İzmir Buca En İyi 10 Duvarcı ve Duvar Örme Ustası

İzmir / Buca'nın en iyi Duvarcı ve Duvar Örme Ustaları ile tanışmak için hemen sayfamızı inceleyin. Kaba inşaatlarda, ev tadilatlarında, bahçe ve iç dekorasyon işlerinde duvar örme ve taş döşeme işlerini tüm incelikleriyle bilen ve yapan bir usta arıyorsanız doğru adrestesiniz. UstasıBurada sizler için İzmir / Buca'da faaliyet gösteren en iyi duvarcı ustalarını bir telefon kadar yakınınıza getirdi. 

Bir binanın duvar, bölme, kemer, şömine, baca gibi bölümlerinin tuğla, briket veya özel taşlarla örülerek inşa edilmesi işini duvarcı ustaları yapmaktadır. Özellikle kaba inşaatların yapımında tuğla örme ve taş döşeme işlerini yapan  duvar ustaları, duvar yapımı, duvar örme, duvar döşeme, taş duvar yapımı, dekoratif taş döşeme, bahçe duvarı yapımı, süs duvarı yapımı, taş döşeme, istinat duvarı yapımı, söve kaplama gibi hizmetler vermektedir. 

Duvar ustaları örme işleminde kullanacakları harcı hazırladıktan sonra taş, tuğla ve briket gibi malzemelerin arasına mala denilen düzleştirici araç ile harcı yayarak örme işlemini yapmaktadır. Duvarın dikey ve yatay olaran düzgünlüğünü ise şakul ve gönye ile kontrol etmektedirler. Sadece kaba inşaat işlerinde değil, bitmiş bir yapının dekoratif amaçlı uygulama işlerinde de çalışan duvarcı ustaları bahçeye süs duvarı yapmaktan salonunuza şömüne döşemeye, baca yapımından taş döşemeye kadar sundukları hizmetler ile iç ve dış mekanları güzelleştirmektedir. 

İzmir / Buca'da yaşıyor, evinizi tadilata sokmak ve mutfak duvarınızı kırdırıp salonunuzla birleştirmek mi istiyorsunuz? Ofisinizi daha kullanışlı hale getirmek için tüm duvarları yıkıp kendi planınızı uygulamak mı istiyorsunuz? Yeni yaptıracağınız ev için güvenilir bir duvar ustası mı arıyorsunuz? Aradığınız Duvarcı ve Duvar Örme Ustası UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

İzmir'in en yüksek nüfusu barındıran ilçesi Buca, 38 mahalle ve 4 köyden oluşmaktadır. Buca'da çarpık kentleşme pek görülmemektedir. İzmir'in en eski yerleşim bölgelerinden biri olan Buca'da Yunan, Boşnak, Arnavut ve Bulgar göçmenleri yoğunluktadır. Dokuzeylül Üniversitesi'ne bağlı pek çok fakülteyi bünyesinde barındıran Buca Eğitim Fakültesi, Tınaztepe Kampüsü ve Şifa Üniversitesi Eğitim ve Sağlık Kampüsü Buca'dadır. 1856 yılından beri hipodromda at yarışı yapılan Buca, ülkemizde at yarışı anlamında önemli bir yere sahiptir. Şirinyer Hipodromu Türkiye'de ilk gece at yarışı yapılan yerdir.

İzmir Buca Duvarcı / Duvar Ustası

: 6 sonuç
Vural Yapı Dekorasyon Dursun Vural
Erkan Dekorasyon Mustafa Erkan
2 Yorum10Puan
Özer İş Özer Kıyçak
Ünal Kaya
Hüseyin Saka

Hüseyin Saka

İzmir / Buca

Duvarcı / Duvar Ustası

Yusuf Sabag

Yusuf Sabag

İzmir / Buca

Duvarcı / Duvar Ustası