İzmir Bornova En İyi 10 İç Mimar ve Dekorasyon Firması

İzmir / Bornova ilçesindeki Dekorasyon Firmaları ve İç Mimarlık Ofisleri UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu ve her çeşit iç yapı tadilat işleriniz için bu sayfadaki birbirinden başarılı onlarca iç mimari ve dekorasyon firmasından biriyle çalışabilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyat almak için dekorasyon firmalarını ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayın. 

Evini yenilemek, ofisini tadilata sokmak ve daha modern bir yaşam alanı yaratmak isteyen mülk sahiplerinin öncelikle yapması gereken şey tadilat ve dekorasyon işine ayırabileceği bütçeyi doğru ayarlamaktır. Tadilat yaptırırken profeysonel bir dekorasyon firmasıyla çalışmanın en büyük artısı tadilat sürecindeki kırma, dökme ve tüm ustalık işlerinin aynı ekip tarafından bir çalışma planına uygun şekilde yapılması, gerekli yapı malzemelerinin temini ve işi yapacak ustaların ayarlanması gibi tüm detayların dekorasyon firması tarafından halledilmiş olmasıdır. Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon hizmeti veren firmalar, müşterileriyle yaptıkları tadilat sözleşmesinde yapılacak tüm işlerin detaylarını ve fiyatlarını belirtmektedir. 

Ofis dekorasyonu, salon dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, çocuk odası dekorasyonu gibi konularda uzman dekorasyon firmaları genellikle bünyelerinde çalıştırdıkları iç mimarlara yapılacak tadilat işiyle ilgili görsel projeler çizdirmekte, işin sonunda evin veya ofisin nasıl bir görünüme kavuşacağı iç mimarlık ofisleri tarafından müşterilere proje olarak sunulmaktadır. Dekorasyon firmalarının tadilat işleri kapsamında sundukları hizmetler kırım ve hafriyat işleriyle başlayıp banyo tadilatı, mutfak tadilatı, hazır mutfak montajı, mutfak tezgahı montajı, fayans döşeme, parke uygulama, boya badana işleri, duvar kağıdı uygulama, alçıpan dekorasyon işleri, asma tavan yapımı, duvar kırma, bölme duvar yapımı, yemek odası yapımı, dekoratif aydınlatma işleri, spot ışık montajı, seramik kaplama, duşakabin montajı, banyo fayansı yenileme, niş yapımı, çelik kapı montajı, pvc pimapen işleri, kartonpiyer yapımı, mutfak dolabı ve banyo dolabı montajı, dolap ve vestiyer montajı, mobilya dekorasyonu, elektrik tesisatı işleri, su tesisatı işleri, kalorifer ve doğalgaz tesisatı işleri gibi tüm detayları kapsamaktadır. 

Bornova'daki en iyi İç Mimari ve Dekorasyon Firmaları hakkında en fazla içerik UstasıBurada'da. Ev ve ofis tadilatı işleriniz için bu sayfadaki firmaları ücretsiz çağrı hatlarından arayabilir, yorumları okuyarak yüzlercesi arasından size en uygun En İyi 10 İç Mimar ve Dekorasyon Firması seçeneğini hemen bulabilirsiniz.

İzmir'in merkez ilçelerinden biri olan Bornova, Yamanlar Dağı'nın eteklerinde kurulmuştur. 2016 yılı rakamlarına göre 438.549 kişilik nüfusa sahip olan Bornova ilçesinde bulunan Ege Üniversitesi Kampüsü, ilçedeki harekli nüfusun 1 milyon civarına çıkmasına neden olmaktadır. Erzene mahallesi, Kazım Dirik mahallesi, Atatürk mahallesi, Mevlana mahallesi, Evka 3 mahallesi, Evka 4 mahallesi, Yeşilova mahallesi, İnönü mahallesi başta olmak üzere 45 mahalleden oluşmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

İzmir Bornova İç Mimari / Dekorasyon

: 30 sonuç
Tekinler Yapı ve Yer Döşemeleri Resul Tekin
Özmen Yapı Dekorasyon İbrahim Öztürk
Çelikel Dekorasyon Mehmet Necip Çelikel
9 Yorum10Puan
Dizayn Dekor Fıratcan Demirayak
6 Yorum10Puan
Bilen Dekorasyon Tolga Bilen
1 Yorum10Puan
Deniz Dekor Ahmet Öztürk
1 Yorum10Puan
Turanoğlu Yapı Dekorasyon Erdem Öztaş
Gündoğdu İnovasyon Mühendislik İnşaat Tic. A.Ş. Hasan Gündoğdu
Dat Mimarlık Kaan Erol
Rıza Yapı Metal Bahadır Sayınlı
2MM Mimarlık Cenk Sepetler
Aytaş İnşaat Tadilat Dekorasyon Aydemir Aytaş
Yuntdağ İnşaat Mehmet Erkaş
1 Yorum8.0Puan
Kurt Yapı İnşaat Habib Kurt
Bukalemun Yapı Harun Yurttaş
4 Yorum10Puan
Mk Yapı Nahit Dinler
Rektek Cephe Giydirme Koray Aydın
Ünal Kaya
Demirkan Mobilya San. Tic Ltd. Şti. Demirkan Fırat
Hepta Grup Emirhan Pırıldar