İstanbul Ümraniye En İyi 10 Mobilya Tamir Tadilat ve Boyama

İstanbul'un Ümraniye bölgesinde yaşıyorsanız ve eski mobilyalarınız için Mobilya Tamir Tadilat ve Boyama Hizmeti veren iyi bir mobilya ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ümraniye bölgesine hizmet veren onlarca mobilya tamir ustası UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada, bir telefon kadar yakınınızda. Ücretsiz çağrı hatlarından ustaları arayarak mobilyalarınızın tadilatları ile ilgili bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Mobilya ustaları imalat hizmetlerinin yanısıra eski mobilyalar için tamir ve tadilat hizmeti de vermektedir. Banyo dolabı, mutfak dolabı, yatak odası mobilyası, masa, sandalye, komodin, kitaplık, sehpa, portmanto, kapı, gardrop vb. tüm ahşap mobilyalar için boyama, vernikleme, cilalama, renk değişimi yapılabilmektedir. Bu sayede eski mobilyalarınız yepyeni bir görünüme kavuşur ve daha uzun yıllar mobilyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ufak tefek mobilya sorunlarınız için ustayı evinize çağırabilir ve mobilyalarınızı atölyeye göndermeden yerinde tamir hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Mobilya tamircileri tarafından İkea mobilya kurulumu, Koçtaş mobilya kurulumu, çekyat makası tamiri, baza tamiri, yatak başlığı tamiri, koltuk döşeme, mobilya boyama, ceviz mobilyaları lakeye dönüştürme, mutfak dolabı boyama, masa cilalama, sehpa vernikleme, ahşap kapı boyama ve cilalama, kapı vernikleme, mobilya montaj ve söküm işleri, sandalye tamiri, çekyat tamiri, masa tamiri, koltuk tamiri, dolap tamiri, çekmece tamiri, mobilyaların kulp değişimleri, raylı dolap tamiri, menteşe değişimi, sürgü kapı tamiri ve aklınıza gelebilecek her çeşit mobilya onarımı yapılmaktadır. 

Mobilya Tamiri Tadilat ve Boyama Hizmetleri'ni İstanbul Ümraniye ilçesinin tüm semtlerine götüren, eski mobilyalarınızı kapınızdan alıp atölyelerine götürerek boyama, vernikleme ve tamir işlerini yapan birbirinden yetenekli mobilya tamircileri UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

İstanbul'un Anadolu yakasındaki en kalabalık ilçesi Ümraniye'dir. 35 mahalleden oluşan Ümraniye ilçesinde 694 bin kişi yaşamaktadır. Ümraniye isminin anlamı kalkınmış, gelişmiş, bayındırlaşmış yer demektir ve ilçenin gelişmişlik düzeyi adına yakışır derecede yüksektir. İstanbul'un en hızlı kentleşen ilçeleri arasındadır. Ümraniye Ormanı'nın içerisinde yer alan Trabzon Park, Beşiktaş Nevzat Demir tesislerinin tam karşısındadır ve park içerisinde yemek yiyebileceğiniz, mangal keyfi yapabileceğiniz yerler bulunmaktadır. Ümraniye ilçesindeki bir diğer dinlence mekanı ise Çamlıca tepesinin bir benzeri olan Dudullu Tepesi'dir. Piknik yapmak isteyenlerin tercih ettiği mekan Ihlamurkuyu Ormanı'dır.

Faydalı Yorumlar

İstanbul Ümraniye Mobilya Tamir / Boyama

: 92 sonuç
Yaşar Mobilya Cila Lake Atölyesi Yaşar Sevinçli
1 Yorum10Puan
Gündoğan Mobilya Sabri Güven
1 Yorum10Puan
Mustafa Özdemir
Osmancık Mobilya Mehmet Büyükbayram
Sivaslı İş Merkezi Murat Aktaş
İlhan Karakoç
Oral Çelik Turan Oral

Oral Çelik

İstanbul / Ümraniye

Mobilya Tamir / Boyama

Ayem Koltuk Döşeme Mehmet Atağ
Değer Ahşap Metin Güzeller
Mds Ferhat Mercimek

Mds

İstanbul / Ümraniye

Mobilya Tamir / Boyama

Legna Dekor Yusuf Yaman

Legna Dekor

İstanbul / Ümraniye

Mobilya Tamir / Boyama

Akiş Mobilya Hakan Önsöz
Nisa Koltuk Salih Köksal Karadeniz

Nisa Koltuk

İstanbul / Ümraniye

Mobilya Tamir / Boyama

Dekor Raf Yaşar Kök

Dekor Raf

İstanbul / Ümraniye

Mobilya Tamir / Boyama

Mina Mutfak Ve Mobilya Gökhan Becer
Uçar Mobilya Hüseyin Uçar
Esre Decor Enes Sarı

Esre Decor

İstanbul / Ümraniye

Mobilya Tamir / Boyama

Mert Masa Sandalye Hüseyin Yıldırım
Stil Masa Sandalye İlhan Nebioğlu
Tansu Döşeme Tansu Doğan