İzmir Torbalı En İyi 10 Su Tesisatçısı ve Sıhhi Tesisat Tamiri

Su tesisatınızda meydana gelen arızalarda, çeşmeniz bozulduğunda, su kaçağı olduğundan şüphe ettiğiniz durumlarda ihtiyacınız olan tesisat ustasını bir telefon kadar yakınınıza getirdik. İzmir'in Torbalı ilçesinde su ve sıhhi tesisat ustası olarak hizmet veren onlarca tesisatçıyı UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada bir arada görüntüleyebilirsiniz. Yakınlığa göre filtreleme özelliğini kullanarak adresinize en yakın su tesisatçısını bulup ücretsiz çağrı hattından hiç bir aracılık hizmet bedeli ödemeden ustamıza ulaşabilir ve hemen servis talep edebilirsiniz.

Su tesisatları evinizin musluğuna kadar temiz su gelmesini sağlamakta ve atık suların doğaya geri dönmesine yardımcı olmaktadır. Banyo ve mutfaklar başta olmak üzere ev ve işyerlerinin her yerine borular döşenerek kurulan su tesisatları zaman içerinde bakıma ve tadilata ihtiyaç duymaktadır. Dayanıklı plastik boru ve malzemeler kullanılarak yapılsa da yıllar içerisinde aşınma, oksitlenme ve çatlak gibi sebeplerle su tesisatlarında su kaçakları ve sızıntılar oluşabilmektedir. Sıcak su çıkışı, soğuk su çıkışı, pis su gideri gibi şebekelerden oluşan su tesisatlarının en çok kullandığımız kısımları, musluklar, bataryalar ve vanalardır. 

Su tesisatçıları, su tesisatının döşenmesi, tesisat arızalarının giderilmesi, su borusu değişimi, su kaçağı tespiti, musluk tamiri, batarya ve vana değişimi, klozet tamiri ve montajı, lavabo tamiri ve montajı, kırma ve dökme işlemleri yapılarak su tesisatının komple yenilenmesi gibi pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır. Gelişen teknolojik cihazlar ile su kaçaklarının tespitinde eskiye nazaran çok pratik teknikler kullanılmaktadır. Ölçüm cihazı kullanan su tesisatçıları su kaçağının yerini tespit ederek kırma işlemi yapmadan yada kırılacak yeri minimuma indirerek daha kolay çözümler üretmektedir. 

İzmir'in Torbalı ilçesinde yaşıyor ve işini iyi yapan bir su tesisat ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. Torbalı'nın tüm mahallelerine hizmetlerini götüren birbirinden yetenekli su tesisatçıları UstasıBurada'da!

Ege Bölgesi'nde bulunan ve Türkiye'nin 3. büyük şehri ünvanına sahip olan İzmir bir liman kenti olarak ön plana çıkmaktadır. 2016 yılı TÜİK verilerine göre 4.2 milyon nüfusa sahip olan İzmir'in 30 ilçesi bulunmaktadır. İzmir Körfezi etrafında sıralanan Karşıyaka, Bornova, Konak ve Balçova en kalabalık merkez ilçeler arasındadır. Ege denizi kıyısında bulunan İzmir'de Çeşme, Foça, Kuşadası ve Efes başta olmak üzere çok sayıda turistik lokasyon bulunmakta ve Türkiye'nin turizm sektörüne önemli katkılar sağlamaktadır. İzmir'de şehir içi trafikte toplu taşıma aracı olarak metro, otobüs ve vapur hatları kullanılmaktadır.

Faydalı Yorumlar

  • Nes Teknik Mehmet Türkmenoğlu

    Hızlı ve güvenilir. Kombi arıza konusunda net ve maliyeti düşük çözüm ürettiğiniz için şahsım adına çok teşekkür ederim.

  • Emir Yapı İç Mimari Ve Dekorasyon Zülküf Kök

    Çatı izolasyonu ve komple ev tadilatı yaptırdım. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Verilen gün öncesi teslim edildi. Ekip çalışması iyi yapıldı. Herkese tavsiye ederim.

  • Nova Dekorasyon Melih Arıkan

    Balkonumuzu ve mutfağımızı Nova Dekorasyon'a yaptırdık ve çok memnun kaldık. İstediğimiz ne varsa ona göre yapıldı. Zamanında iş teslimi istiyorsanız tercih etmenizi öneririm.

İzmir Torbalı Su / Sıhhi Tesisat

: 8 sonuç
Nes Teknik Mehmet Türkmenoğlu
4 Yorum10Puan
Rıza Yapı Metal Bahadır Sayınlı
Nova Dekorasyon Melih Arıkan
1 Yorum10Puan
Demirkan Mobilya San. Tic Ltd. Şti. Demirkan Fırat
Engin Gürbüz
Ali Magat

Ali Magat

İzmir / Torbalı

Su / Sıhhi Tesisat

Emir Yapı İç Mimari Ve Dekorasyon Zülküf Kök
6 Yorum10Puan
Fatih Bayrak