İstanbul En İyi 10 Terzi ve Dikim Moda Evi

Gardrobunuzu yeni baştan yaratmak istiyorsanız, en yakın arkadaşınızın yaklaşan düğünü için özel tasarım gece elbisesi diktirmeyi düşünüyorsanız veya düğününüzde giyeceğiniz, yıllardır hayalini kurduğunuz gelinliği diktirecek hünerli bir moda tasarımcısı arıyorsanız doğru adrestesiniz. UstasıBurada sayesinde İstanbul'un hangi semtinde olursanız olun tasarım kabiliyetinden faydalanabileceğiniz yüzlerce terzi ve moda tasarımcısı bu sayfada sizler için bir arada. 

Sadece size özel dikilmiş elbiseleri giymenin verdiği hazzı moda düşkünü hanımlar ve beyler iyi bilirler. Gündelik yaşantımızdan özel gün ve davetlere kadar, sosyalleştiğimiz pek çok alanda giydiğimiz kıyafetler, insanlar üzerinde bıraktığımız intibah ve hissettiğimiz özgüven açısından her zaman önemli olmuştur. Sosyal yaşantımız gereği dolabımızı süsleyen sayısız çeşitte kıyafetin tasarımı, kesimi ve dikimi aşamalarında el becerileri ve görsel kabiliyetleri ile hayatımıza değer katan meslek gruplarından biri de şüphesiz ki terzilerimiz ve modacılarımızdır. 

Giyim zevkinize ve ölçülerinize uygun elbiselerin sizler için çizilmesi ile başlayan süreç, kumaş seçimi, kalıp çıkarma, kesim, prova ve dikim aşamalarının ardından hayalinizdeki ve sadece sizde olduğunu bildiğiniz kıyafetlere sahip olmanızı sağlamaktadır. Düğün, nişan, davet ve özel günler için tasarım ve dikim hizmeti veren terziler ve modacılar aynı zamanda gündelik yaşantınızda giyebileceğiniz elbise, bluz, gömlek, ceket, etek, pantolon vb. kıyafetler de dikmektedir. Hem bay hem bayan kıyafet dikimi yapan bu değerli meslek erbaplarından bazıları ürün yelpazesini daha geniş tutarak çocuk kıyafetleri ve kostümleri, anne-çocuk kombinleri, baba-çocuk kombinleri, kaftan gibi daha özel hizmetler sunmaktadır. Öte yandan terziler, elbislerinizin paça daraltma, paça kesimi, model değişimi, beden daraltma, pay açma, astar tamiri, yırtık ve sökük tamiri gibi elbise tadilatı işlerini son derece ekonomik fiyatlar ile yapmaktadır. 

İstanbul'un en yetenekli terzi ve moda tasarımcıları ile tanışmaya hazır mısınız?

15 milyona yaklaşan nüfusu ile Türkiye'nin en kalabalık şehri olan İstanbul,  39 ilçe ve 960 mahalleden oluşmaktadır. Marmara Denizi ve Karadeniz'i birbirine bağlayan İstanbul Boğazı şehri ikiye bölmekte ve şehrin Asya kıtasında kalan bölümüne Anadolu Yakası, Avrupa kıtasında kalan bölümüne Avrupa Yakası denmektedir. İki kıtanın buluştuğu noktada oluşu ve boğaza ev sahipliği yapması İstanbul'un jeopolitik önemini her zaman korumasına neden olmaktadır. Dünyanın en eski kentlerinden biri olan şehir, tarihte sırasıyla Roma İmparatorluğu, Bizans İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu'na başkentlik yapmıştır. Çok sayıda medeniyetin yaşamış olması sebebi ile ülkemizin tarihi zenginlik açısından en önemli kenti konumundadır. Haliç, Marmara Denizi ve İstanbul Boğazı'nın çevrelediği Tarihi Yarımada olarak anılan bölgede Sultanahmet Camii, Ayasofya Müzesi, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı ve Kapalı Çarşı gibi önemli tarihi lokasyonlar bulunmaktadır. 

İstanbul'un her semtinde ve mahallesinde bulunan yüzlerce terzi ve moda tasarımcısı hünerli elleri ile eski kıyafetlerinize sihirli dokunuşlar yapmak ve özel hissetmenizi sağlayacak tasarımlarını sizlere sunmak için şehrin dört bir yanında hizmet vermektedir. Bu sayfada UstasıBurada'nın sizler için bir araya getirdiği terzi ve modacıları size olan yakınlığına göre listeleyebilir, yorumları okuyarak fikir sahibi olabilir ve terzilerimizi çağrı numaralarından aracılık hizmet bedeli ödemeksizin arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Faydalı Yorumlar

 • Terzi Bedri Bedri Alacan

  Terzi'de 1 numara işçilik konusunda deneyimli Takım elbisede dikiminde 1 numaradır.

 • Moda Terzi Ve Kuru Temizleme Mustafa Akbaba

  çok becerikli ve dürüst bir usta. İşini hep zamanında tamamlar. ELi oldukça pratik ve hızlı

 • Butik Terzi Resul Tellioğlu

  İşinin ehli sipariş usulü dikim ihtiyaçlarımıza çabuk çözümler üreten bir arkadaşımız. Teşekkürler!

 • Kübra Terzi Ve Giyim Cemal Aslan

  Gerçekten güvenip verebileceğim tek terzi aldığının hakkını veriyor

 • Demirbilek Giyim & Terzi Savaş Demirbilek

  Ürünü satarken terzi ücretine 10 TL deyip terzi sonrası 40 TL alan işletme. Üstelik çalıştıkları terzi, terzi denemeyecek biri. Yama yapar gibi abiye elbise tadilatı yaptı ve utanmadan 40 TL para isteyip, kötü bir şekilde elbisemi teslim ettiler. Elbisemin ufak bir yerinde dekoltesini kapatmak için 1 beden küçülme yapıldı ve bu götürdüğümde umurumda bile olmadı.

 • Terzi Zeynep Zeynep Reis Büyüksanık

  Az önce gittim ve fazlasıyla memnun kaldım, bütün ekip güler yüzlü herkese tavsiye ederim.

 • Bizim Terzi Zekeriya Yılmaz

  İşinin hakkını veren çok güzel bir insan. Atölyesi evimin olduğu yerde kendisinden çok memnunuz.

  Teşekkürler.

 • Gültekin Gömlek Ekrem Gültekin

  Yılların yıpratamadığı, mesleğinde titiz ve hatasız iş yapan nadir ustalardan biri. Ben çok memnunum, tavsiye ediyorum.

 • Kemal Sönmez Kemal Sönmez

  Kemal Sönmez

  Mükemmel işçiliği var. Beceriye ve tecrübeye sahip olduğunu verdiği hizmetten anlayabiliyorsunuz. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

 • Terzi Ahmet Ahmet Yelgeç

  İşinin ehli bir ustadır, uzun zamandır bu mesleği icra eden kaliteli bir usta.

Moda Zöhrem Zöhre İçel
4 Yorum10Puan
İman Dumrul
26 Yorum9.9Puan
Gültekin Gömlek Ekrem Gültekin
4 Yorum9.5Puan
Bizim Terzi Zekeriya Yılmaz
12 Yorum10Puan
GÜLŞEN TERZİ - KURU TEMİZLEME Gülşen Binici
Terzi Şenol Asya Moda Evi Şenol Bakır
Gülten Moda Evi Gülten Öner
London Smokin Arman Sevil
Kılıç Giyim Ahmet Kılıç
Terzi İdris İdris Menal
Terzi Hulki Hulki Doğru
E-terzi Şeyda Ata
Atalar Terzi İlhami Şen
Terzi Mehmet Mehmet Bey
Koç Terzi Mevlüt Koç
Bay Bayan Dikim Evi Selahattin Siyambaş
Mustafa Yıldız
Ahmet Geyik
Neriman Bay Bayan Terzisi Veli Erdogan

Filtreler

 • Terzi / Dikimevi
 • İstanbul

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara