Ustası Burada
Ustası Burada
Hasan Onyıl
10

Hasan Onyıl

Onyıl Elektrik

Yeşilova Mahallesi 4076 Sokak No: 5/A
İzmir / Bornova / Altındağ
Haritada Göster
Onaylı Bilgiler ve Belgeler
 • TC Kimlik Numarası
 • Cep Telefonu
 • E-Posta Hesabı
Hasan OnyılHasan Onyıl05.02.2023 - 17:23

İzmir Bornova da fabrika üzerine bakım, onarım, kurulum ve arıza konusunda lider olan firmamızın özenle çalıştığı alanlar; elektrik pano kurulumu, güç yükseltimi, fabrika enerji güvenliği, topraklama belgesi.
Güvenli fabrika belgesi, güç tasarruf ekipmanları, otomasyon sistemleri, kamera sistemleri, akıllı fabrika sistemleri, uzaktan kontrol sistemleri konularında liderlik hep elimizde oldu. Uzman tecrübeli kadromuzla İzmir'e yakışır şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hasan OnyılHasan Onyıl05.02.2023 - 17:15

Yönetmelik gereği;
Her panoya kaçak akım rölesi takılması gerekir.

7/24 Kesintisiz Hizmet anlayışımız ile zor zamanlardan geçtiğimiz bu süreçte müşterilerimize ekstra destek ve kaynak sağlıyoruz.İhtiyaç duyduğunuz her an sadece bir telefon uzağınızdayız. 

İzmir'in her noktasında elektrik tesisat tamiri, Elektrik tesisat yenileme, aydınlatma sistemleri tamir ve kurulumu, Kompanzasyon panosu bakım, Otomatik kepenk sistemleri, Klima servis montaj ve yer değişim işlemleri,  Su tesisatı tamiri,  Sıhhi tesisat montajı, TV montajı,  Güvenlik sistemi kurulumu, Isıtma sistemi montajı gibi bir ev ve iş yerinde meydana gelebilecek tüm arızalarınızda hizmetizdeyiz. 

Uzun yılların verdiği ustalık ve deneyimlerimiz ile alanında uzman teknik personellerimizin verdiği hizmetlerimizden bazıları; 

Aydınlatma armatürü montajı, Dış mekan aydınlatma montajı, Panel değiştirme veya yükseltme, Priz veya şalterlerin yerini değiştirme, Priz veya şalter onarımı, Priz veya şalter takma, Aydınlatma armatürlerini onarma, Elektrik tesisat yenileme, Güç kesintisini giderme, Güvenlik sistemi kurulumu, Panel onarımı, Zemin kablosu döşeme, Elektrik, Elektrikçi, Onarım, Klima, Sıhhi tesisat, Otomatik kepenk sistemleri, Kompanzasyon panosu bakım, Elektrik tesisat yenileme, Genel tamirler, Sıhhi tesisat montajı, Su tesisatı tamiri, Temizleme, TV montajı, Aydınlatma armatürlerini onarma, Aydınlatma armatürü montajı, Dış mekan aydınlatma montajı, Elektrik tesisat yenileme, Genel tamirler, Güç kesintisini yükseltme, Panel onarımı, Priz veya şalterlerin yerini değiştirme, Priz veya şalter onarımı, Priz veya şalter takma, Zemin kablosu döşeme, Güvenlik sistemi kurulumu, Kurulum, Panel değiştirme, Isıtma sistemi bakımı, Isıtma sistemi montajı

Ücretsiz çağrı hattımız üzerinden haftanın 7 günü 24 saat servisimize ulaşabilirsiniz. Özel izin  belgelerimiz ile COVID-19 tedbirlerimiz dahilinde hizmet vermekteyiz. 

Tüm Hizmetleri
10
(2 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5
Yorumlar
Yonca çam
08.01.2021 - 21:51
Cok güvenilir ve temiz çalıştılar karanlıkta kalmıştım hemen geldiler. Yüksek bir fiyat da vermediler çok teşekkür ederim Onyıl elektrik çalışanlarına