İzmir Bornova En İyi 10 Laminat Parke ve Ahşap Döşeme

İzmir / Bornova ilçesindeki Laminat Parke Uygulama ve Ahşap Döşeme Ustaları'nın telefon numaralarına ulaşmanın en kolay yolu UstasıBurada'da. Evinize laminat parke döşetmeyi düşünüyorsanız bu sayfadaki parke ustalarından fiyat teklifi almadan karar vermeyin. Detaylı bilgi için parkecileri ücretsiz çağrı hatlarından arayabilir, laminat parke fiyatlarını hemen öğrenebilirsiniz. 

Evlerde, ofislerde ve her çeşit binada yer döşmesi olarak kullanılan ve belirli bir düzene göre zemine döşenen biçimli tahta parçalarına genel adıyla parke denmektedir. Masif parke denilen ahşap parkeler tamamen değerli ağaç ahşabından üretilen, uzun ömürlü ancak maliyeti yüksek parke türleridir. Meşe, kayın, bambu, akçaağaç, wenge, teak, iroko, merbau gibi ağaç türlerinden üretilmektedir. Doğaya zarar vermemek adına parke imalatında kullanılmak üzere ticari amaçlı yetiştirilen endüstriyel ağaçlar kullanılmaktadır. Laminat parkeler ise mdf kullanılarak üretilen, daha ekonomik ve çevre dostu yer kaplamalarıdır. Laminat parkenin hammaddesi sıkıştırılmış talaş ve reçine emdirilmiş kağıttan oluşmaktadır. 

Laminat parkeler hafif malzeme olduğundan zemine döşenmesi kolaydır. Laminat parkenin bakımı ve temizliği oldukça kolaydır. Uzun yıllar çizilmeye ve renk değişimine karşı dayanıklılık göstermektedir. Lamine parkeler ve laminat parkeler uygulandıkları mekanlara şık ve temiz bir görüntü katmanın yanısıra ahşabın insan sağlığına iyi gelme ve olumsuz enerjiyi alma özelliği sayesinde insanları dinlendirmektedir. Parke uygulama, parke döşeme, laminat parke döşeme, ahşap parke döşeme, parke tamiri, parke tadilatı, parke kabarması tamiri, parke cilalama, parke boyama, sistre, lambri, deck ve parke vernikleme işleri parke ustaları tarafından sunulmaktadır. 

Laminat Parke ve Ahşap Döşeme hizmetlerini Bornova ilçesinin tüm semtlerine götüren en iyi parke ustaları UstasıBurada'da. Bu sayfadaki parkecileri ücretsiz çağrı hatlarından arayarak bilgi alabilir, yorumları okuyarak yüzlercesi arasından en uygun En İyi 10 Laminat Parke ve Ahşap Döşeme seçeneğini hemen bulabilirsiniz.

İzmir'in Bornova ilçesi Ege Üniversitesi Kampüsü ve Ege Üniversitesi Hastanesi'ne ev sahipliği yapmaktadır. Naldöken, Pınarbaşı, Kazımdirik, Işıkkent, Atatürk, Çamdibi, Altındağ semtleri Bornova ilçesine bağlıdır. Açıkhava alışveriş merkezi konseptinde ziyaretçilerini ağırlayan Forum Bornova ilçedeki önemli cazibe merkezlerinden biridir. Bornova ilçesinde bulunan Homeros Vadisi doğal bir rekreasyon alanı olarak şehirden kaçmak isteyen İzmirlilerin ilgisini çekmektedir. 

Faydalı Yorumlar

 • İsmail Aksoylu İsmail Aksoylu

  İsmail Aksoylu

  İsmail Usta öncelik olarak çok dürüst birisi, işini çok severek yapan verdiği sözde duran biri. İşimi zamanında teslim etti... Kendisine teşekkür eder, herkese kesinlikle tavsiye ederim.

 • Deniz Dekor Ahmet Öztürk

  Gayet memnunum, işçilikleri çok temiz. Verdikleri sürede işi teslim ettiler, tavsiye ederim.

 • Lazoğlu Dekorasyon Hakan Kara

  Dört dörtlük usta.

 • Bilen Dekorasyon Tolga Bilen

  Tolga Usta, işini iyi yapan, tecrübeli, iyimser ve dürüst bir usta. Onunla çalışanlar asla pişman olmazsınız.

İzmir Bornova Laminat / Ahşap Parke

: 12 sonuç
Tekinler Yapı ve Yer Döşemeleri Resul Tekin
Aytaş İnşaat Tadilat Dekorasyon Aydemir Aytaş
Deniz Dekor Ahmet Öztürk
1 Yorum10Puan
Bilen Dekorasyon Tolga Bilen
1 Yorum10Puan
Yüksel İşbilir
Doğa Parke Fethi Karadağ
Demirkan Mobilya San. Tic Ltd. Şti. Demirkan Fırat
Lazoğlu Dekorasyon Hakan Kara
2 Yorum9.5Puan
Ata Mimarlık / Lesse Mutfak Ve Banyo İbrahim Kal
İsmail Aksoylu
1 Yorum10Puan
Hatay Yapı Market Sinan Şenel

Hatay Yapı Market

İzmir / Konak

Laminat / Ahşap Parke

Dizayn Dekor Fıratcan Demirayak

Dizayn Dekor

İzmir / Karabağlar

Laminat / Ahşap Parke