İstanbul Üsküdar En İyi 10 Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme

İstanbul / Üsküdar ilçesindeki en iyi Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme Fabrikaları'nı bu sayfada listeleyebilir, ücretsiz çağrı hatlarından firmaları arayarak halı yıkama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Evinizin tüm halılarını hijyenik koşullarda ve kampanyalı halı yıkama fiyatlarıyla profesyonel halı yıkama fabrikalarına temizletmek için onlarca alternatif UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Ev temizliğindeki önemli detaylardan biri olan halı temizliği ve koltuk temizliği işleri maalesef en yorucu ve meşakkatli olanlarıdır. Halı yıkama ve koltuk yıkama işlemlerini ev hanımları kendi imkanlarıyla yapmak yerine bu işi profesyonel düzeyde yapan halı yıkama firmalarıyla anlaşmayı tercih etmektedir. Çünkü ev tipi halı yıkama makineleri ve koltuk yıkama makineleri ciddi bir fiziksel güç kullanımı gerektirmekte, bu makinelerle tüm evin halı ve koltuklarını yıkamak uzun zaman almakta, ayrıca halı yıkama fabrikalarındaki kadar derinlemesine temizlik sağlanamamaktadır. Öte yandan halıların formunun bozulmaması, renklerinin solmaması ve halı tüylerinin dökülmemesi için her halı çeşidine uygun bir yıkama tekniği kullanmak gerekmektedir. 

Son yıllarda ülkemizde yoğun rağbet gören halı yıkama fabrikalarında tam otomatik makinelerden oluşan yıkama bantlarında halılar el değmeden ve tamamen hijyenik şartlarda temizlenmektedir. Halı yıkama firmaları yün halı, ipek halı, Hereke halısı, Milas halısı, Isparta halısı, şagi halı ve diğer tüm halı türlerine göre farklı yıkama tekniği kullanmaktadır. Halı yıkama fiyatları metrekare başına verilmekte ve halı türüne göre değişiklik göstermektedir. Halı yıkama şirketlerini telefonla aradığınızda servis elemanları kapınıza kadar gelerek tüm halılarınızı servis aracıyla yıkama fabrikasına götürmektedir. Fabrikada yıkama, kurutma, hav temizliği, kontrol, paketleme aşamalarından geçen halılarınız kapınıza teslim edilene kadarki süreçte kirlenmemesi için naylon poşetlerle ambalajlanmaktadır. Halı yıkama fabrikaları tarafından yerinde halı yıkama, yolluk yıkama, paspas yıkama, halıfleks yıkama, koltuk yıkama, sandalye yıkama, puf yıkama, halı kenarı overlok çekme gibi hizmetler de verilmektedir. 

Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlarla yıkama hizmeti alabileceğiniz, Üsküdar ilçesine hizmet veren en iyi firmalar UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Yorumları okuyabilir, ücretsiz çağrı hatlarından halı yıkama firmalarını arayarak fiyat karşılaştırması yapabilir ve size en uygun En İyi 10 Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme seçeneğini hemen bulabilirsiniz. 

İstanbul'un Anadolu yakası ilçelerinden biri olan Üsküdar, boğaza nazır konumuyla İstanbul'un en güzel ilçelerinden biridir. 1926 yılına kadar il statüsünde bulunan Üsküdar, sonradan ilçeye çevrilerek İstanbul'a bağlanmıştır. 33 mahalleden oluşan Üsküdar'ın nüfusu 2016 verilerine göre 535 bin kişidir. İlçenin tarihine bakıldığında Osmanlı döneminden bu yana önemli ölçüde Türk yerleşiminin olduğu görülmekte, ilçede sayısız tarihi yapı bulunmaktadır. Kız Kulesi başta olmak üzere Beylerbeyi Sarayı, Ayazma Cami, Kont Ostrorog Yalısı, Kuleli Askeri Lisesi, III. Ahmed Çeşmesi gibi önemli yapılar Üsküdar ilçesindedir. 

Faydalı Yorumlar

 • Umut Halı Yıkama Mahmut Bayşu

  Açıldığı günden beri halılarımızı güvenle teslim ettiğimiz tek adres. Emeğinize sağlık.

 • Özpak Halı Yıkama Enes Karakoç

  Denedik ve memnun kaldık. Herkese tavsiye edebilirim, en zor lekeler bile kalmamış halım da. Çok teşekkür ederim. Elinize sağlık.

  Teşekkürler Ümit Bey, sizlerin memnuniyeti bizleri de fazlasıyla memnun etmektedir. ''Daha iyi bir hizmet'' gayretimizi daima dinamik tutmaktayız.

 • Bambu Halı Yıkama Samet Bozkurt

  Profesyonel halı yıkamanın adresi Bambu Halı Yıkama. Bu firmaya ikinci el halı verdim, halılarımız sıfır ayarında geldi. Bütün çevreme tavsiye edeceğim. Bu profile giren arkadaşlar hiç tereddüt etmeyin.

  Bütün güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz Yunus Bey.

 • Asil Halı Yıkama Metin Atlay

  Verdiğim yün halılarım ilk gün aldığım gibi parlak ve yumuşacık geldi.çok teşekkür ediyorum.

  Teşekkür ediyorum. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

 • KarÇiçeği Halı Yıkama Mustafa Demir

  Arkadaşımın tavsiyesiyle halılarımı Karçiçeği Halı Yıkama firmasına yıkattım. Çok çok memnun kaldım. Güler yüzlü çalışanları ve profesyonel temizliğinden dolayı Karçiçeği Halı Yıkama'ya gönülden teşekkürler.

 • Lila Halı Yıkama Volkan Gündoğdu

  Hızlı hizmet aldım. Tarihi yün halılarım ilk günkü gibi tertemizdi. Teşekkürler.

  Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

 • Temiz Yuvam Halı Yıkama Ali Can Şahin

  Harika, halılarımı tertemiz yıkayıp getirmişler. Aldığınız para sonuna kadar helal olsun. Çok memnun kaldım.

 • Kardelen Halı Yıkama Murat Arsakay

  Gayet hızlı ve kaliteli bir hizmet aldım.Teşekkür ederim.Müşteriyle iletişimini de gayet samimi ve yapıcı olarak gördüm

 • Swan Halı Yıkama Tamir Hizmetleri Mustafa Emirgan

  5 yıldır hizmet aldığım bir firma ve işini hakkı ile yaptığını düşünüyorum. Halı yıkatacak olanların halılarını güvenle teslim edebilecekleri bir firma. Swan Halı Yıkama'yı herkese tavsiye edebilirim.

 • Ersu Temizlik Enes Şirinyurt

  Koltuklarımı yıkattım, tahminimden daha temiz oldu. Ayrıca kusmaya karşı ücretsiz yıkama garantisi veriyorlar. Tavsiye ediyorum.

İstanbul Üsküdar Halı Yıkama / Temizleme

: 17 sonuç
Gökçeler Halı Yıkama Muhammet Kartal
Lila Halı Yıkama Volkan Gündoğdu
1 Yorum10Puan
Swan Halı Yıkama Tamir Hizmetleri Mustafa Emirgan
1 Yorum10Puan
Bambu Halı Yıkama Samet Bozkurt
2 Yorum9.5Puan
Özpak Halı Yıkama Enes Karakoç
6 Yorum9.7Puan
Umut Halı Yıkama Mahmut Bayşu
2 Yorum10Puan
KarÇiçeği Halı Yıkama Mustafa Demir
2 Yorum10Puan
Ersu Temizlik Enes Şirinyurt
13 Yorum10Puan
Poyraz Halı Yıkama İbrahim Erdem
M.n.d Kuru Temizleme Ve Halı Yıkama Memduh Usta
Rüzgar Halı Yıkama Mehmet Karaca
Prof Halı Yıkama Recep Bey
Kardelen Halı Yıkama Murat Arsakay
17 Yorum9.8Puan
Asil Halı Yıkama Metin Atlay
2 Yorum10Puan
Hira Halı Koltuk Yıkama Eyyüp Yüksel
Temiz Yuvam Halı Yıkama Ali Can Şahin
1 Yorum10Puan
Seçkinler Halı Ve Koltuk Yıkama Özgür Ünal