İstanbul Zeytinburnu En İyi 10 Oto Tamircisi ve Tamir Bakım Servisi

İstanbul / Zeytinburnu ilçesinde oto tamir, bakım ve onarım hizmetleriyle her marka ve modelde otomobilinizin sorunlarına haftanın 7 günü çözüm bulabileceğiniz onlarca oto tamir atölyesi UstasıBurada'da. Oto mekanik tamirden oto klima tamirine, oto fren tamirinden motor arızalarına kadar her konuda profesyonel ustalarla ücretsiz çağrı hatlarını arayarak iletişime geçebilir, UstasıBurada mobil uygulaması üzerinden yol tarifi alarak aracınızı oto tamir atölyesine kolayca götürebilirsiniz.

Oto tamir ve bakım servislerinin sunduğu bilgisayarlı arıza tespiti hizmeti sayesinde aracınızın mekanik arızasının kısa sürede tespit edilmesi ve aracınıza doğru müdahelenin yapılması sağlanmaktadır. Şanzıman tamiri, marş motoru tamiri, şarj dinamosu tamiri, motor tamiri, motor yağı değişimi, hava filtresi, su filtresi ve polen filtresi değişimleri, oto fren tamiri, balata değişimi, balata ayarı, direksiyon tamiri, sunroof tamiri, airbag tamiri, otomatik kapı tamiri, amortisör tamiri, defransiyel tamiri, subap ayarı, fren hidrolik tamiri, direksiyon tamiri, buji değişimi ve daha pek çok konuda tamir ve bakım hizmeti veren oto tamirciler, bazı otomobil markalarında uzmanlaşmış olabilecekleri gibi her marka ve modelde araca da hizmet verebilmektedir. 

Renault, Tofaş, Fiat, Honda, Volvo, Opel, Nissan, Mercedes, Toyota, Hyundai, Citroen, Skoda başta olmak üzere ülkemizde yaygın olarak kullanılan binek araçların bakım ve tamirlerini o markanın yetkili servisleri ve özel servis hizmeti veren oto tamirciler yapmaktadır. Ayrıca aracınız için düzenli olarak yaptırmanız gereken periyodik bakımları da oto tamircilerde halledebilir ve aracınızı trafik muayenesine hazır hale getirebilirsiniz. 

İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde bulunuyor ve aracınızın sorununu çözebilecek bir Oto Tamir ve Bakım Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Size en yakın oto tamir atölyelerini UstasıBurada sayesinde aynı sayfada kolayca görüntüleyebilir, ücretsiz çağrı hatlarından oto tamircileri arayarak bilgi ve randevu alabilir, UstasıBurada mobil uygulaması üzerinden yol tarifini kullanarak aracınızı servise hemen götürebilirsiniz. 

İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Zeytinburnu ilçesi, Bayrampaşa ve Marmara denizi ile komşudur. Zeytinburnu ilçesinde göç ve sanayileşmeden kaynaklı yaşanan hızlı nüfus artışı, ilçede hızlı ve çarpık kentleşmenin oluşmasına neden olmuştur. Günümüzde Zeytinburnu ilçesi 13 mahalleden oluşmakta ve gecekondulaşmanın yaygın olduğu bölgeler arasında sayılmaktadır. Yedikule Soğanlı Bitkiler Parkı ve Zeytinburnu Tıbbi Bitkiler Bahçesi ilçenin önemli yeşil alanlarıdır. 

İstanbul Zeytinburnu Oto Tamir / Bakım

: 9 sonuç
Uğur Dizel Uğur Hayran
Auto Bentley Oto Tamir Servisi Serhat Kurnaz
1 Yorum10Puan
Oğullarım Mobil Yol Yardım Lastik Servisi Engin Usta
27 Yorum10.0Puan
Caner Oto Servis Adem Şimşek
Beşay Motorlu Araçlar İbrahim Aydın
0 Yorum10Puan
Autohouse/Fmm Otomotiv Fatih Bayram
Efecan Oto Muzaffer Körtıfıl
Bostancı Turbo Servisi Ferhat Karadoğan
Emirler Oto Servis Hakan Usta

Filtreler

  • Oto Tamir / Bakım
  • İstanbul
  • Zeytinburnu

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara