ÇB Yapı Dekorasyon

İzmir / Karşıyaka

İç Mimari / Dekorasyon

ÇB Yapı Dekorasyon - Serkan Çağlar

ÇB Yapı Dekorasyon olarak İzmir genelindeki projelerde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız tüm aldığı işlerde aynı hassasiyet ile küçük büyük iş ayrımı yapmadan çalışmalarını sürdürmektedir.

İç mimari dekorasyon uygulamalarımız ile sizlerinde yaşam alanlarınıza ayrıcalık katmak istiyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız ekonomik fiyat garantisi altında hizmet vermektedir. Boya badana, alçı ve kartonpiyer,Su ve doğalgaz tesisatı uygulamaları, mantolama, uygulamaları, seramik, fayans döşeme, asma tavan uygulamaları, duvar kâğıdı uygulamaları, laminant ve parke döşeme, aydınlatma dekorasyonu, mutfak ve banyo tadilatı, gibi tüm ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktayız.

Cafe, ev, ofis gibi tüm yaşam alanlarınızda dekorasyon çözümleri sunmaktayız. İşlerinizi en kaliteli malzemeler kullanarak yapmakta ve söz verdiğimiz tarihte teslim etmekteyiz. Referanslarımız hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Mekanlarınızdaki A'dan Z'ye tüm tadilat ve dekorasyon işleriniz için büyük küçük iş ayrımı yapmadan tüm müşterimize aynı hassasiyet ile hizmet götürmekteyiz. Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar