İstanbul Ümraniye En İyi 10 Ferforje Kapı Pencere ve Korkuluk

Birbirinden güzel modellerle Ferforje Kapı Pencere ve Merdiven Korkulukları imalatı yapan, ferforje montajı ve ferforje tamiri ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alabileceğiniz onlarca ferforje ustasını UstasıBurada sizler için bir araya getirdi. Fransız balkon, demir kapı, pencere korkuluğu ya da bahçe korkuluğu yaptırmayı düşünüyorsanız UstasıBurada'nın sizin için seçdiği ferforje ustalarından fiyat almadan karar vermeyin. 

Binaların kapı, pencere, balkon, merdiven ve bahçe bölümlerinde en yaygın kullanılan malzemelerden biri dövme demirden yapılan ferforje çeşitleridir. Tarihte ferforje sanatının doğuşu yetenekli demir ustaları tarafından kızgın demire çekiçle şekil verilmesi sonucu ortaya çıkmıştır. Sanatını ilerleten ferforje ustaları demire üç boyutlu şekiller vermeye, nakış işler gibi demirden desenler ve motifler üretmeye başlamışlardır. Demirin en estetik hali olması ferforje kapı, ferforje pencere ve ferforje korkulukların binalarda yaygın olarak tercih edilmesini sağlamıştır. 

Ferforje ustaları ücretsiz keşif yaparak evinize gelmekte, ferforje yapılacak alanın ölçüsünü almakta, estetik görünmesi için desen ve model seçimi konusunda fikir vermektedir. Ayrıca ferforje ustaları bahçeler için metal çit sistemleri, demir çit, alüminyum çit ve dikenli tel imalatı ve montajı yapmaktadır. Parmaklık yapımı, demir korkuluk imalatı, ferforje imalatı, ferforje montajı, korkuluk yapımı, bahçe korkuluğu, balkon korkuluğu, pencere korkuluğu, merdiven korkuluğu, fransız balkon korkuluğu, apartman kapısı imalatı, bahçe demir kapısı, merdiven küpeştesi, menfez açma hizmetlerini ferforje ustalarından uygun fiyatlarla alabilirsiniz. 

İstanbul / Ümraniye bölgesine hizmet veren en iyi Ferforje Kapı Pencere ve Korkuluk ustalarını bu sayfada listeleyebilir, yorumları okuyarak ustalar hakkında fikir edinebilir, ferforje ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak doğrudan iletişime geçebilirsiniz. UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalarda hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemeden ferforje ustasının kendisine ulaşıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

İstanbul'un Anadolu yakasındaki en kalabalık ilçe Ümraniye'dir. Arapça kökenli Ümran kelimesinden türetilmiştir ve anlamı "kalkınmış, gelişmiş" demektir. Gerçekten de Ümraniye ilçesi hızlı kentleşme ve nüfus artışı yönünden İstanbul'un en hızlı gelişmiş ilçelerinden biridir. Sancaktepe, Üsküdar, Beykoz, Ataşehir ile komşu olan Ümraniye'de çok sayıda alışveriş merkezi ve semt pazarı bulunmaktadır. Bu nedenle haftasonları çevre ilçelerden ziyaretçi akınına uğramaktadır. 

Faydalı Yorumlar

  • Kurt Yapı Yusuf Kurt

    Kurt Yapı

    İlgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim, aynı gün içinde sinekliklerime kavuştum.

  • Arslan Metal Mimari Yapı Tasarımı Ekrem Arslan

    Ekrem Usta'yla yaklaşık 2 hafta önce kapı için ferforje işinde anlaştık. Gelip yaptı. Ufak bir değişiklik için aradım, sağ olsun aynı gün gelip değişikliği yaptı. İşinin arkasında durulduğu ve kaliteli hizmet sunduğu için teşekkürler.

İstanbul Ümraniye Ferforje Pencere / Korkuluk

: 42 sonuç
Hedef Ahşap Kazım Kılıç
Marka Metal Mehmet Kizir
Arslan Metal Mimari Yapı Tasarımı Ekrem Arslan
1 Yorum10Puan
Waz Çelik Hakan Yılmaz
Kurt Yapı Yusuf Kurt
1 Yorum10Puan
Bs Çelik Kapı Burhan Sarıtaş
Korkmazlar Çelik Vedat Korkmaz
Kuzey Metal Yapı İnş. ve Gıda San Ltd Şti Şaban Yazı
Öz Yapı Cam Çerçeve RECEP ÖZ
Kızmazlar Yapı Edat Kızmaz
Ack Tel-Çit Ferdi Açık
Boğaziçi Alüminyum Ahmet Yıldırım
Ercan Öztürk

Ercan Öztürk

İstanbul / Ümraniye

Ferforje Pencere / Korkuluk

AGAH Yapı Dekorasyon ve Güvenlik Sistemleri San. Tic. Serkan ŞAMLIOĞLU
Hakan Demir Doğrama Mehmet Güreli
Serkan

Serkan

İstanbul / Ümraniye

Ferforje Pencere / Korkuluk

Güvenmega Ali Sarsık

Güvenmega

İstanbul / Ümraniye

Ferforje Pencere / Korkuluk

Erman Erdi

Erman Erdi

İstanbul / Ümraniye

Ferforje Pencere / Korkuluk

Emin İş Ferforje Emin Çakır

Emin İş Ferforje

İstanbul / Ümraniye

Ferforje Pencere / Korkuluk

Yalçınkya İnşaat Demir Doğrama Ahmet Yalçınkaya