İstanbul Ümraniye En İyi 10 Laminat Parke ve Ahşap Döşeme

Laminat Parke ve Ahşap Döşeme Ustası arıyorsanız İstanbul'un Ümraniye bölgesine hizmet veren en iyi parke ustalarını bu sayfada bulabilirsiniz. UstasıBurada sayesinde yüzlerce parkeci arasından size en uygun olanını bulmak için usta profillerini inceleyebilir, ücretsiz çağrı hatlarından parke ustaları ile iletişime geçebilir ve en iyi fiyat teklifini veren ustaya evinizin parke işlerini yaptırabilirsiniz. 

Ahşap parkeler ve laminat parkeler evlerin ve ofislerin yer döşemesi olarak kullanılan zemin malzemeleridir. Ahşap yer döşemeleri tamamiyle ağaçtan üretilmekte, sistre ve cila işlemlerine tabi tutularak zemin döşemesi olarak kullanılmaktadır. Ahşap parkeler maliyeti yüksek ürünlerdir ve günümüzde giderek azalan ağaç çeşitliliği nedeniyle fiyatları sürekli yükselmektedir. Ahşap yer döşemelerinin uygulanması ve bakımı laminat parkeye göre daha zordur. Laminat parkeler ağaç sektörünün yan ürünü olarak talaş kırpıntılarının ısıl işleme tabi tutulmasıyla üretilmektedir. 

Laminat parkelerin tercih edilmesinin pek çok sebebi bulunmaktadır. Laminat parke ahşaba göre daha ucuzdur. Laminat parkenin bakımı ve temizliği kolaydır. Laminat parke çizilmez, darbeye dayanıklıdır, leke tutmaz, rengi solmaz, anti alerjiktir ve toz tutmaz. Üstelik laminat parkeler kalınlıklarına göre kalitelere ayrıldığı için her bütçeye uygun alternatifler sunmaktadır. Laminat parke döşeme, parke sökümü, parke cilalama, parke dekorasyonu, parke vernikleme, lambiri, deck, parke koruyucu, ahşap parke döşeme, kabarmış parke tamiri gibi hizmetler parke ustaları tarafından verilmektedir. 

İstanbul / Ümraniye bölgesinde yaşıyor ve iyi bir Laminat ve Ahşap Parke Ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ahşap yer döşemeleri ve laminat parke uygulamaları konusunda uzman yüzlerce parke ustası arasından en iyi referanslara sahip olanını bulurak ustalar ile UstasıBurada üzerinden iletişime geçebilir, laminat parke fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul'un Anadolu yakasındaki ilçelerinden biri olan Ümraniye geçmişte tamamiyle ormanlık alandan oluşan yeşil bir bölgeydi. Ümraniye'de ilk yaşayan medeniyet çam ağaçlarını kutsal sayan Frigya'lılar olmuştur. Aşağıdudullu, Yukarıdudullu, Atakent, Namıkkemal, Atatürk, Çakmak, İnkılap, Kazımkarabekir, Ihlamurkuyu, Esenşehir semtlerinden oluşan Ümraniye ilçesinde 35 mahalle bulunmaktadır. Anadolu yakasındaki en kalabalık ilçe olan Ümraniye'de 2016 verilerine göre 694.158 kişi yaşamaktadır. İstanbul'daki hızlı kentleşme örneklerinden biri olan Ümraniye ilçesi çok sayıda alışveriş merkezine ve semt pazarına ev sahipliği yapmaktadır. Meydan İstanbul, Canpark AVM, Buyaka AVM, Akyaka Park AVM bunlardan bazılarıdır. 

İstanbul Ümraniye Laminat / Ahşap Parke

: 84 sonuç
Uzunoğlu Parke & Laminant Ömer Uzunoğlu
Murat Seven
Recep Birer
Çelikoğlu İnşaat Ahmet Çelik
İpek Yapı Cihan İpek
Koç Yapı ve Mimarlık Ömer Koç
Erdem Demir Doğrama Erdem çakır
Poyraz Parke Poyraz Türk
Deniz Parke Deniz Çay
Akm Yapı Dekor Kerim Çalışkan
Ada Yapı İnşaat Ugur Erkal
Badeko Dekorasyon Bilal Eker
Ekodek Yapı Mustafa Yıldırım
Akdağ Parke Profil Turgut Tatan
Mega Halı Tic. Ltd. Şti Mehmet Yurdakul , Bener Yurdakul
Parke Avm Umut Özfırat

Parke Avm

İstanbul / Ümraniye

Laminat / Ahşap Parke

Hedef Parke Erkan Çabak

Hedef Parke

İstanbul / Ümraniye

Laminat / Ahşap Parke

Hanay İnşaat Nevzat Hanay
Mega Zemin Mehmet Yurdakul

Mega Zemin

İstanbul / Ümraniye

Laminat / Ahşap Parke

Baran Ahşap Arzu Aydın

Baran Ahşap

İstanbul / Ümraniye

Laminat / Ahşap Parke