İstanbul Ümraniye En İyi 10 Klima Servisi ve Bakım Arıza Montaj

İstanbul / Ümraniye ilçesine hizmet veren yüzlerce Klima Servisi'ni bu sayfada listeleyebilir, size en yakın servisi arayarak klima montajı, klima tamiri ve klima bakımı hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalarda klima tamircisiyle doğrudan iletişime geçebilir ve aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Özellikle yaz aylarında büyük ihtiyaç haline gelen klimanızda arıza meydana geldiyse en yakın klima servisine telefonla ulaşarak evinize bir klima tamircisi göndermelerini isteyebilirsiniz. Klima servislerinin hizmetleri arasında klima montajı, klima temizliği, klima gazı dolumu, klima fan motoru tamiri, klima iç ünite temizliği, klima bakımı, klima kumandası tamiri, klima yer değişikliği ve her çeşit klima tamir hizmeti bulunmaktadır. Periyodik klima bakımı yaptırmak klimanızın daha iyi soğutmasını, hava kalitesinin artmasını, klimanın içinde biriken toz ve partiküllerden kurtulmanızı sağlayacak, klimanızın ömrünü uzatacaktır. 

Evinize klima taktırmaya karar verdiyseniz öncelikle satış öncesi ve satış sonrası servis hizmetleri gelişmiş bir firma seçmenizi öneririz. Ayrıca kurulum, bakım ve arıza durumlarında servis ağı geniş bir marka tercih etmenin avantaj sağlayacağını unutmayın. Klimanın kapasitesine karar verirken de muhakkak yetkili servisin uzman teknisyenlerinden yardım alınması gerekir. Dairenizin ihtiyacına göre düşük kapasitede bir klima seçerseniz ortamı soğutmak için klimanızın kompresörü sürekli devreye girecek ve normalin üzerinde bir enerji tüketimine neden olacaktır. Hangi kapasitede klima alacağınız dairenin büyüklüğü, tavan yüksekliği, ısı kayıplarına neden olan pencere ve balkon kapısı sayısı gibi faktörlere göre değişiklik göstermektedir. 

Ümraniye'deki en iyi Klima Bakım Arıza Montaj Servisleri ile iletişime geçmenin en kolay yolu UstasıBurada'da. Klima tamir fiyatları hakkında bilgi almak, yaza girmeden önce klimanızın bakımını yaptırmak ve inverter klimaların kampanyalı satış fiyatlarını öğrenmek için hemen size en yakın klima servisini arayabilirsiniz. 

Aşağıdudullu, Kazımkarabekir, Namıkkemal, Atakent, Esenşehir, Atatürk, Çakmak, Ihlamurkuyu, İnkılap, Yukarıdudullu semtlerinden oluşan Ümraniye ilçesi İstanbul'un Anadolu yakasındaki nüfusu en kalabalık ilçedir. Dudullu Organize Sanayi başta olmak üzere Ümraniye'de gelişmiş bir sanayi sektörü bulunmakta, bu nedenle ilçe nüfusunun büyük çoğunluğunu işçi kesim oluşturmaktadır. İstanbul'daki hızlı kentleşme örneklerinden biri olan Ümraniye'de kozmopolit bir yapı dikkat çekmektedir. Akyaka Park AVM, Buyaka AVM ve Meydan İstanbul AVM gibi büyük alışveriş merkezlerine ev sahipliği yapan Ümraniye ilçesine haftasonları komşu ilçelerden çok sayıda ziyaretçi alışveriş yapmaya gelmektedir. 

Faydalı Yorumlar

  • Eka Kombi Klima Cemil Kartal

    Ustam teşekkür ederim. Zamanında geldiniz ve sorunu giderdiniz. Söylediğiniz fiyatın üstüne çıkmadan sorunumuzu giderdiniz. Allah yolunuzu açık etsin.

İstanbul Ümraniye Klima Servisi / Montaj

: 65 sonuç
Eka Kombi Klima Cemil Kartal
2 Yorum9.5Puan
Beyaz Eşya Servisi Fhu Group Hüseyin Uçar
10 Yorum10Puan
Mutlu Teknik Servis Hizmetleri Mehmet Şahin
35 Yorum9.9Puan
Mavi Hizmet Merkezi Ahmet Ekşi
3 Yorum10Puan
Arçelik Bosh Beyaz Eşya Servisi Nilgün Şahin
1 Yorum10Puan
Güçlü Teknik Erdal Hayta
0 Yorum10Puan
Anadolu Isı Murat Demir

Anadolu Isı

İstanbul / Ümraniye

Klima Servisi / Montaj

Akka Teknik Cihat Kanat

Akka Teknik

İstanbul / Ümraniye

Klima Servisi / Montaj

Esa Teknik Servis Gökhan Esa
Çakır Isı Tesisat Özgür
0 Yorum10Puan
Atm Mühendislik İsmail Sağır
Gök-ser Serkan Çakır

Gök-ser

İstanbul / Ümraniye

Klima Servisi / Montaj

Klimart Özkan Ongun

Klimart

İstanbul / Ümraniye

Klima Servisi / Montaj

Özbuz Sinan Demirkol

Özbuz

İstanbul / Ümraniye

Klima Servisi / Montaj

Kantaroğlu Osman Zeki Kantar

Kantaroğlu

İstanbul / Ümraniye

Klima Servisi / Montaj

Ercan Sıhhi Tesisat Ercan İnanç
Kafkas Havalandırma Zafer Ağdemir
Akka Teknik Cihat Kanat

Akka Teknik

İstanbul / Ümraniye

Klima Servisi / Montaj

Karadeniz Yapı Kadir Karaalioğlu
Uzman Kombi Teknik Servis Cengiz Ulutonguç