İstanbul Ümraniye En İyi 10 Asansörlü Nakliyat ve Taşımacılık

İstanbul / Ümraniye'deki Asansörlü Taşımacılık Şirketleri ve Nakliye Firmaları ile iletişime geçmenin en kolay yolu UstasıBurada'da. Ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı alanında son teknoloji nakliye yöntemlerini kullanarak taşınma sürecini kolaylaştıran profesyonel asansörlü nakliye firmaları ile çalışın, eşyalarınız zarar görmeden ve hiç yorulmadan yeni evinize kolayca yerleşin. 

Asansörlü taşımacılık, nakliye araçlarında bulunan özel vinçli asansörler aracılığıyla eşyaların pencere veya balkondan taşınması işlemine denmektedir. Eskiden evden eve taşıma işleri tamamen insan gücü kullanılarak yapılmakta, taşınma süreci hem çok yorucu hem de uzun sürmekteydi. Ancak son yıllarda nakliye sektöründe gelişen teknolojileri yakından takip eden nakliye şirketleri, taşıma işlemini çok kolay hale getiren taşıma asansörlerini kullanmaya başladı. Nakliye asansörleri ile eşya taşımacılığının en büyük avantajı taşıma işleminin kısa sürede tamamlanması, taşınma esnasında eşyaların zarar görmemesi, dar merdivenli ve çok katlı binalarda eşya taşımanın daha kolay hale gelmesi gibi pozitif sonuçlara neden oldu. Asansörlü taşımacılık ilk çıktığı yıllarda maliyeti daha yüksek iken zaman içerisinde yaygınlaşması ve sunduğu avantajlar nedeniyle nakliye firmalarının daha fazla tercih ettiği bir taşıma yöntemi haline geldi ve asansörlü nakliye fiyatları zaman içerisinde daha makul seviyelere geriledi. 

Evden eve nakliye firmalarının pek çoğu kendi bünyelerinde taşıma asansörlü nakliye araçları bulundururken bazı nakliye şirketleri de asansör kiralama yapmayı tercih etmektedir. Asasörlü eşya taşımacılığı yapan nakliye firmaları, müşterileriyle nakliye anlaşması yapmadan önce nakliye eksperleri aracılığıyla fiyat çıkarmakta, nakliye fiyatına eşya paketleme, mobilya paketleme, marangozlu nakliye gibi hizmetler dahil olmaktadır. Ayrıca nakliye gününe özel yapılan nakliye sigortası ile eşyalarınız taşıma esnasında oluşabilecek maddi hasarlara karşı sigortalanmaktadır. 

Ümraniye'deki en iyi Asansörlü Taşımacılık Firmaları ve Evden Eve Nakliye Şirketleri UstasıBurada sayesinde bir telefon kadar yakınınızda. Asansörlü nakliye fiyatları hakkında bilgi almak için bu sayfadaki firmaları ücretsiz çağrı hatlarından arayarabilir, yorumları okuyarak asansörlü nakliye hizmetlerinin kalitesi hakkında fikir edinebilirsiniz.

İstanbul'un Anadolu yakasındaki Ümraniye ilçesi, nüfus yönünden İstanbul'un en kalabalık dördüncü ilçesi konumundadır. 22 bin hektarlık alanda 35 mahalleden oluşan Ümraniye ilçesinde 2016 verilerine göre 694.158 kişi yaşamaktadır. Tarihte tamamen ormanlık bir alandan oluşan Ümraniye'ye ilk yerleşen medeniyetin çam ağacını kutsal sayan Frigyalılar olduğu bilinmektedir. 1960'lı yıllarda organize sanayi bölgesi ilan edilmesinin ardından Ümraniye'ye hızlı bir göç dalgası başlamıştır. Dudullu OSB başta olmak üzere ilçedeki gelişmiş sanayi bölgelerinde tekstilden imalat sanayisine, konfeksiyonculuktan mobilya sanayisine kadar çok sayıda gelişmiş sektör bulunmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

  • Akarsu Nakliyat İdris Çekiç

    Akarsu Nakliyatın sahibi İdris Bey'e çok teşekkür ederim. Birçok kez taşındım ama bu kadar rahat ve sorunsuz taşınmadım. Her şey çok güzeldi. Taşınmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

İstanbul Ümraniye Asansörlü Taşımacılık

: 4 sonuç
İzcioglu Nakliyat Şener Turan
2 Yorum10Puan
Exen Nakliyat Bekir Tombul
Akarsu Nakliyat İdris Çekiç

Akarsu Nakliyat

İstanbul / Ümraniye

Asansörlü Taşımacılık

4 Yorum9.8Puan
Süleyman Nakliyat Serdar Bağçeci

Süleyman Nakliyat

İstanbul / Üsküdar

Asansörlü Taşımacılık

Filtreler

  • Asansörlü Taşımacılık
  • İstanbul
  • Ümraniye

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara