İzcioglu Nakliyat

İstanbul / Sultanbeyli

Evden Eve Nakliye

2Yorum
10Puan

İzcioglu Nakliyat - Şener Turan

İstanbul Sultanbeyli’de evden eve nakliyat, depolama ve asansörlü taşımacılık alanlarında 1989 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Şehir içi - şehirlerarası ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı yapmaktayız. Nakliye hizmetlerimiz kapsamında nakliye sigortası yaptırarak eşyalarınızı nakliye esnasında oluşabilecek maddi zararlara karşı güvence altına almaktayız. Nakliye hizmetimiz esnasında eşya paketleme, marangozlu nakliye, mobilya paketleme işlerinizi nakliyeye uygun ambalajlarla yapmakta ve nakliye işlemi tamamlandıktan sonra tüm paketli eşyaları açarak yeni evinizdeki yerlerine yerleştirmekteyiz. Aynı zamanda şehirlerarası ve asansörlü nakliye hizmetleri vermekteyiz. Tüm eşyalarınızı yeni evinize sorunsuz bir şekilde taşımaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve talepleriniz doğrultusunda ücretsiz keşif gezisi için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Evimi taşımaları için İzcioğlu Nakliyat ile anlaştık. Telefonda görüştüğümüz andan itibaren her şey yolunda ve söylendiği gibi gitti. Tüm mobilyalarımız ve beyaz eşyalarımız sökülüp paketlendi ve yeni evimizde kuruldu. Bu güzel hizmetleri için kendilerine çok teşekkür ederim.

Müge Hancı - 26.12.2017

10Puan

İzcioğlu nakliyat ekiplerine vermiş oldukları güzel hizmet için çok teşekkür ederim. Evimi sorunsuz bir şekilde taşıdılar ve bu işlemi uygun fiyata gerçekleştirdiler. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. İzcioğlu ile başınız ağrımadan taşınabilirsiniz.

Hasan Türker - 26.12.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar