Tekin Elektrik

İzmir / Karşıyaka

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

0Yorum
10Puan

Tekin Elektrik - Kadir Tekin

İzmir Karşıyaka’da elektrik tesisatı alanında uzun yıllardır faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Karşıyaka başta olmak üzere İzmir’in tüm bölgelerine servis hizmetleri vermekteyiz.

Elektrik arızası ve tamiri, elektrik tesisat döşeme, avize ve priz montajı, pano tamiri, kombi ve klima elektrik tesisatı montajı, şalter arızası ve tamiri, LED ışık ve gizli ışık montajı, apartman diyafon sistemleri tamir ve montajı, görüntülü ve sesli diyafon tamiri, telefon tesisatı arıza ve tamiri, inşaat alt yapı elektrik tesisatı çekme hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca güvenlik kamerası sistemleri montajı ve kurulumu, güvenlik kamerası sistemleri yer değiştirme ve ayarı, 4 kamera güvenlik sistemi kurulumu, uydu montajı ve tamiri, çanak ayarı ve montajı, merkezi uydu sistemleri kurulumu, montaj ve tamiri, uydu kurulumu ve ayarlama, uydu frekans güncelleme, çanak anten yeri değişimi gibi tüm ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler üretmekteyiz.

Haftanın 7 günü boyunca hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar