İstanbul Zeytinburnu En İyi 10 Oto Tamircisi ve Tamir Bakım Servisi

İstanbul / Zeytinburnu ilçesinde oto tamir, bakım ve onarım hizmetleriyle her marka ve modelde otomobilinizin sorunlarına haftanın 7 günü çözüm bulabileceğiniz onlarca oto tamir atölyesi UstasıBurada'da. Oto mekanik tamirden oto klima tamirine, oto fren tamirinden motor arızalarına kadar her konuda profesyonel ustalarla ücretsiz çağrı hatlarını arayarak iletişime geçebilir, UstasıBurada mobil uygulaması üzerinden yol tarifi alarak aracınızı oto tamir atölyesine kolayca götürebilirsiniz.

Oto tamir ve bakım servislerinin sunduğu bilgisayarlı arıza tespiti hizmeti sayesinde aracınızın mekanik arızasının kısa sürede tespit edilmesi ve aracınıza doğru müdahelenin yapılması sağlanmaktadır. Şanzıman tamiri, marş motoru tamiri, şarj dinamosu tamiri, motor tamiri, motor yağı değişimi, hava filtresi, su filtresi ve polen filtresi değişimleri, oto fren tamiri, balata değişimi, balata ayarı, direksiyon tamiri, sunroof tamiri, airbag tamiri, otomatik kapı tamiri, amortisör tamiri, defransiyel tamiri, subap ayarı, fren hidrolik tamiri, direksiyon tamiri, buji değişimi ve daha pek çok konuda tamir ve bakım hizmeti veren oto tamirciler, bazı otomobil markalarında uzmanlaşmış olabilecekleri gibi her marka ve modelde araca da hizmet verebilmektedir. 

Renault, Tofaş, Fiat, Honda, Volvo, Opel, Nissan, Mercedes, Toyota, Hyundai, Citroen, Skoda başta olmak üzere ülkemizde yaygın olarak kullanılan binek araçların bakım ve tamirlerini o markanın yetkili servisleri ve özel servis hizmeti veren oto tamirciler yapmaktadır. Ayrıca aracınız için düzenli olarak yaptırmanız gereken periyodik bakımları da oto tamircilerde halledebilir ve aracınızı trafik muayenesine hazır hale getirebilirsiniz. 

İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde bulunuyor ve aracınızın sorununu çözebilecek bir Oto Tamir ve Bakım Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Size en yakın oto tamir atölyelerini UstasıBurada sayesinde aynı sayfada kolayca görüntüleyebilir, ücretsiz çağrı hatlarından oto tamircileri arayarak bilgi ve randevu alabilir, UstasıBurada mobil uygulaması üzerinden yol tarifini kullanarak aracınızı servise hemen götürebilirsiniz. 

İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Zeytinburnu ilçesi, Bayrampaşa ve Marmara denizi ile komşudur. Zeytinburnu ilçesinde göç ve sanayileşmeden kaynaklı yaşanan hızlı nüfus artışı, ilçede hızlı ve çarpık kentleşmenin oluşmasına neden olmuştur. Günümüzde Zeytinburnu ilçesi 13 mahalleden oluşmakta ve gecekondulaşmanın yaygın olduğu bölgeler arasında sayılmaktadır. Yedikule Soğanlı Bitkiler Parkı ve Zeytinburnu Tıbbi Bitkiler Bahçesi ilçenin önemli yeşil alanlarıdır. 

Faydalı Yorumlar

İstanbul Zeytinburnu Oto Tamir / Bakım

: 83 sonuç
Topkapı Özlem Bmw Servisi İsmail Filik
Uğur Dizel Uğur Hayran
Zen Car Oto Servis İbrahim Yeşil
3 Yorum10Puan
Erkan Oto Dinamo Erkan Mermertaş
2 Yorum10Puan
Ejder Oto Servis Ve Yedek Parça Ejder Arslantaş
4 Yorum10Puan
Haytaoğlu Oto Bayram Aydın
Efe Motors Mehmet Akif Şahin
Doğan Dizel Fatih Mehmet Doğan
1 Yorum9.0Puan
Çiçek Otomotiv İbrahim Çiçek
Erbaşlar Otomotiv Rıza Erbaş
Arma Hidrolik Abdurrahman Özkaya
Maslak Rover Kadir Baş
Tuzla Otomatik Şanzıman Servisi Mustafa Ersen
Filiz Mercedes Ve Bmw Servisi Hasan Akgül
Bostancı Turbo Servisi Ferhat Karadoğan
Defransiyelci Ahmet Usta Ahmet Eken
2 Yorum10Puan
Dizel Pompa Uğur Güven
Kilometreci Erdoğan Özbek Erdoğan Özbek
Ümit Otomotiv Ümit Cenikci
Ortaklar Dinamo Cumali Köroğlu Ve Ortakları

Filtreler

  • Oto Tamir / Bakım
  • İstanbul
  • Zeytinburnu

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara