maaşının ve sigortasının ödenmesinden, iş güvenliği tebdirlerinin alınmasından, gerekli durumlarda ikame eleman bulunmasından temizlik şirketi sorumlu oluyor. 

Talebinize göre gündelik temizlik, haftada 1 ev ve ofis temizliği, sürekli temizlik personeli hizmeti veren bu firmalar aynı zamanda fabrika temizliği, mağaza cam temizliği, banka temizliği, depo temizliği, plaza temizliği, apartman temizliği, bahçe temizliği, villa temizliği, hijyenik ev temizliği, işyeri temizliği ve inşaat temizliği de yapıyorlar. Kurumsal müşterilerine verdikleri temizlik hizmeti karşılığında fatura kesen bu şirketler, temizlik malzemelerinin teminini kendi bünyelerinde hallediyorlar. 

İstanbul / Sultangazi ilçesine hizmet veren Ev ve İşyeri Temizlik Firmaları'nın telefon numaralarına bu sayfadan ulaşabilir, firmaları arayarak İstanbul Ev Temizliği Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Aradığınız titiz ve güvenilir temizlik personelleri UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz? 

Sultangazi ilçesi 2008 yılında Gaziosmanpaşa'dan ayrılarak ilçe ünvanına kavuşmuş ve İstanbul'da yoğun göç alan bölgelerden biridir. Dört bir yanından İstanbul'un Eyüp, Gaziosmanpaşa, Esenler gibi büyük ilçelerine komşu olması Sultangazi ilçesinin de hızla gelişmesine ve nüfusun son 10 yılda diğer ilçelere kıyasla daha hızlı artmasına neden olmuştur. İstanbul'un büyük bir kısmının içme ve kullanma suyu ihtiyacını karşılayan Alibey Barajı Sultangazi ilçesindedir. Mavi Marmara Parkı, Pamukkale Malkoçoğlu Parkı, Hacı Bektaş-ı Veli Parkı, Esentepe Ahi Evran Parkı, Sultangazi Kültür Merkezi ve Masal Park ilçede gezilebilecek yerlerden bazılarıdır. 

Faydalı Yorumlar

İstanbul Sultangazi Temizlikçi / Temizlik

: 8 sonuç
Melipolcleaning Temizlik Melisa Polat
Madalyon Halı Yıkama Resul Altunbey
10 Yorum9.6Puan
Serdar Topcu

Serdar Topcu

İstanbul / Pendik

Temizlikçi / Temizlik

1 Yorum10Puan
Sadık Danışmanlık ve Temizlik Hilmi Tilkicik
3 Yorum10Puan
 Ayyıldız Tadilat Ve Temizlik Hizmetleri Fırat Ayyıldız
1 Yorum10Puan
Öykü Temizlik Güngör Kaynakçı
Nur Temizlik Şentürk Bozacı
Karbeyaz Temizlik Mine Ervuz