İstanbul Ümraniye En İyi 10 Dış Cephe Yalıtımı ve Mantolama

Binanıza değer katmak ve bina ömrünü uzatmak için Dış Cephe Yalıtımı Su ve Isı İzolasyonu yaptırmak istiyor ve bunun için işini iyi yapan bir yalıtım firması arıyorsanız UstasıBurada'nın hazırladığı bu sayfayı incelemelisiniz. Bina mantolama işinizi en uygun fiyatlarla yaptırmak için İstanbul'un Ümraniye ilçesinde faaliyet gösteren yalıtım firmaları ile hemen iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Bina mantolama uygulaması bir binanın yağmur, kar, güneş gibi dış faktörlere karşı dayanıklılığını arttırarak bina ömrünü uzatmaktadır. Isı yalıtımı binanın dış cephe duvarlarına, çatısına ve tesisat borularına ısı geçirmeyen yalıtım malzeleri kaplanması işlemidir. Binalar yazın aşırı ısınmakta kışın ise aşırı soğumaktadır. Bir evi ısıtmak için kış aylarında doğalgaz ve kömür gibi yakıtlar kullanılmakta, yaz aylarında ise klimalar vasıtası ile ortam soğutulmaya çalışılmaktadır. Mantolama adı da verilen bu yalıtım işlemi sayesinde dışarıdaki soğuk ya da sıcak havanın binanın içine geçişi engellenmekte ve evi ısıtmak ya da soğutmak için harcanan enerjide %50'ye kadar yakıt tasarrufu sağlanabilmektedir. 

Isı yalıtımı bir binaya sonradan yapılabileceği gibi bina inşaatı sırasında da uygulanabilmektedir. Yalıtım işlemi bina maliyetinin %5'ine kadar ilave bir maliyet yaratabilmektedir. Ancak ısı yalıtımının sağlayacağı enerji tasarrufundan kaynaklı ekonomik fayda göz önünde bulundurulduğunda bir binaya mantolama yaptırmak oldukça avantajlıdır. Dış Cephe Yalıtım ve İzolasyon firmaları tarafından verilen hizmetler ısı izolasyonu, su izolasyonu, cephe izolasyonu, mantolama, apartman mantolama, villa mantolama, site mantolama, müstakil bina mantolama, dış cephe kaplama, kompozit kaplama vb. olarak sıralanmaktadır. 

İstanbul / Ümraniye ilçesindeki en iyi Dış Cephe Yalıtımı Su ve Isı İzolasyonu Firmaları'na kolayca ulaşabilmek için UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfadan yararlanabilirsiniz. Bina mantolama konusunda uzman firmalara ücretsiz çağrı hatlarından telefonla ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve mantolama fiyatları hakkında fikir edinebilirsiniz.

İstanbul'un Ümraniye ilçesi 35 mahalleden oluşmakta ve ilçede 700 bin civarında kişi yaşamaktadır. Ümraniye ilçesi Anadolu yakasındadır ve İstanbul'un üçüncü en kalabalık ilçesidir. Ümraniye'nin semtleri Aşağıdudullu, Yukarıdudullu, Atakent, Esenşehir, Atatürk, Çakmak, Ihlamurkuyu, İnkılap, Kazımakarbekir ve Namıkkemal olarak sıralanmaktadır. İstanbul'da oldukça geniş yeşil alana sahip bir ilçe olan Ümraniye'de toplu konut projeleri nedeniyle hızlı bir nüfus artışı yaşanmaktadır.  

Faydalı Yorumlar

  • Dora Decor Ergüdar Taşdemirci

    İşinin hakkini gerçekten veren bir abimiz. Biz bu kadarını beklemiyorduk. Evimizin şu anki halinden çok memnunuz herkese tavsiye ederiz.

İstanbul Ümraniye Cephe Yalıtım / İzolasyon

: 48 sonuç
Nergiz Dekorasyon Metin Kaya
Sametcan Dekorasyon Tuncer Bulan
Mimari Boya Yapı Dekorasyon Mehmet Dokumacı
Sahra Yapı Nejdet Salduz

Sahra Yapı

İstanbul / Pendik

Cephe Yalıtım / İzolasyon

Çelikoğlu Mimarlık Veysel Çelik
Hevsel Dekorasyon Mehmet Ekinci
Tansu Sevim
Bin Yapı Önder Vural
Ahmet Babar
Erdem Dekorasyon Ayhan Erdem
Mustafa Demir
Murat Seven
Pendik Dekorasyon Sancak Yapı Dekorasyon Kemal Yıldız
Akoğlu Yapı Orhan Köylü
Bayram Koçmar
Uğur Akkuş
Akm Yapı Dekor Kerim Çalışkan
Nayif Kaya
Dora Decor Ergüdar Taşdemirci

Dora Decor

İstanbul / Ümraniye

Cephe Yalıtım / İzolasyon

2 Yorum10Puan
Adnan Karakoç

Adnan Karakoç

İstanbul / Ümraniye

Cephe Yalıtım / İzolasyon