İza Ömür Ahşap

İstanbul / Ataşehir

Marangoz / Ahşap Mobilya

0Yorum
10Puan

İza Ömür Ahşap - İlyas Diri

Mobilya imalatı ve montajı konusunda İstanbul / Ataşehir'de faaliyet göstermekteyiz. Tüm mobilya işlerinizde İstanbul geneline ve iş hacimine göre Tekirdağ, Yalova, Bursa gibi çevre illere servis hizmeti vermekteyiz.

Atölyemizde mutfak dolabı imalatı, banyo dolabı imalatı, ahşap kapı imalatının yanısıra, yatak odası mobilyaları, genç odası mobilyaları, ahşap masa, kitaplık, TV ünitesi, vestiyer, dolap, çekmece, ahşap sandalye, komodin ve sehpa gibi her çeşit ev ve ofis mobilyasını üretmekteyiz. Kişisel zevklerinize uygun ve istediğiniz ölçülerde verebileceğiniz mobilya siparişlerinizde en kaliteli ahşap malzemeleri kullanmakta, marangozlarımızın profesyonel işçiliği ile üretilen mobilyaların nakliyesi ve montajını işinde uzman ekibimizle yapmaktayız.

Aldığımız mobilya siparişlerinde zamanında iş teslimine ve müşteri memnuniyetine büyük önem vermekteyiz. İmalatımız ahşap mobilyalar üzerine olup, pencere ve koltuk imalatımız bulunmamaktadır. Haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçerek marangozluk hizmetlerimiz ve mobilya imalatımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar