İstanbul Zeytinburnu En İyi 10 Boyacı ve Boya Badana

İstanbul Zeytinburnu bölgesine hizmet veren onlarca Boya Badana Ustası'nın iletişim bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Boya badana ustaları hakkında en fazla içeriğe sahip olan UstasıBurada sayesinde en iyi boya ustasından en kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Ev ve ofis tadilatlarının olmazsa olmazlarında biri tabiki boya bodana yapımıdır. Bir evin temiz ve bakımlı görünmesinde duvar ve tavan boyalarının durumu büyük rol oynamaktadır. Bu yüzdendir ki ev hanımları bahar temizliği, kış temizliği, bayram temizliği derken evin tamamını ya da çok kirlenen mutfak ve oturma odası gibi bazı bölümlerini sıklıkla boyatmak isterler. Badanacıların aldıkları mesleki eğitimler ve sahip oldukları tecrübeleri sayesinde bir evin komple boyanması en fazla bir iki gün sürmektedir. Duvar ve tavanlarda prüzlü görünmeye sebep olan kusurlar varsa boya ustaları bu gibi sorunları gidermek için zımpara yapmakta, boyanın kusursuz görünmesini sağlamak için boya yapmadan önce ince bir sıva işlemi ile prüzleri yok etmektedir.

Boya ve badana ustaları tarafından ev boyama, ofis boyama, duvar boyama, 3 boyutlu boyama, iç kapı boyama, pencere boyama, dekoratif boya hizmetleri, dış cephe boyama, iç cephe boyama ve aklınıza gelebilecek tüm boyama hizmetleri verilmektedir. Ayrıca pek çok boya ustası duvar kağıdı uygulama ve niş yapımı konusunda da tecrübelidir. Evinizi badana yaptırmak için bir boyacıyla anlaşamanız halinde kullanılanacak boyayı isterseniz kendiniz satın alabilirsiniz ya da boyanın temin edilmesini de boya ustasına bırakabilirsiniz. Boyanızı kendiniz almak isterseniz yapı marketlerin raflarında onlarca renk ve özellikte alternatifler sunan Marshall, Dyo, Çbs, Filli Boya, Polisan, Jotun, Fawori, Terraco gibi boya markalarının ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile alabileceğiniz İstanbul Zeytinburnu bölgesinde hizmet veren en iyi Boyacılar ve Badana Ustaları ile tanışmadan evinizin badanasını yaptırmayın. UstasıBurada'nın bu sayfada bir araya getirdiği boya ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından arayarak badana fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Trakya’nın güneydoğusunda bulunan Zeytinburnu, Çatalca yarımadasının Marmara Denizi'ne bakan yamaçlarında ve denizle birleştiği yerdedir. Coğrafi olarak burun görünümü ve bölgede yaygın olarak bulunan zeytinlikler sebebiyle isminin Zeytinburnu olduğu söylenmektedir. Beştelsiz, Veliefendi, Çırpıcı, Gökalp, Kazlıçeşme, Sümer, Merkezefendi, Nuripaşa, Seyitnizam, Telsiz, Yenidoğan, Maltepe, Yeşiltepe mahallelerinden oluşan Zeytinburnu ilçesinde 2016 rakamlarına göre 287.897 kişi yaşamaktadır. 

İstanbul Zeytinburnu Boya / Badana

: 75 sonuç
İlk Adım İnşaat Bilal Kulak
İşbilir Pen Necati İşbilir
Miraç Yapı Kerem Yılmaz
Orhan Kurt
1 Yorum10Puan
Diken İnşaat ve Dekorasyon Harun Diken
4 Yorum10Puan
Ramazan Aydın
Ahmet Babar
Zafer Çon
Mehmet Polatcanlı
Pendik Dekorasyon Sancak Yapı Dekorasyon Kemal Yıldız
Erdem Dekorasyon Ayhan Erdem
Tanju Aras
Köşk Yapı Onarım Enbiya Admış
Erdem Çınar
Bayram Koçmar
İstanbul Dekorasyon Cengiz Taşdemir
1 Yorum10Puan
İstanbul Eyüp Tadilat Dekorasyon Mehmet İsmailoğulları
1 Yorum10Puan
Beyoğlu İnşaat Fırat Öztürk
Mehmet Oğul
Çelikoğlu İnşaat Ahmet Çelik