İtimat Oto Ticaret

İstanbul / Bahçelievler

Oto Klima Tamir

Hemen Ara

İtimat Oto Ticaret - Mehmet Şimşek

İstanbul Bahçelievler’de oto yıkama ve yağlama servisi olarak profesyonel ekibmizle 15 yıldır faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Güngören ve Avcılar, Halkalı, Küçükçekmece bölgelerine hizmet vermekteyiz. Yeni nesl araçlar için 1234 yf gazı doldurulur.

Mutlu Akü Yetkili Servisi ve Mutlu Akü Yetkili mobil servisi olarak haftanın 7 günü 24 saat yerinde akü desteği sunmaktayız. Bahçelievler, Bağcılar, Avcılar, Halkalı, Küükçekmece, Bakırköy, Güngören bölgelerinin tamamında akü desteğine ihtiyaç duyduğunuz anda sadece bir telefon uzağınızdayız. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Her marka ve model aracınız için oto yıkama, detaylı oto yıkama, pasta cila, detaylı iç temizlik, fırçasız yıkama ve dış yıkama hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca çekirdekten yetişme uzman ekibimiz oto elektrik tamiri, akü tamiri ve değişimi, oto klima arıza ve tamiri, oto klima bakımı ve gaz dolumu, şarj dinamosu tamiri, merkezi kilit montajı ve tamiri, oto far ve ampul tamiri, marş otomatiği ve bobini tamiri, park sensörü tamiri ve eşanşör tamiri ihtiyaçlarınızda kaliteli ve güler yüzlü hizmet vermektedir. Mutlu Akü Yetkili Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

7/24 kaliteli, güvenilir, temiz ve güler yüzlü hizmet için ücretiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar