İstanbul Teknik Anahtar

İstanbul / Küçükçekmece

Çilingir / Oto Anahtar

İstanbul Teknik Anahtar - İstanbulteknikanahtar

Aracınızın Anahtarını Mı Yedeklemek İstiyorsunuz Veya Aracınızın Anahtarı Mı Kayboldumu Size Bir Telefon Kadar Yakınız Arayın 20 Dk Bulunduğunuz Bölgede Yedeğini Veya Yenisini Yapalım İstanbul'un Her Semtine Kaliteyi ve Güveni Ulaştıran firmamız Uzun Yıllardır Anahtar ve Kilit Sektöründe Faaliyet Göstermektedir Hedef ve Stratejileri ile Uyumlu Sistemler Üreterek, Uygulayarak ve Sürekli İyileştirerek;

İnsan Kaynağı Aracılığıyla Sürdürülebilir Rekabet Avantajı Uygulamasına katkı sağlamak ve Kalıcı ve Sürdürülebilir Başarısı İçin; İş Sonuçlarına Etki Eden, Değer Katan ve Kuruma Bağlılığı Yüksek İnsan Kaynağına Sahip Olmaktayız..

Başarıya Giden Yolun Sadece Bireysel Çalışmadan Değil, Kolektif Bir Emeğin Sonucu Olduğuna İnanmaktadır. Bu Nedenle, Profesyonel Yeteneklerini ve Performanslarını Geliştirmeleri İçin Personeline Her İmkanı Sağlamakta, Personelinin Başarılarını Ödüllendirmektedir.

Aktif ve Eşitlikçi Yönetim Anlayışı, Yeni fikirlere Açık,Her Bireyin Düşüncelerini Dinlemeye ve Girişimlerini Cesaretlendirmeye Yöneliktir. Sağlık,Güvenlik ve Çevre Sorunlarına Duyarlı Sürekli Eğitim Programları Uygulamaktadıyız.Bir Organizasyonun En Değerli Öğesinin Geleceğe Yatırım Yapmaya Devam Edip, Personelinin Hayat Standardını Yükseltmeyi Amaçlamaktadır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar