İzmir Buca En İyi 10 Su Tesisatçısı ve Sıhhi Tesisat Tamiri

İzmir / Buca Su Tesisatçıları için en fazla içerik Türkiye'nin usta bulma platformu UstasıBurada'da. Çeşme tamirinden su kaçağı tespitine, görüntülü gider açmadan su tesisatı döşemeye kadar tüm ihtiyaçlarınız için bu sayfadaki tesisatçıları size olan yakınlığına göre listeleyebilir, yorumları okuyarak tesisatçıların uzmanlığı hakkında fikir edinebilir, ücretsiz çağrı hatlarından arayarak doğrudan su tesisatçısının kendisiyle iletişime geçebilirsiniz. 

Temel ihtiyaçlarımız arasında su kullanımı büyük yer kaplamaktadır. Temizlik ihtiyacımızı karşılayan ve yaşam standartımızı yükselten temiz suyun çeşmelerimizden akmasını sağlayan sisteme su tesisatı denmektedir. Su tesisatlarının altyapısını oluşturan ve binaya döşenen su borularından oluşan kısım sıhhi tesisat olarak ayrılmaktadır. Su tesisatının tamamlayıcı parçalarıysa çeşme, batarya, musluk, vana, klozet, lavabo, küvet gibi gereçlerdir. 

Her mahallede birkaç su tesisatçısı mutlaka vardır. Genellikle su tesisatçılarının tabelalarını mahallemizde gezerken görür ancak genellikle iletişim numaralarını bilmeyiz. Ta ki evimizde çeşme arızası veya su tesisatı sorunu yaşanana kadar. İşte bu noktada biz devreye giriyor ve size sadece mahallenizdeki su tesisatçılarını sunmakla kalmayıp civar semtlerden de bulunduğunuz bölgeye hizmet veren yüzlerce su tesisatçısını listeliyoruz. Bu sayfadaki tesisat ustaları çeşme tamiri, musluk tamiri, su tesisatı tamiri, sıhhi tesisat yenileme, lavabo tamiri, klozet tamiri, rezervuar tamiri, batarya değişimi, küvet montajı, su vanası tamiri, gider tıkanıklığı açma, su kaçağı bulma, vitrifiye ürünlerin satışı ve montajı gibi sayısız hizmeti ayağınıza getiriyor. 

Buca Su Tesisatçıları ve Sıhhi Tesisat Tamircileri'ne kolayca ulaşmanız için UstasıBurada bu sayfayı hazırladı. Yüzlerce tesisatçı arasından hangisiyle çalışacağınıza karar veremiyorsanız yorumları okuyun ve ustaların puanlarını inceleyin. Hizmet aldığınız su tesisatçıları hakkında yorum yapmayı ve görüşlerinizi sizden sonraki müşterilerle paylaşmayı da sakın unutmayın. 

2016 yılı TÜİK verilerine göre 482 bin kişinin yaşadığı Buca, İzmir'in en kalabalık merkez ilçesidir. İzmir'in güneydoğusunda ve Nif dağının eteklerinde kurulu olan Buca ilçesinin Tınaztepe, Tıngırtepe, Zeytintepe, Koşutepesi ve Karacaağaç gibi tepeleri bulunmaktadır. Evka 1, Şirinyer, İşçievleri, Kaynaklar semtleri ve merkez köylerden oluşmaktadır. Evka 1, İzkent, Ege-Koop, Buca Koop gibi toplu konut projelerinin  varlığı ve Dokuz Eylül Üniversitesi fakültelerinin Buca'da kurulması ilçeye hızlı göç gelmesine sebep olmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü ve Buca Eğitim Fakültesi ilçedeki en büyük eğitim kurumlarıdır. 

Vural Yapı Dekorasyon Dursun Vural
Rıza Yapı Metal Bahadır Sayınlı
Alaaddin Okçuoğlu
Demirkan Mobilya San. Tic Ltd. Şti. Demirkan Fırat
Emir Yapı İç Mimari Ve Dekorasyon Zülküf Kök
6 Yorum10Puan
Nova Dekorasyon Melih Arıkan
1 Yorum10Puan
Fatih Bayrak