İzmir Oto Egzoz

İzmir / Gaziemir

Egzozcu / Egzoz Tamiri

Hemen Ara

İzmir Oto Egzoz - Mustafa Ozkayalar

İzmir Gaziemir ilçesinde egzoz tamir ve bakım servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Partikül iptali ,Egr iptali, dosya yazılım işlemleri, beyin arızaları ile ilgili her türlü işlem servisimiz tarafından yapılmaktadır.Kamyondan binek araca tüm araç grupları servisimiz dahilindedir.

Remus, Einesmann, Hks, Devil, Aes, Afanoz, Ağar, Eksan, Arslan ve Stel marka egzoz satışı yapmakta ve tüm egzoz servis hizmetlerimizi egzoz konusunda uzman ekibimizle vermekteyiz. Otomobillerinizin orjinal egzoz takma işlemini,Egzoz beyin ve partilkül temizleme, egzoz tamirini, katelitik konvertör servis hizmetlerini, abart egzoz, egzoz susturucu, egzoz alev tutucu gibi tüm egzoz işlerini kaliteden ödün vermeden ve ekonomik fiyatlarla yapmaktayız. Son sistem egzoz partikül temizleme makinesi ile yaptığımız bakımlarla aracınızdan daha iyi performans almanız için özveriyle çalışmaktayız.

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü açık olan servisimizde egzoz konusundaki tüm ihtiyaçlarınıza güvenilir çözümler üretmekteyiz. Detaylı bilgi ve randevu talepleriniz için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar