İvedik Ford Servisi

Ankara / Yenimahalle

Oto Tamir / Bakım

Hemen Ara

İvedik Ford Servisi - Ozan Boncuk

Ankara / Yenimahalle ilçesinde bulunan İvedik Osb'de Ford marka araçların oto tamir ve bakımları konusunda faaliyet göstermekteyiz. 18 yıllık tecrübemiz, ustalık belgemiz ve rekabetçi fiyatlarımızla haftanın 7 günü Ford araç kullanıcılarının hizmetindeyiz.

Ford servis hizmetlerimiz kapsamında araçlarınızın motor yağı değişimi, hava filtresi değişimi, polen filtresi değişimi, yağ filtresi değişimi, buji değişimi, balata ayarı, subap ayarı, yakıt enjeksiyonu değişimi, amortisör değişimi, rulman değişimi, vites kutusu tamiri, oto fren tamiri, triger kayışı değişimi, kaporta tamiri, debriyaj tamiri, defransiyel tamiri, karbüratör değişimi gibi ihtiyaçlarında uzman bir ekiple çalışmaktayız. Ayrıca oto mekanik tamirlerinizi bilgisayarlı arıza tespiti yaparak gerçekleştimekteyiz. İvedik Ford Servisi olarak müşterilerimize periyodik bakım hizmetlerimizin yanısıra yol yardım hizmeti de vermekteyiz. Yenimahalle bölgesinde her yere 7/24 hizmet veren bir Ford Yol Yardım ekibimiz bulunmaktadır.

Ford marka araçlarınızla ilgili sorunlarınızın çözümü için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar