İzmir Buca En İyi 10 Mezar Taşı ve Mermer Mezarlık

Mezar Taşı ve Mermer Mezarlık Ustası olarak sundukları hizmetler ile artık aramızda olmayan sevdiklerimizin kabirlerini güzelleştiren mezar ustalarını bir telefon kadar yakınınıza getirdik. UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada İzmir'in Buca ilçesinde bulunan mermer mezar ve mezar taşı yapımı hizmeti veren ustaları bulabilir ve ücretsiz çağrı hatlarından iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz. 

Dini kültürümüzde önemli bir yer tutan mezarlar genellikle mermer, mozaik, beton vb. malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Mezar taşı yapımı, mermer mezar taşı yapımı, kabristan yapımı, aile kabristanı yapımı, granit mezar taşı yapımı gibi hizmetler sunan mezarlık ustaları aynı zamanda kabristanlar için genel bakım hizmetleri de vermektedir. Mezar taşı ve mezarlık ustaları merhum yakınlarının talebine göre mermer, granit, mozaik gibi taşlara şekil vermekte ve mezar taşı kısmına cenazenin künyesi ile dua ve dilekleri yazmaktadır. Sonrasında hazırlanan mezar taşı ve mermer blokları kabirin etrafına ve üstüne yerleştirmektedirler. 

Kabir yapımında kullanılacak taşın özelliğine ve uygulanacak ince işçiliğe göre fiyat hesaplanmaktadır. Mermer mezarlar gövde, küpeşte, taban, süpürgelik, geçme köşebendi, baştaşı yazısı ve suluk bölümlerinden oluşmaktadır. Merhum yakınlarının isteğine göre mermer sütun yapılabilmekte ve bitki ekmeye uygun vazo konulabilmektedir. Mezar yapım işi yapan kişilerin ve firmaların çalışma izin belgesi olması gerekmektedir. 

İzmir / Buca'da Mezar Taşı ve Mermer Mezarlık Ustası olarak hizmet veren ustaları UstasıBurada sizler için bir araya getirdi. Ustaları ücretsiz çağrı hatlarından arayarak hemen bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

2016 yılı sonuçlarına göre 482.337 kişinin yaşadığı Buca, İzmir'in nüfus yönünde en büyük ilçesidir. Buca'da Evka 1, İzkent, Ege-Koop, Buca Koop gibi toplu konutların varlığı çarpık kentleşmenin oluşmamasını sağlamaktadır. Ayrıca ilçede Dokuzeylül Üniversitesi'ne ait çok sayıda fakültenin bulunması Buca'ya sürekli göç gelmesine ve nüfus artışının devamına neden olmaktadır. Buca'da görülmesi tavsiye edilen yerlerin başında Türkiye'nin en büyük 3. heykeli olan Buca Mevlana Heykeli, İzmir'in en gözde dinlence merkezlerinden olan Buca Göleti ve 100 bin metrekare doğal vadiye kurulmuş olan Buca Yedigöller gelmektedir. 

İzmir Buca Mezar Taşı / Mezarlık

: 2 sonuç
Hüseyin Saka

Hüseyin Saka

İzmir / Buca

Mezar Taşı / Mezarlık

İzmir Mezar

İzmir Mezar

İzmir / Buca

Mezar Taşı / Mezarlık

Filtreler

  • Mezar Taşı / Mezarlık
  • İzmir
  • Buca

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara