İzmir Buca En İyi 10 Dış Cephe Yalıtımı ve Mantolama

Dış Cephe Yalıtım ve İzolasyon işleri konusunda profesyonel hizmetler sunan ve İzmir / Buca'da faaliyet gösteren onlarca firmayı UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada listeleyebilir, aldıkları yorumlar ve puanlar sayesinde firmalar ve ustalar hakkında fikir edinebilirsiniz. Isı izolasyonu ve mantolama konusunda binanızı güvenilir ellere teslim etmek için sayfamızı inceleyin ve ücretsiz çağrı hatlarından ustalarımızı arayarak detaylı bilgiyi hemen alın.

Her türlü binanın uzun ömürlü olması ve sağlıklı yaşam alanları sunması için ısı yalıtımı, su yalıtımı ve ses yalıtımı gibi işlemler yapılmaktadır. Binaların temelinden çatısına kadar yapılan ve toprak altından gelecek yeraltı sularının binaya zarar vermesini engellemek için yapılan yalıtım çeşidine su izolasyonu denmektedir. Isı izolasyonu ise iç mekan ile dış mekan arasındaki ısı geçişini en aza indirerek nem, küf, rutubet gibi sorunları engellemekte, iç mekanı ısıtmak ve soğutmak için harcanan enerjiden %40-%60 civarında enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca ortamı istenmeyen ses ve gürültülerden yalıtarak gürültünün zararlı etkilerini bertaraf etmek için ses yalıtımı yapılmaktadır. 

Dış Cephe Yalıtım ve İzolasyon işi yapan ustaların ve firmaların sunduğu hizmetler izolasyon, mantolama, dış cephe ve iç cephe yalıtımı, dış cephe kaplama ve kompozit kaplama işleri olarak sıralanmaktadır. Apartman mantolama, müstakil bina mantolama, villa mantolama, site mantolama işleri yapan izolasyon firmaları işlem yapılacak binada ölçüm çalışmaları yaparak binanın ihtiyacı olan yalıtım seviyesini hesaplamakta ve ihtiyaca uygun yalıtım malzemelerini seçmektedir. 

İzmir / Buca'da yaşıyorsanız binanızın yalıtım, izolasyon ve mantolama işini yaptırmak için aradığınız Dış Cephe Yalıtım ve İzolasyon Firması UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

İzmir'in en yüksek nüfusa sahip ilçesi olan Buca'da 2016 verilerine göre 482.337 kişi yaşamaktadır. İzmir'in 9 km güneydoğusunda bulunan Buca'nın komşu ilçeleri Konak, Bornova, Karabağlar, Gaziemir, Kemalpaşa, Torbalı ve Menderes'tir. Buca, İzkent ile Evka'nın arasında 100 bin metrekare doğal vadiye kurulmuş olan Buca Yedigöller, dünyanın 3. büyük heykeli olan Buca Mevlana Heykeli, İzmir'in en gözde dinlence ve eğlence merkezlerinden biri olan Buca Göleti gibi görülmesi gereken lokasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Buca'da Evka 1, İzkent, Ege-Koop, Buca Koop gibi toplu konutların bulunması ve birçok fakültenin kurulması ilçeye hızla göç gelmesine ve nüfusun sürekli artmasına neden olmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

  • Bilen Dekorasyon Tolga Bilen

    Bilen Dekorasyon

    Tolga Usta, işini iyi yapan, tecrübeli, iyimser ve dürüst bir usta. Onunla çalışanlar asla pişman olmazsınız.

İzmir Buca Cephe Yalıtım / İzolasyon

: 17 sonuç
Bilen Dekorasyon Tolga Bilen
1 Yorum10Puan
Dizayn Dekor Fıratcan Demirayak
6 Yorum10Puan
Deniz Dekor Ahmet Öztürk
1 Yorum10Puan
Turan Dekorasyon Sezgin Turan
2 Yorum9.5Puan
Özmen Yapı Dekorasyon İbrahim Öztürk
Yuntdağ İnşaat Mehmet Erkaş
1 Yorum8.0Puan
Kurt Yapı İnşaat Habib Kurt
Bukalemun Yapı Harun Yurttaş
4 Yorum10Puan
Mk Yapı Nahit Dinler
Rektek Cephe Giydirme Koray Aydın
Barış Satıcı
Bayram Koçmar
Hüseyin Saka

Hüseyin Saka

İzmir / Buca

Cephe Yalıtım / İzolasyon

Emir Yapı İç Mimari Ve Dekorasyon Zülküf Kök
6 Yorum10Puan
Hatay Yapı Market Sinan Şenel

Hatay Yapı Market

İzmir / Konak

Cephe Yalıtım / İzolasyon

Osman Ülger Kumlama Boya Osman Ülger

Osman Ülger Kumlama Boya

İzmir / Çiğli

Cephe Yalıtım / İzolasyon

Fatih Bayrak

Fatih Bayrak

İzmir / Karabağlar

Cephe Yalıtım / İzolasyon