İstanbul En İyi 10 Terzi ve Dikim Moda Evi

Gardrobunuzu yeni baştan yaratmak istiyorsanız, en yakın arkadaşınızın yaklaşan düğünü için özel tasarım gece elbisesi diktirmeyi düşünüyorsanız veya düğününüzde giyeceğiniz, yıllardır hayalini kurduğunuz gelinliği diktirecek hünerli bir moda tasarımcısı arıyorsanız doğru adrestesiniz. UstasıBurada sayesinde İstanbul'un hangi semtinde olursanız olun tasarım kabiliyetinden faydalanabileceğiniz yüzlerce terzi ve moda tasarımcısı bu sayfada sizler için bir arada. 

Sadece size özel dikilmiş elbiseleri giymenin verdiği hazzı moda düşkünü hanımlar ve beyler iyi bilirler. Gündelik yaşantımızdan özel gün ve davetlere kadar, sosyalleştiğimiz pek çok alanda giydiğimiz kıyafetler, insanlar üzerinde bıraktığımız intibah ve hissettiğimiz özgüven açısından her zaman önemli olmuştur. Sosyal yaşantımız gereği dolabımızı süsleyen sayısız çeşitte kıyafetin tasarımı, kesimi ve dikimi aşamalarında el becerileri ve görsel kabiliyetleri ile hayatımıza değer katan meslek gruplarından biri de şüphesiz ki terzilerimiz ve modacılarımızdır. 

Giyim zevkinize ve ölçülerinize uygun elbiselerin sizler için çizilmesi ile başlayan süreç, kumaş seçimi, kalıp çıkarma, kesim, prova ve dikim aşamalarının ardından hayalinizdeki ve sadece sizde olduğunu bildiğiniz kıyafetlere sahip olmanızı sağlamaktadır. Düğün, nişan, davet ve özel günler için tasarım ve dikim hizmeti veren terziler ve modacılar aynı zamanda gündelik yaşantınızda giyebileceğiniz elbise, bluz, gömlek, ceket, etek, pantolon vb. kıyafetler de dikmektedir. Hem bay hem bayan kıyafet dikimi yapan bu değerli meslek erbaplarından bazıları ürün yelpazesini daha geniş tutarak çocuk kıyafetleri ve kostümleri, anne-çocuk kombinleri, baba-çocuk kombinleri, kaftan gibi daha özel hizmetler sunmaktadır. Öte yandan terziler, elbislerinizin paça daraltma, paça kesimi, model değişimi, beden daraltma, pay açma, astar tamiri, yırtık ve sökük tamiri gibi elbise tadilatı işlerini son derece ekonomik fiyatlar ile yapmaktadır. 

İstanbul'un en yetenekli terzi ve moda tasarımcıları ile tanışmaya hazır mısınız?

15 milyona yaklaşan nüfusu ile Türkiye'nin en kalabalık şehri olan İstanbul,  39 ilçe ve 960 mahalleden oluşmaktadır. Marmara Denizi ve Karadeniz'i birbirine bağlayan İstanbul Boğazı şehri ikiye bölmekte ve şehrin Asya kıtasında kalan bölümüne Anadolu Yakası, Avrupa kıtasında kalan bölümüne Avrupa Yakası denmektedir. İki kıtanın buluştuğu noktada oluşu ve boğaza ev sahipliği yapması İstanbul'un jeopolitik önemini her zaman korumasına neden olmaktadır. Dünyanın en eski kentlerinden biri olan şehir, tarihte sırasıyla Roma İmparatorluğu, Bizans İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu'na başkentlik yapmıştır. Çok sayıda medeniyetin yaşamış olması sebebi ile ülkemizin tarihi zenginlik açısından en önemli kenti konumundadır. Haliç, Marmara Denizi ve İstanbul Boğazı'nın çevrelediği Tarihi Yarımada olarak anılan bölgede Sultanahmet Camii, Ayasofya Müzesi, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı ve Kapalı Çarşı gibi önemli tarihi lokasyonlar bulunmaktadır. 

İstanbul'un her semtinde ve mahallesinde bulunan yüzlerce terzi ve moda tasarımcısı hünerli elleri ile eski kıyafetlerinize sihirli dokunuşlar yapmak ve özel hissetmenizi sağlayacak tasarımlarını sizlere sunmak için şehrin dört bir yanında hizmet vermektedir. Bu sayfada UstasıBurada'nın sizler için bir araya getirdiği terzi ve modacıları size olan yakınlığına göre listeleyebilir, yorumları okuyarak fikir sahibi olabilir ve terzilerimizi çağrı numaralarından aracılık hizmet bedeli ödemeksizin arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İman Dumrul
20 Yorum9.9Puan
Uysal Terzi Abdullah Uysal
Terzi Şengül Şengül Bayraktar
GÜLŞEN TERZİ - KURU TEMİZLEME Gülşen Binici
Moda Zöhrem Zöhre İçel
1 Yorum10Puan
Ramazan Taş Ramazan Taş
2 Yorum10Puan
Şenol Gömlek Hüdai Şenol Özpoğda
1 Yorum10Puan
Karadeniz Terzi Yılmaz Gürsu
Terzi Şenol Şenol Bakır
Harun Aytaç
Terzi Ahmet Ahmet Yelgeç
7 Yorum9.6Puan
Noyensi Moda Zeki Narin
Mert_odabaş
1 Yorum10Puan
Zayka Tekstil Ahmet Mustafa Tavukçuoğlu
Orjinal Terzi Erhan Öner
Terzi Sinan Sinan Karadeniz
Terzi Suat Suat Hırdar
Arzum Bayan Terzi Necmettin Gençer
Çakır Ticaret Murat Çakır
Asuman Durbin Moda Tasarım Asuman Durbin