Kadir Yılmaz

İstanbul / Çekmeköy

Aydınlatma / Elektrik Malzemeleri

Kadir Yılmaz

İstanbul / Çekmeköy ilçesinde bulunan iş yerimizde aydınlatma ürünleri ve elektrik malzemeleri satışı ve montajı alanında hizmet vermekteyiz. 22 senelik sektör tecrübemizle İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine haftanın 7 günü hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Ev aydınlatma ve işyeri aydınlatma ihtiyaçlarınızın yanısıra otel, cafe, alışveriş merkezi, restaurant, mağaza ve kongre merkezi gibi alanların tüm aydınlatma işlerini profesyonel bir ekiple yapmaktayız. Avize montajı, avize tamiri, avize zinciri tamiri, sarkıt aydınlatma montajı, cami avize montajı, ev avize montajı, avize temizliği ve avize bakımı işlerinizi özenle yapmaktayız. Kurumsal ve bireysel müşterilerimize işyeri ve konutlara uygun aydınlatma sistemlerinden oluşan geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktayız. Her çeşit aydınlatma sistemlerinin satışını ve montajını ekonomik fiyatlarla yapmaktayız.

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine götürdüğümüz hizmetlerimizden yararlanmak ve daha detaylı bilgi alabilmek için ücretsiz çağrı hattımızdan haftanın 7 günü bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar