İyon Yapı

İzmir / Buca

Alçı / Kartonpiyer

İyon Yapı - Durukan Aslan

İzmir ve çevresinde son 3 yılı kurumsallaşmış olarak 10 senedir hizmet veriyoruz. Her biri kendi alanında deneyimli ustaları bünyesinde barındıran nadir firmalardan biriyiz. Komple tadilatın bir ekip işi olduğunun bilinciyle kurduğumuz ekibimizde;1- Mobilya kapı parke2- Su tesisatı3- Elektrik tesisatı4- Duvar örme, kara sıva, beton5- Seramik fayans6-Alçı Alçıpan ışık bandı7-Boya Badana8-Yardımcı işler branşlarında9 usta 2 yardımcı eleman ile sorunsuz çözümler üretmekteyiz.Bu sebepledir ki iş başında imzaladığımız sözleşmeyle yaptığımız tüm işçiliklere 5 yıl yazılı garanti verebilen tek firmayız.Dekorasyon işleriyle meşgul olan meslektaşlarımızın çoğu kurdukları bir ofis ile aldıkları işleri alt yüklenicilere ayrı ayrı kişilere taksim ederek işin sadece organizasyonu ile ilgilenirken Biz kendi ustalarımızla Kendimize ait atölyemizde kendimize ait makine takım ve iş aletlerimizle bizzat işin içindeyiz.Bize ulaştıktan sonra ücretsiz keşif için sizleri ziyaret etmemizle başlayan süreç fiyat teklifimizin kabul görmesi üzerine, yapılacak işlerin yazılı mutakabata dökülmesiyle artık size sadece, mülkünüzün uğradığı esaslı değişikliği hayranlık ve mutlulukla izlemesi kalıyor. Keşfimizin ardından üç boyutlu tasarımlar ile banyo mutfak alanlarınızın yerleşimi ve yeni planlarını bilgisayar ekranından görebiliyorsunuz.Diğer mekanlarda yapılacak uygulamaları beraber seçip karar verebiliyoruz. Banyolarda kullanılacak seramiklerden mutfak dolaplarınızın renkleri gibi her detayda sizin beğenileriniz öne çıkıyor. İşe başlamadan kısa bir sürede her şeye karar vermiş oluyoruz bu sayede her iş için ayrı ayrı usta ayrı ayrı malzeme peşinde vakit harcamıyorsunuz. Ödeme seçeneklerimizi bütçenize göre ayarlayabilir zorlanmadan hayallerinize kavuşabilirsiniz.Daha önce bitirdiğimiz projelerimizden bazı örnekleri görsellere yüklemekle beraber, daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsinizHem usta maharetine ve yakınlığına sahip hemde kurumsal bir işleyişe haiz içinizin rahat edebileceği bir firmaya baktınız Teşekkür ederiz.İzmir ve çevresinde son 3 yılı kurumsallaşmış olarak 10 senedir hizmet veriyoruz. Her biri kendi alanında deneyimli ustaları bünyesinde barındıran nadir firmalardan biriyiz. Komple tadilatın bir ekip işi olduğunun bilinciyle kurduğumuz ekibimizde;

1- Mobilya kapı parke

2- Su tesisatı

3- Elektrik tesisatı

4- Duvar örme, kara sıva, beton

5- Seramik fayans

6-Alçı Alçıpan ışık bandı

7-Boya Badana

8-Yardımcı işler branşlarında 9 usta 2 yardımcı eleman ile sorunsuz çözümler üretmekteyiz.

Bu sebepledir ki iş başında imzaladığımız sözleşmeyle yaptığımız tüm işçiliklere 5 yıl yazılı garanti verebilen tek firmayız.

Dekorasyon işleriyle meşgul olan meslektaşlarımızın çoğu kurdukları bir ofis ile aldıkları işleri alt yüklenicilere ayrı ayrı kişilere taksim ederek işin sadece organizasyonu ile ilgilenirken Biz kendi ustalarımızla Kendimize ait atölyemizde kendimize ait makine takım ve iş aletlerimizle bizzat işin içindeyiz.

Bize ulaştıktan sonra ücretsiz keşif için sizleri ziyaret etmemizle başlayan süreç fiyat teklifimizin kabul görmesi üzerine, yapılacak işlerin yazılı mutakabata dökülmesiyle artık size sadece, mülkünüzün uğradığı esaslı değişikliği hayranlık ve mutlulukla izlemesi kalıyor. Keşfimizin ardından üç boyutlu tasarımlar ile banyo mutfak alanlarınızın yerleşimi ve yeni planlarını bilgisayar ekranından görebiliyorsunuz.

Diğer mekanlarda yapılacak uygulamaları beraber seçip karar verebiliyoruz. Banyolarda kullanılacak seramiklerden mutfak dolaplarınızın renkleri gibi her detayda sizin beğenileriniz öne çıkıyor. İşe başlamadan kısa bir sürede her şeye karar vermiş oluyoruz bu sayede her iş için ayrı ayrı usta ayrı ayrı malzeme peşinde vakit harcamıyorsunuz. Ödeme seçeneklerimizi bütçenize göre ayarlayabilir zorlanmadan hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Daha önce bitirdiğimiz projelerimizden bazı örnekleri görsellere yüklemekle beraber, daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz

Hem usta maharetine ve yakınlığına sahip hemde kurumsal bir işleyişe haiz içinizin rahat edebileceği bir firmaya baktınız Teşekkür ederiz.
Hem usta maharetine ve yakınlığına sahip hemde kurumsal bir işleyişe haiz içinizin rahat edebileceği bir firmaya baktınız teşekkür ederiz.İzmir ve çevresinde son 3 yılı kurumsallaşmış olarak 10 senedir hizmet veriyoruz. Her biri kendi alanında deneyimli ustaları bünyesinde barındıran nadir firmalardan biriyiz. Komple tadilatın bir ekip işi olduğunun bilinciyle kurduğumuz ekibimizde;

1- Mobilya kapı parke

2- Su tesisatı

3- Elektrik tesisatı

4- Duvar örme, kara sıva, beton

5- Seramik fayans

6-Alçı Alçıpan ışık bandı

7-Boya Badana

8-Yardımcı işler branşlarında 9 usta 2 yardımcı eleman ile sorunsuz çözümler üretmekteyiz.Bu sebepledir ki iş başında imzaladığımız sözleşmeyle yaptığımız tüm işçiliklere 5 yıl yazılı garanti verebilen tek firmayız.Dekorasyon işleriyle meşgul olan meslektaşlarımızın çoğu kurdukları bir ofis ile aldıkları işleri alt yüklenicilere ayrı ayrı kişilere taksim ederek işin sadece organizasyonu ile ilgilenirken Biz kendi ustalarımızla Kendimize ait atölyemizde kendimize ait makine takım ve iş aletlerimizle bizzat işin içindeyiz.Bize ulaştıktan sonra ücretsiz keşif için sizleri ziyaret etmemizle başlayan süreç fiyat teklifimizin kabul görmesi üzerine, yapılacak işlerin yazılı mutakabata dökülmesiyle artık size sadece, mülkünüzün uğradığı esaslı değişikliği hayranlık ve mutlulukla izlemesi kalıyor. Keşfimizin ardından üç boyutlu tasarımlar ile banyo mutfak alanlarınızın yerleşimi ve yeni planlarını bilgisayar ekranından görebiliyorsunuz.Diğer mekanlarda yapılacak uygulamaları beraber seçip karar verebiliyoruz. Banyolarda kullanılacak seramiklerden mutfak dolaplarınızın renkleri gibi her detayda sizin beğenileriniz öne çıkıyor. İşe başlamadan kısa bir sürede her şeye karar vermiş oluyoruz bu sayede her iş için ayrı ayrı usta ayrı ayrı malzeme peşinde vakit harcamıyorsunuz. Ödeme seçeneklerimizi bütçenize göre ayarlayabilir zorlanmadan hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Daha önce bitirdiğimiz projelerimizden bazı örnekleri görsellere yüklemekle beraber, daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz
Hem usta maharetine ve yakınlığına sahip hemde kurumsal bir işleyişe haiz içinizin rahat edebileceği bir firmaya baktınız Teşekkür ederiz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar