İzobur Çatı Yalıtım İzolasyon

Bursa / Nilüfer

Mantolama / Cephe Yalıtım / İzolasyon

Hemen Ara

İzobur Çatı Yalıtım İzolasyon - Ertan Bilici

2013 yılında faaliyet göstermeye başlayan firmamız, Bursa bölgesinde çatı çelik konstrüksiyon ve ağır çelik imalatı alanlarında Bursa ve çevre illere hizmet vermekteyiz. 40 kişiyi aşkın personel kadromuz ile yılların verdiği deneyim ve kaliteli hizmet anlayışımızla Tayf Beton Kiremit Bölge Uygulama ve Satış Bayisi olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Firmamız bünyesinde bulunan çelik konstrüksiyon uygulamaları, çelik asma kat imalatları, ağır çelik konstrüksiyon imalatları, kiremit kaplama, şıngıl kaplama ve panel kaplama kaliteden ödün vermeden statik hesaplarına uygun olarak hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda uzman personellerimiz çatı kaplama ve yalıtımı, çatı ahşap konstrüksiyon imalatı, çelik çatı yapımı, shingle çatı kaplama imalatı ve çatı aksesuarları satışı işlerinizde uzman bayilikler ile Bursa’da müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız personelleri oluk onarımı ve montajı, yağmur oluğu uygulaması ihtiyaçlarınızın tümünde titizlikle yardımcı olmaktadır. Ekonomik fiyatlarla hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Deneyimli ve uzman kadromuzla verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar