İzmir Bornova En İyi 10 Laminat Parke ve Ahşap Döşeme

İzmir / Bornova ilçesindeki Laminat Parke Uygulama ve Ahşap Döşeme Ustaları'nın telefon numaralarına ulaşmanın en kolay yolu UstasıBurada'da. Evinize laminat parke döşetmeyi düşünüyorsanız bu sayfadaki parke ustalarından fiyat teklifi almadan karar vermeyin. Detaylı bilgi için parkecileri ücretsiz çağrı hatlarından arayabilir, laminat parke fiyatlarını hemen öğrenebilirsiniz. 

Evlerde, ofislerde ve her çeşit binada yer döşmesi olarak kullanılan ve belirli bir düzene göre zemine döşenen biçimli tahta parçalarına genel adıyla parke denmektedir. Masif parke denilen ahşap parkeler tamamen değerli ağaç ahşabından üretilen, uzun ömürlü ancak maliyeti yüksek parke türleridir. Meşe, kayın, bambu, akçaağaç, wenge, teak, iroko, merbau gibi ağaç türlerinden üretilmektedir. Doğaya zarar vermemek adına parke imalatında kullanılmak üzere ticari amaçlı yetiştirilen endüstriyel ağaçlar kullanılmaktadır. Laminat parkeler ise mdf kullanılarak üretilen, daha ekonomik ve çevre dostu yer kaplamalarıdır. Laminat parkenin hammaddesi sıkıştırılmış talaş ve reçine emdirilmiş kağıttan oluşmaktadır. 

Laminat parkeler hafif malzeme olduğundan zemine döşenmesi kolaydır. Laminat parkenin bakımı ve temizliği oldukça kolaydır. Uzun yıllar çizilmeye ve renk değişimine karşı dayanıklılık göstermektedir. Lamine parkeler ve laminat parkeler uygulandıkları mekanlara şık ve temiz bir görüntü katmanın yanısıra ahşabın insan sağlığına iyi gelme ve olumsuz enerjiyi alma özelliği sayesinde insanları dinlendirmektedir. Parke uygulama, parke döşeme, laminat parke döşeme, ahşap parke döşeme, parke tamiri, parke tadilatı, parke kabarması tamiri, parke cilalama, parke boyama, sistre, lambri, deck ve parke vernikleme işleri parke ustaları tarafından sunulmaktadır. 

Laminat Parke ve Ahşap Döşeme hizmetlerini Bornova ilçesinin tüm semtlerine götüren en iyi parke ustaları UstasıBurada'da. Bu sayfadaki parkecileri ücretsiz çağrı hatlarından arayarak bilgi alabilir, yorumları okuyarak yüzlercesi arasından en uygun En İyi 10 Laminat Parke ve Ahşap Döşeme seçeneğini hemen bulabilirsiniz.

İzmir'in Bornova ilçesi Ege Üniversitesi Kampüsü ve Ege Üniversitesi Hastanesi'ne ev sahipliği yapmaktadır. Naldöken, Pınarbaşı, Kazımdirik, Işıkkent, Atatürk, Çamdibi, Altındağ semtleri Bornova ilçesine bağlıdır. Açıkhava alışveriş merkezi konseptinde ziyaretçilerini ağırlayan Forum Bornova ilçedeki önemli cazibe merkezlerinden biridir. Bornova ilçesinde bulunan Homeros Vadisi doğal bir rekreasyon alanı olarak şehirden kaçmak isteyen İzmirlilerin ilgisini çekmektedir. 

Faydalı Yorumlar

İzmir Bornova Laminat / Ahşap Parke

: 13 sonuç
Tekinler Yapı ve Yer Döşemeleri Resul Tekin
Üçer Boya Ömer Öner
Deniz Dekor Ahmet Öztürk
1 Yorum10Puan
Turanoğlu Yapı Dekorasyon Erdem Öztaş
Aytaş İnşaat Tadilat Dekorasyon Aydemir Aytaş
Bilen Dekorasyon Tolga Bilen
1 Yorum10Puan
Demirkan Mobilya San. Tic Ltd. Şti. Demirkan Fırat
Lazoğlu Dekorasyon Hakan Kara
3 Yorum6.7Puan
Yüksel İşbilir

Yüksel İşbilir

İzmir / Bornova

Laminat / Ahşap Parke

Ata Mimarlık / Lesse Mutfak Ve Banyo İbrahim Kal
İsmail Aksoylu
1 Yorum10Puan
Hatay Yapı Market Sinan Şenel

Hatay Yapı Market

İzmir / Konak

Laminat / Ahşap Parke

Doğa Parke Fethi Karadağ

Doğa Parke

İzmir / Buca

Laminat / Ahşap Parke