Pettobespoke

İstanbul / Tuzla

Terzi / Dikimevi

Hemen Ara

Pettobespoke - Mustafa Mert

1978 den bu yana çıraklıktan geldiğimiz bu sektörde kaliteden ödün vermeden İstanbul'da Kişiye özel sipariş takım elbise, kişiye özel gömlek üretimi, Kişiye özel smokin siparişlerinizde hizmet vermekteyiz. İstediğiniz renk, desen ve kalitedeki yerli ve yabancı üstün kaliteli kumaşlardan sizi yansıtacak, standartların dışında ve kalitede özel üretim ısmarlama takım elbise, gömlek ve smokin dikimlerimiz ile İstanbul'un genelinde bugüne kadar sayısız referansa sahip olduk.

İyi bir takım elbisenin yapılma süreci 6 haftadan az olamaz. Bu hassasiyet ile ortaya çıkardığımız ürünlerde 40 yıla yakın bir süredir aynı özen ve heyecan ile özel dikim tekniklerimiz sayesinde ürünlerimizi beğeninize sunuyoruz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ve tarzınızı yansıtacak takım elbiseniz gömlekleriniz ve smokinleriniz hakkında görüşmek ve bilgi almak için dilerseniz atölyemizde size bir kahve ikram edebiliriz; dilerseniz ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Atölyemizde sadece kişiye özel üretim yapılmakta olup haricinde tadilat ve diğer ürünler ile ilgili hizmet verilmemektedir.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar